Jasnowidz Jackowski ostro o Wałęsie. „Nie mam szacunku do tego człowieka”

Jasnowidz Krzysztof Jackowski fot: YouTube.com

„Nasza rzeczywistość fiksuje, dokąd zmierzamy?” – tak nazwał swój kolejny film jasnowidz Krzysztof Jackowski opublikowany na kanale YouTube.com. Tym razem dostało się Lechowi Wałęsie.

Były prezydent odniósł się do opinii o rychłym rozpadzie Unii Europejskiej. Takiego zdania jest m.in. jasnowidz Krzysztof Jackowski z Człuchowa. Mówił o tym podczas jednej ze swoich poprzednich transmisji na YouTube.

W swoim wpisie na FB odniósł się do opinii na temat rychłego rozpadu UE. Ujawnił przy okazji, że ludzie stworzyli państwa… po wynalezieniu roweru.

– Nawet nawiedzeni jasnowidze ogłaszają ,że UNIA rozerwie się .. Ja nie nawiedzony ogłaszam, że ze względu na rozwój technologiczny który nastąpił od wynalezienia roweru , co zmusiło wtedy naszych dziadków z osad i osiedli zorganizować się się w kraje , Państwa . Ten model wytrzymał do końca 20 wieku – napisał na Facebooku Lech Wałęsa (pisownia oryginalna).

– W tym czasie ,zbudowaliśmy technologie nie mieszczącą się w tym zorganizowaniu i musimy powiększyć zorganizowanie . Konieczne powiększenie wymaga biur i organizacji by tego dokonać . Biura jak UNIA czy podobne . Jeśli ktoś rozbije ten pomysł ,nabijemy sobie niepotrzebnie guzów i tak do tego pomysłu musimy powrócić – dodał najsłynniejszy elektryk świata.

Krzysztof Jackowski postanowił nie pozostać dłużny „Bolkowi”.

Człowiek się dowiaduje ciekawych rzeczy. Państwa powstały po wynalezieniu roweru?!? Nie drwię z Lecha Wałęsy. Mam dla niego szacunek obywatelski. Nie mam szacunku politycznego…

Jasnowidz z Człuchowa przeprosił swoich widzów, że ostatnio zbytnio koncentrował się na bieżących sprawach politycznych:

Obiecuję, że w następnych odcinkach będę więcej mówił o parapsychologii

źródło: YouTube.com

9 KOMENTARZE

  1. „Nie mam szacunku do tego człowieka”
    Kurcze, myślałem, że jestem w tym odosobniony.

  2. Jasnowidz XXI wiek i są jeszcze ciemniaki którzy w to wierzą i kto liczy się ze zdaniem takiego gościa

    • Poczytaj sobie „ciemniaku jur” o księdzu Klimuszce, są książki, które napisał, są świadkowie. Wchodzisz tu i po prostu pierdzisz, tak się zachowuje nowoczesna hołota bez rozumu.

  3. A ja nie mam szacunku do Pana! Byliśmy kiedyś sąsiadami i dokładnie pamiętam jak synuś jeździł skuterem po nocach i budził innych, ten syf po Pana klientach, panskie nie imprezy gdzie mało który sąsiad spał spokojnie. Karierowicz ibtyle. Może i ma Pan jakieś zdolnosci ale niesmak pozostaje

  4. A ja nie mam szacunku do Pana! Byliśmy kiedyś sąsiadami i dokładnie pamiętam jak synuś jeździł skuterem po nocach i budził innych, ten syf po Pana klientach, panskie nie imprezy gdzie mało który sąsiad spał spokojnie. Karierowicz ibtyle. Może i ma Pan jakieś zdolnosci ale niesmak pozostaje

    • Ale co ma synuś do jego zdolności i talentu? Syn był młodzieńcem i miał pstro w głowie,jak niestety każdy młody.

Comments are closed.