Pikietujący pod żydowską ambasadą: „Żadnych wojen za Izrael”. Poseł Winnicki złożył notę protestacyjną [WIDEO+FOTO]

Koalicja propolska pod ambasadą Izraela w Warszawie/fot. Twitter Krzysztof Bosak
Koalicja propolska pod ambasadą Izraela w Warszawie/fot. Twitter Krzysztof Bosak

Na pikiecie pod ambasadą Izraela w Warszawie zgromadziło się ponad 100 osób. Skandowano hasła i wygłaszano przemówienia. Na koniec zaś poseł Robert Winnicki z Ruchu Narodowego wręczył notę protestacyjną.

Robert Bąkiewicz, szef stowarzyszenia Marsz Niepodległości powiedział, że szczyt bliskowschodni organizowany przez USA i Izrael w Polsce „miał być konferencją pokojową, która miała podnieść rangę Polski”. – Dzieje sie dokładnie odwrotnie. Musimy spotykać się w tym miejscu protestując przeciwko słowom premiera Netanjahu wypowiedzianego wczoraj w eksterytorialnej przestrzeni Muzeum Polin – powiedział Bąkiewicz.

Przypomniał również, że „jest to już pewna recydywa” premiera Izraela. Przypomniał awanturę o IPN sprzed roku.

Strona izraelska swoją narrację buduje ciągle w sposób antypolski, zakłamując historię i obrażając Polaków oraz naszych przodków – podkreślił Bąkiewicz.

Z kolei poseł Winnicki przypomniał, w jakich państwach Amerykanie dokonywali tzw. interwencji, czyli najazdów zbrojnych na suwerenne kraje Bliskiego Wschodu. Jak podkreślił, po najechaniu Iraku „mogło tam powstać Państwo Islamskie”.

Teraz na celowniku znalazł się Iran – podkreślił poseł Winnicki.

Ta konferencja była wbrew polskim interesom. Nie dała Polsce prestiżu. Jeśli ten proces zakończy się nową wojną na Bliskim Wschodzie to będzie ona portretowana właśnie tą konferencję – zauważył lider Ruchu Narodowego.

W trakcie pikiety około stu osób, które były obecne na miejscu, były nagrywane przez policję. Jak zauważył wiceprezes Ruchu Narodowego Krzysztof Bosak, „poza mediami jest z nami pani funkcjonariuszka podległa ministrowi @jbrudzinski rejestrująca wszystko co mówimy”. – Czy jesteśmy podejrzani o jakieś przestępstwo lub zamiar jego popełnienia? – pytał w trakcie manifestacji.

Krzysztof Bosak po pikiecie zwrócił uwagę, że na pikiecie „nie doszło do żadnych kontrowersji”. – Skandowano „Żadnych wojen za Izrael”, „Przestańcie kłamać”, „Nie dla roszczeń majątkowych”. W imieniu organizatorów przemawiali @RobertWinnicki, @kalinowski__ i @MateuszMarzoch – napisał.

Pierwszy raz od zawiązania naszej koalicji widać większe zainteresowanie mediów tym co mamy do powiedzenia. Od kwadransa nasi liderzy nie przestają udzielać wywiadów. To wynika także z wkurzenia samych dziennikarzy na to co się dzieje – podkreślił Bosak.

@RobertWinnicki w imieniu #KoalicjaPropolska wystosował notę protestacyjną do ambasador Izraela @Annaazari. Stop antypolonizmowi! – poinformowała partia Wolność/KORWiN na Twitterze udostępniając również zdjęcie treści noty.

Źródła: youtube.com/twitter.com/nczas.com

60 KOMENTARZE

 1. Koalicja Propolska ma mój głos w nadchodzących wyborach. Zawsze (od osiągnięcia pełnoletności) głosowałem na Korwina i dziś będąc już dojrzałym człowiekiem nigdy nie żałowałem tego wyboru. Problem jest taki, że Korwin puszczony samopas nie potrafi trzymać języka za zębami, a czasem trzeba. Mówi prawdę, ale to jest łatwo wykorzystywane przeciwko niemu. Może w koalicji z innymi trochę się „udyplomatyczni”.

