Internauci kpią z Joachima Brudzińskiego. Takiej kompromitacji mógł się dopuścić tylko minister PiS-owskiego rządu [FOTO]

Rzekoma komórka ministra Joachima Brudzińskiego. / foto: Twitter
Rzekoma komórka ministra Joachima Brudzińskiego. / foto: Twitter

Kraj nasz rządzony jest bardzo małą ilością rozumu, co nie będzie dziwić, jeżeli spojrzymy na wyczyny obecnej władzy. Joachim Brudziński, minister spraw wewnętrznych, rano chciał zabłysnąć na Twitterze, coś jednak poszło ewidentnie nie tak.

W sobotę rano Joachim Brudziński postanowił pochwalić się na Twitterze swoją „archaiczną” komórką. W samym tym fakcie nie byłoby nic szczególnego uwagi, gdyby nie to, że minister zapomniał o jednej bardzo ważnej rzeczy.

– Tym którzy mają zamiar kpić z mojej archaicznej komórki, ?chcę powiedzieć,że nie zamieniłbym jej na żadne Wasze „wypasione” elektroniczne gadżety. ? – napisał na Twitterze Brudziński. Do tego dołączył zdjęcie swojej komórki.

Wszystko byłoby w porządku, gdyby nie to, że zdjęcie zostało dodane…za pomocą iPhone’a. Jeżeli tak wygląda „uczciwość” władzy w tak prozaicznych sprawach, strach myśleć, jak to wygląda w tych najważniejszych dla naszego nieszczęśliwego kraju.

Sam Brudziński z zaistniałej sytuacji jednak kpi. No cóż. – Nie zamieniłbym jej na żadne Wasze „wypasione” elektroniczne gadżety – pisał o Nokii minister. Widocznie iPhone nie jest w pojmowaniu miłościwie nas opodatkowujących niczym „wypasionym”.