Jeronimo Martins odpowiada po nagraniu ze szczurami w Biedronce. „Jest nam przykro”

Szczury w sklepie Biedronka. / fot. Facebook/Ola Świątek / PAP
Szczury w sklepie Biedronka. / fot. Facebook/Ola Świątek / PAP

Jeronimo Martins odpowiedziało po filmie zamieszczonym przez jedną z klientek sieci sklepów w Biedronce. Na nagraniu widać jak na półce z bakaliami grasują małe szczury.

Przypomnijmy, że jedna z klientek sieci Biedronka udostępniła zdjęcie, na którym widać małe szczury, prawdopodobnie tuż po urodzeniu, znajdujące się na półce z bakaliami.

Kobieta, która zamieściła nagranie w sieci, pisze o tym, że w sklepie już wcześniej dochodziło do nieprawidłowości. Do tej pory chodziło jednak o nieświeże warzywa i owoce, czy produkty z przekroczoną datą do spożycia.

– Ostrzegam Was przed robieniem zakupów w Biedronce przy ul. Sokołowskiej W Pęcicach! (…) Idąc dzisiaj na zakupy pomyślałam że wezmę pestki dyni na przekąskę, zamiast pestek było to coś… ktoś…nie wiem jak to nazwać – napisała na Facebooku p. Ola Świątek.

Do tych rewelacji odniosła się w rozmowie z „Faktem” Justyna Rysiak, menedżer ds. relacji zewnętrznych w Jeronimo Martins Polska.

– Jest nam przykro, że w tej placówce, mimo powyższych działań, pojawiły się gryzonie. Oczywiście uczuliliśmy pracowników, by dodatkowo monitorowali salę sprzedaży pod tym kątem – powiedziała.

– Niezwłocznie po otrzymaniu informacji o gryzoniach w tym sklepie, uprzątnęliśmy placówkę, usunęliśmy bakalie z sali sprzedaży oraz wezwaliśmy firmę deratyzacyjną – dodawała.

11 KOMENTARZE

  1. Ostatnio ‚cos’ siie dzieje z tymi marketami. Mysle za jene maja zniknac z polin a inne sie pojawic np. izraelski i amerykanskie . proste.

    • Drogi ewakuacyjne w tych sklepach tez zastawiaja zydomasoncy agenci? Dopiero jak bedzie jakas tragedia to zrobi sie pokazowe kontrole ppoz w calym kraju.

  2. A nie mozna by takich szczurków dołączyć do asortymentu? Jak mają rzeczy po terminie, niektóre z salmonellą to o szczurka nikt się nie obrazi.

  3. Szczury ze zdjęcia grasują umiarkowanie, rzekłbym. Chyba, że jakaś osoba sama je podrzuciła bo było zgrassowana?

  4. Przeciez w biedronkach jest taki ruch ze caly czas sa wykladane rzeczy i to logicznie pomyslec jest nie do pomyslenia zeby nikt z personelu tego nie widzial mi sie wydaje ze to k8nkurencja dziala zeby ludzi obrzydzic i gdzie pojda ludzie kupowac do Lidla

  5. Byłem przez rok ochroniarzem na Biedronkach… I pamiętając co widziałem na magazynach niektórych sklepów mogę śmiało powiedzieć że szczury na mnie nie zrobiły wrażenia nie jednego już zdarzało mi się spotkać, robaki, muchy, myszy, smród padliny, norma, magazyny większości sklepów są tak małe że jest wszytko na wszystkim… sam osobiście nie robię już zakupów na Biedronkach ponieważ jakoś produktów, jak i sposób ich przetrzymywania są poniżej krytyki.

Comments are closed.