  • Zagłosuj jeszcze na tego osła, który twierdzi, że muzeum na terenie Polski, to „eksterytorialna przestrzeń”. Tak zwana Koalicja Propolska mając w swoich szeregach takich ludzi tylko się kompromituje.

    • A Ty ile potrzebujesz wyborów aby coś zrozumieć? Sądzisz że poprzez wybory mafia światowa odda władzę? którą utrzymuje od setek lat? Koalicja propolska to żydowatykan!

  • ja mam tak samo od 18 lat. a poza tym dzus tlymaczylem koledze ze o tym co sie dziś dzieje Korwin i spółka mówili okolo 10 lat temu. pozdrawiam myślących

   • Wzajemnie pozdrowienia!
    Właśnie wymyśliłem, że nie ma się co martwić:

    Oj tam, oj tam! Już teraz wiem,
    Że Jaro lubi BDSM:

    Bicie i ruchanie Polski na dobrej zmianie
    dedykuję Stopowi z nczas.pl

    Kiedy nastała dobra zmiana,
    Polska została wyruchana.
    Ale jaki z tego zysk?
    Taki, że dostała w pysk!…

    „Naród polski kolaborował,
    Czyli Żydów on wymordował.”
    Nataniahu stwierdził tak?
    Ależ skąd! prasowy „fakt”…

    Po jawnym nas spoliczkowaniu,
    Znów policzkują …w sprostowaniu:
    „Nie, nie naród polski, a…
    A Polacy.” Szafa gra!

    • Przyjaciele, aby równo puchło…

     Dbają o to „Polski przyjaciele”,
     Aby z Polski zostało niewiele.
     Biją w mordę sanacyjne truchło
     Z dwóch stron!.. by równo mu puchło…

     Najpierw twierdzą, że z nas są naziści.
     A, gdy rządzik nasz nieśmiało ziści
     Swój proteścik; tak nas przepraszają,
     Że nam z gęby zęby wypadają…

     Przyznać trzeba: Żydzi dobrze wiedzą,
     Że w tym rządzie ich wrogowie siedzą.
     Po czym poznać wroga? On udaje
     Przyjaciela kornie, jak lokaje!

     W przeciwieństwie do neosanacji,
     Choć socjalizm i duch biurokracji
     Też panował kiedyś za Marszałka,
     Lecz Żyd nie śmiał ani dotknąć śmiałka!

     „Honor w życiu ludzi i narodów –
     Pan Beck wspomniał nie bez czczych powodów –
     Najważniejszy jest…” No… był… znaczy…
     Spuchł Naczelnik równo… Ma dziób kaczy!!!

  • Jair Bolsonaro też korzysta z wolności słowa i jakoś nikt nie próbował mu kneblować ust.

 2. To jest wiec spontaniczny. Trzeba zorganizować wiec z pewnym wyprzedzeniem wtedy na pewno będzie więcej ludzi i mediów też…

  • Spontaniczny? żarty sobie robisz w polityce NIC nie dzieje się przypadkiem Była akcja oczekuj reakcji…
   ps. w czym niby to ma pomóc większy wiec?

 3. Na wojnę za żydów i amerykanów pójdą walczyć rządzący nami którzy ich tak kochają i niech zbiorą swoje rodziny to będzie ich spora armia .Przy okazji rozwiąże się problem zaprzaństwa i zdrady pleniącego od 1944 roku .

  • Pobożne życzenia rządzący będą się mieli wyśmienicie gdy my bedziemy umierać

 4. „eksterytorialnej przestrzeni” ? Bąkiewicz to kolejny żałosny szabesgoj. Żadna przestrzeń znajdująca się na terytorium Polski nie jest eksterytorialna, niech Żydzi i ich sługi o tym pamiętają, TU JEST POLSKA !!! To jest karygodne żeby polskich narodowców reprezentował człowiek wypowiadający takie brednie. Muzeum Polin jest na ziemi polskiej i co najważniejsze, zbudowane za pieniądze Polaków, tak samo jak KL Auschwitz-Birkenau też jest na ziemi polskiej, utrzymują go Polacy ze swoich pieniędzy i nie może być tak, że dyrygują tam Żydzi !

