PiS się boi. Znowu pilna narada wierchuszki partii. „Potrzebna jest większa dyscyplina i mobilizacja”

Jarosław Kaczyński. / foto: PAP/Rafał Guz
Jarosław Kaczyński. / foto: PAP/Rafał Guz

Wieczorem rozpoczęła się narada partyjnej wierchuszki. Posłowie PiS już we wtorek zaczęli otrzymywać SMS-y z informacją o dzisiejszym spotkaniu. Czy partia dostrzega, że rośnie jej poważne zagrożenie z prawej strony?

Wieczorem rozpoczęło się posiedzenie wyjazdowe klubu PiS. Jak informuje 300polityka.pl, „ma dotyczyć strategii politycznej i większego zaangażowania w terenie parlamentarzystów PiS”.

Osoba z kierownictwa partii mówi nam, że PiS ma świadomość, że dwoma konwencjami z „piątką Kaczyńskiego” i deklaracją europejską wyprzedził w działaniach konkurentów, ale potrzebna jest większa dyscyplina i mobilizacja w terenie – informuje portal.

Oprócz tego w Katowicach wkrótce rozpocznie się kolejna partyjna konwencja.

Anonimowy informator portalu mówi, że w PiS panuje przekonanie, że „inicjatywa jest po ich stronie”. Oczywiście wyłącznie w koncepcie walki PO-PiS-u. Temat Konfederacji póki co oficjalnie wciąż jest nieporuszany.

Przekonanie to bierze się z socjalistycznych obiecanek nazwanych „piątką Kaczyńskiego”. Z kolei w Jasionce prezes PiS mówił o „ochronie polskiej rodziny” oraz „seksualizacji dzieci”.

Te słowa jednak nijak się mają do rzeczywistości. Tylko dzisiaj minister z nadania PiS odwołała w parlamencie debatę na temat karty LGBTBDSM+, o czym informowaliśmy. Debata odbyła się dzięki uprzejmości Ordo Iuris. Poinformował o tym poseł Ruchu Narodowego Robert Winnicki.

Źródła: 300polityka.pl/wp.pl/nczas.com

18 KOMENTARZE

 1. START UP THE ROTORS
  youtube.com/watch?v=4KOddPQc7hk&t=11s

  Hammer of the Right – NAPISY PL
  youtube.com/watch?v=SISWg0tPzLo

 2. po jaki grzyb lech kaczynski sprowadzil do poliski sekte zydowska habat lubawicz?

 3. Na takiej naradzie, gdy Pan Prezes tupnie swoją nóżką (z chorym kolankiem), to wszystkie PiS-dały się sfajdają ze strachu!

 4. PiSdy! Mati do was mówi:
  wykop.pl/cdn/c3201142/comment_C3LqHrlN8qYiCkXDD0rtfNz9jsqI7qh2,w400.jpg

 5. PiSowi zostało tylko straszenie LGBT+, bo oszukał wyborców. Obiecywał na wzór Orbana politykę antyimigancką, a nawpuszczał miliony imigrantów, więc (ktoś rozsądny im to dobrze doradził) przestali uprawiać fałszywą propagandę jak to z imigrantami walczą. Obiecywał obniżenie podatków dla małych krajowych firm i zaczęcie ściągania podatków z zagranicznych koncernów, tymczasem mamy dokręcanie biurokratycznej i podatkowej śruby drobnicy i dotacje z ich pieniędzy dla JP Morganów. PiS powyrzucał ze stanowisk wiernych Polsce patriotów i katolików i zastąpił ich doradcą Tuska i ministrami niepolskiej narodowości, desantami z Unii Wolności i PO. Pozwala pluć Polsce w twarz nie tylko USA, Niemcom czy Izraelowi, ale nawet Ukrainie, którą futruje miliardami polskich podatków a nawet maleńkiej Litwie. PiS obraża wyborców, jak myśli, że wyborcy tego nie widzą. I DLACZEGO BLOKUJE OD 3 LAT ANTYLICHWIARSKĄ USTAWĘ ZIOBRY, tylko pozwala lichwiarzom reklamować się w TV i zabierać mieszkania biednym ludziom zabijanym odsetkami na setki a nawet tysiące procent? :-))))))))))))))))))))

 6. Won z tą leżąca przed Izraelem i USA bandą, amerykańskie koncerny farm. szaleją, a łajdactwo pisowskie chce nas zdepopulowac poczytajcie na dzienniknarodowy.pl „Chcemy zmodyfikować obecny rytm szczepień i naszą uwagę skierować na osoby powyżej 40. roku życia i w podeszłym wieku – zapowiada Zbigniew Król, podsekretarz stanu w Ministerstwie Zdrowia” więcej na ww. stronie.

 7. „Z kolei w Jasionce prezes PiS mówił o „ochronie polskiej rodziny” oraz „seksualizacji dzieci”. I będzie dokładnie tak jak za PZPR-u – jak partia mówi, że „ochroni”, to mówi, a jak mówi, że „zseksualizuje dzieci”, to zseksualizuje, choćby nawet i niemowlęta; o co zakład, że one, te PiS-mani tak zrobią? socjaliści to „młodsi” bracia komunistów; zrobią to tylko bardziej „delikatnie”; tylko czy to ma znaczenie dla naszych rodzin i dzieci? myślę, że najwyższa pora na poważnie podejść do obrony własnych rodzin, a dzieci w szczególności; tu nie będzie jeńców, bo być nie może; po zamordowaniu własnego dziecka noszonego pod sercem przed narodzeniem, jest to kolejne bandyckie działanie, na które musi być konkretna odpowiedź zdrowego społeczeństwa; inaczej nas nie będzie, chyba, że w rezerwatach, jak mówią Wolnościowcy;

Comments are closed.