Internauci kpią z Joachima Brudzińskiego. Takiej kompromitacji mógł się dopuścić tylko minister PiS-owskiego rządu [FOTO]

Rzekoma komórka ministra Joachima Brudzińskiego. / foto: Twitter
Rzekoma komórka ministra Joachima Brudzińskiego. / foto: Twitter

Kraj nasz rządzony jest bardzo małą ilością rozumu, co nie będzie dziwić, jeżeli spojrzymy na wyczyny obecnej władzy. Joachim Brudziński, minister spraw wewnętrznych, rano chciał zabłysnąć na Twitterze, coś jednak poszło ewidentnie nie tak.

W sobotę rano Joachim Brudziński postanowił pochwalić się na Twitterze swoją „archaiczną” komórką. W samym tym fakcie nie byłoby nic szczególnego uwagi, gdyby nie to, że minister zapomniał o jednej bardzo ważnej rzeczy.

– Tym którzy mają zamiar kpić z mojej archaicznej komórki, ?chcę powiedzieć,że nie zamieniłbym jej na żadne Wasze „wypasione” elektroniczne gadżety. ? – napisał na Twitterze Brudziński. Do tego dołączył zdjęcie swojej komórki.

Wszystko byłoby w porządku, gdyby nie to, że zdjęcie zostało dodane…za pomocą iPhone’a. Jeżeli tak wygląda „uczciwość” władzy w tak prozaicznych sprawach, strach myśleć, jak to wygląda w tych najważniejszych dla naszego nieszczęśliwego kraju.

Sam Brudziński z zaistniałej sytuacji jednak kpi. No cóż. – Nie zamieniłbym jej na żadne Wasze „wypasione” elektroniczne gadżety – pisał o Nokii minister. Widocznie iPhone nie jest w pojmowaniu miłościwie nas opodatkowujących niczym „wypasionym”.

13 KOMENTARZE

  • Może nie iphonem ale na pewno smartphonem. Czy z takiej nokii można tweetować?

  • swego czasu chyba zakupili „sluzbowe” iphony dla posolow cos sobie przypominam

  • każde zdjęcie ma metadane (chyba że ktoś je usunie, ale trzeba wiedzieć jak)

  • Niektóre apki dają informacje z jakiego softu został napisany twitt. Wyświetlla się np „posted by twitterrific for iphone”

 1. Wgóle nie rozumiem jak można prowadzić politykę na twiterze. Powinien byc zakaz tweetowania dla urzędników państwowych

  • Oczywiście, że masz rację…to jest śmieszne i wręcz uwłaczające stanowisku ministra. Ale kim jest państwowy urzędnik w bantustanie POLIN ? Nikim…najwyżej takim filutem…
   Kiedyś określało się takich durniów „Szpagatowy Inteligent”…

 2. Korzystając z okazji ja pochwalę się moim telefonem. NOKIA 6310i…ale ministrem nie udało mi się zostać…

 3. dodać należy ze ipona komunistycznej chińskiej szpiegowskiej firmy Huwai
  gyż szpion Dyr Huawai Polska w ciągu ostatnich lat dał rade (wespoł ze swoimi KO.TW zdrajcami w tym z PISu) wyposażyc w telefony cały rząd i wiekszośc instytucji państwowych POPISlandii

Comments are closed.