 5. Dalej przegrywacie medialnie – ONR czy MW to zaledwie centroprawica w porównaniu do skrajnie szowinistycznych partii rządzących Izraelem.

 6. Tępa blondynko z kamerą , weź se znajdź inną robotę !! a nie podpie%^#% Polaków !! nie wstyd ci sz mato ??

 7. Znakomita „demo-nstrancja”i zorganizowana przez mossad ambasade izraelska pieciosobwa z szabesgojem Winnickim na czele!!!Pozniej „ambasada” zaprosi szabesgojow na koszerny posilek za ktory trzeba zaplacic 75 szekla od glowy i dac doopy izraelskim zboczencom z Aschwitza!!

  • No i po co piszesz, jak nie wiesz o czym i do kogo. Oj, człowieczku. Skoro PiS (Partia Interesów Syjonistycznych) woli Biedronia od Narodowców – to chyba to o czymś świadczy?

   • a także Kukiza bo poświęcili śmiesznej koalicji z włoskimi zgrywusami całe trzy minuty w wiadomościach

 8. To grupka skautów ani zbyt mądrych ani medialnych ani bogatych ani utytulowanych ani doswiadczonych….z czym do ludzi. Pogolone głowy ,cwaniackie ruchy….

  • No nie są tak „mądrzy”, „medialni” ani „utytułowani” ani bogaci jak Duda czy Morawiecki czyli szmaty do wycierania i spluwania przez parchów…

   • Ogarnij sie. Zbieranina skautow. Gdyby mieli wladze zostaliby rozegrani przez pierwszy lepszy think tank. Szukajmy jednak sily u zrodel-uniwersytety ,ludzie sukcesu,ludzie etosu i kontynuacji. A nie harcerze licytujacy sie wdarciu mordy

    • Ludzie sukcesu i im podobni już dawno się sprzedali a uniwersytety są w rękach żydowskich nie wierzysz? wyszukaj w gogle symbol/ pieczęć Uniwersytetu warszawskiego i odszukaj gwiazdy dawida

     • Gwiazda Dawida z zachodzącymi na siebie trójkątami pierwotnie jest znakiem monoteistycznej wiary i oznacza Imię Boga JHVH.
      Bóg JHVH jest również katolickim bogiem,sieroto.
      Pierwotnie heksagram pojawia się w wielu wierzeniach i kulturach, od hinduskich mandali począwszy, poprzez wszystkie kultury europejskie aż po z Amerykę. Znak heksagramu w starożytności stosowany był jako pieczęć. często kojarzony z egzorcyzmami.
      Heksagram łączy się z judaizmem, co nie jest słuszne, gdyż do około XII wieku w literaturze judaistycznej nie ma nawet wzmianki o heksagramie.
      Heksagram obok różnych form krzyża, pentagramu, koła, czworokątu i swastyki jest najpopularniejszym symbolem okultystycznym, religijnym i politycznym, który znalazł swoje miejsce w ikonografii religijnej, alchemicznej i mistycznej

 9. Przede wszystkim zlikwidowac tzw „muzeum Ulmow””Zbrodnicze psychopatyczne malzenstwo Ulmow poswiecilo siedmioro polskich dzieci zeby ratowac jakiegos Szwartzmana!!!!! Ktory pozniej jako UBowiec mordowal Polakow!!

  • „Zbrodnicze psychopatyczne malzenstwo Ulmow poswiecilo siedmioro polskich dzieci zeby ratowac jakiegos Szwartzmana!!!!! ”
   Ojciec Kolbe też był psychopatą, debilu i wielu wielu innych wspaniałych ludzi w czasie wojny ?
   Ne dziwi mnie, że tak plują na Polskę i oskarżają ze wszystkich stron. Przez takich padalców, jak ty
   szambo !

 10. „Musimy spotykać się w tym miejscu protestując przeciwko słowom premiera Netanjahu wypowiedzianego wczoraj w eksterytorialnej przestrzeni Muzeum Polin – powiedział Bąkiewicz”

  A nie przyszło mu do głowy, aby zaprotestować w ogóle przed „eksterytorialnością” jakiegokolwiek muzeum w Polsce? Eksterytorialność mają ambasady, placówki dyplomatyczne, a nie jakieś muzeumy. Tolerowanie czegoś takiego doprowadzi do sytuacji, że dana ulica, kino, czy dzielnica w Polsce będzie oznaczona tabliczką „nur für Juden”. I Polacy we własnej Ojczyźnie będą mieli tyle do gadania co, nomen omen, Żyd za okupacji.

  • Co ty bredzisz? Przeciez twoja „polsza” „p0lin” poszla do diabla!! Dzieki takim „polskiem patroitnikom” jak ta cala wasza wiocha?????????

  • Przestudiuj nowo wprowadzone prawo o własności wieczystej Według niego eksterytolialność jest podle „prawa” Na przykład jakiś dojczmen kupi sobie w PL kilka hektarów ziemi i otrzyma akt własności to może wystąpić o przyłączenie tej ziemi do Niemiec! Polska już dawno siedzi w pełnym nocniku po uszy

 11. DLACZEGO TAM nie było 10 tyś ludzi ? Bo Polacy to naród niewolników, micha ryżu, pilot w łapsku i piwsko na wersalce. Reszta w d……

  • Mossad zdołał zorganizować tylko taką skromną grupkę „narodowców”, głoszących „eksterytorialność” muzeum Polin. Jak mają Polaków reprezentować ludzie głoszący takie radosne tezy to niech lepiej w ogóle nikt nas nie reprezentuje. To co Bąkiewicz bredzi niewiele odbiega sensem od tego co ogłosił światu Netanjahu. Wstyd, że Najwyższy Czas propaguje takich ludków, niby-patriotów, którzy godzą się na jakieś specjalne, „eksterytorialne” strefy wpływu Żydów w Polsce.

   • Jak nie mosad to FSB. W świat pójdzie przekaż,
    że Polacy to antysemici. W nazwie mają koalicja pro polska a widać, że pro ruska.

    • Widać , że powinieneś się leczyć smoleński obłąkańcu.

 12. nasi politycy zostali rozegrani jak dzieci z przedszkola, maszyna ruszyła i robi swoje by wycisnąć od Nas 1 bln dolców

 13. 10 tys? Przeciez to narod swin! Da doopy kazdemu !! Polaccy prostytuci najlepsi na swieci entuzjastycznie ciagna druta za naprawde male piniadze!!?

 14. Winnicki Bąkiewicz i inne nazwiska wymienione w artykule to ludzie systemu To kolejna ustawka teatr dla gojów lecz tym razem sytuacja staje się bardzo groźna Zapowiedź wojny przeciwko Iranowi na naszej ziemi oficjalne oskarżenie o holokaust narodu polskiego i zażądanie haraczu dla obrzezanych przestaje być już tylko ciekawe

 15. teraz przeczytalem ze w srode podpisano na skandalicznych (jak Patrioty wpiete w system amerykanski system dowodzenia ICBS poza polska kontrola) dla Polski warunkach umowe na zakup broni za 414 mln $ ta cala wrzawa medialna jest chyba tylko po to zeby nikt nie pisal o zakupie Himarsa.

   • dziennik zbrojny artykul – Prawie 2 mld PLN na zakup systemu HIMARS
    „Z powodu braku offsetu i transferu technologii (licencji) za serwis i modernizację systemu również będą odpowiadać Amerykanie i to oni uzyskają korzyści finansowe z tego tytułu, a te w okresie eksploatacji zapewne przekroczą koszty samego zakupu. Dodatkow spowoduje to problemy z logistyką, a zakupiony system dowodzenia nie będzie spójny z obecnie użytkowanym Topazem.” –
    komentarz urzytkownika Fancik ” rakiety mają korektę INS, ale nie da się ich odpalić bez silnego sygnału GPS. Tak działa amerykański system kierowania AFATDS, który kupujemy zamiast zintegrować z HIMARSEM polskiego TOPAZA, jak było wcześniej planowane. Topodowiązanie można stworzyć tylko przez GPS, nie ma możliwości wprowadzenia współrzędnych „z palca”. Dlatego też w przypadku zagłuszania sygnału GPS, albo wycofania przez amerykanów autoryzacji klucza naszych modułów SAASM, po prostu nie da się odpalić rakiet. To nie jest żadna teoria spiskowa, tylko narzędzie do kontroli uzbrojenia eksportowanego przez USA, by nie dochodziło np do nieuprawnionej (bez zgody USA) odsprzedaży uzbrojenia do innych krajów, albo użycia uzbrojenia przejętego w walkach. Jednym słowem- nie mamy autonomii użycia.”

    • Węgry właśnie chcą się pozbyć swoich migów 29 i też muszą prosić się ruskich o zgodę.

     • w nocie departamentu stanu A Notice by the Defense Department on 02/06/2019 dotyczacym sprzedazy tego systemu dla nas wynika ze Himarsy maja jeszcze INS czyli jednak maja autonomie.

 16. praktycznie wojny się skończą jak zniknie wszelka prawica, także ta w Izraelu jakże bliska ideowo korwinowym szowinistom
  na domiar złego dla Polski w USA wygrała prawica
  heh, a wszystko teraz przeciw religijno oszołomskiemu skrajnie prawicowemu Iranowi

 17. zaczyna być normalnie – zaczynają „znikać” święte krowy; oby to stało się normalnością, że jak taka święta krowa „nawali”, to dostaje łupnia i czas na posprzątanie;

 18. Mikke ma rację że wszystko trzeba sprywatyzować i tego głównie powinna dotyczyć rozmowa premierów Polski i Izraela. Można też poruszyć temat lichwy by Polacy mieli środki na wykupienie państwowych zakładów i mogli konkurować ze starszymi braćmi.

  • Polskie Sieci Elektroenergetyczne SA oraz izraelski operator systemu przesyłowego i dystrybucyjnego Israel Electric Corporation Limited podpisali 29 stycznia 2018 r. w Hajfie porozumienie o współpracy w zakresie cyberbezpieczeństwa w sektorze energetycznym. Ze strony PSE SA porozumienie podpisał Eryk Kłossowski – Prezes Zarządu, natomiast ze strony partnera izraelskiego Yosi Shneck SVP, Information & Communication.

   • Korwin jest zwolennikiem prywatyzacji, to Ty nie kłam.

 19. Apropo exterytolialności, poczytajcie uważnie ostatnią ustawę o zmianie posiadania z dożywotniego na własność Według niego wszystko co kupi cudzoziemiec i uzyska prawo własności może przyłączyć do swojego kraju tak jak to muzeum Gdy było dożywotnio to po jego śmierci przeszło by na skarb państwa

 20. Nie znam Warszawy ul Krzywickiego gdzie jest ambasada Izraela… ale wydaje mi sie ,ze oni nie sa pod ambasada tylko po drugiej stronie ulicy.
  Najbardziej smieszne jest jak chazaria odczytuje z RN apel… zaloze sie ,ze transparenty sa tak zrobione ,ze ogladajac bez dzwieku caly swiat pomysli ze to sa zwolennicy Izraela
  a juz chazar Winnicki czy tez Baczkiewicz a nawet pozostali beda rozpoznani przez zydow w telewizji jako semickie rysy i zwolennicy Izraela.

 21. Wiadomo, że nie wszystko mozna powiedziec, że trzeba „dyplomatycznie”, mniejsza z tym…

  Bez dwóch zdań – dzielni ludzie na tej pikiecie
  (włączając podejrzliwość, można się zastanawiać „czy ktoś ich – mam na myśli tych „szefów”, a nie całą piketę – nie szykuje by skanalizować/kontrolować uczucia społeczne, ale wolę takie skanalizowanie i taką narrację, niż hiperuległą nowomowę;
  to jest w jakimś zakresie mówienie ludzkim głosem, a nie nowomową orwellową, którą słyszę lub słyszałbym wciąż, gdybym słuchał „polityków” w tv czy sieci)

Comments are closed.