Istny PRL na Uniwersytecie Warszawskim. Lewak napisał donos na studenta i pochwalił się tym publicznie. Internauci bezlitośni

Uniwersytet Warszawski, brama wjazdowa, Krakowskie Przedmieście PAP/Jerzy Ochoński
Uniwersytet Warszawski, brama wjazdowa, Krakowskie Przedmieście PAP/Jerzy Ochoński

Co zrobić, by zdobyć popularność na pełnej lewactwa uczelni? Napisać donos, jak w „starym, dobrym” PRL-u. Tak postąpił Jakub Pietrzak, członek Parlamentu Studentów Uniwersytetu Warszawskiego (UW), który publicznie chwali się donosem na innego studenta, Konrada Smuniewskiego.

Zgodnie z zapowiedzią, po wielu konsultacjach, podjąłem decyzję o skorzystaniu z przepisów obowiązujących na uniwersytecie. Nie ma i nigdy więcej nie będzie zgody na ksenofobię, homofobię, antysemityzm i rasizm. Faszystowscy studenci stają się coraz bardziej widoczni i zagrażają bezpieczeństwu wspólnoty akademickiej, dlatego nie powinno być dla nich dłużej miejsca na uniwersytecie – napisał na Facebooku Jakub Pietrzak, członek Parlamentu Studentów UW.

Swoje antynaukowe hasła mogą wygłaszać na prywatnych imprezach w lasach i piwnicach, ale już nigdy więcej w przestrzeni publicznej. Obiecuję zrobić wszystko, żeby uniwersytet pozostał miejscem bezpiecznym i wolnym od akcji skrajnej prawicy – przekonuje.

Jak się okazuje, chodzi o Konrada Smuniewskiego, który jest również dziennikarzem Mediów Narodowych. Zaś „propagowanie neofaszyzmu, rasizmu, antysemityzmu, homofobii i antynauki” polegało na tym, że… wziął udział w manifestacji antymarksistowskiej.

Kolejny dzień, kolejny donos – mam przyjemność być bohaterem koszmarów sennych tęczowego towarzystwa. Więcej „fobii” mi tu przypisano niż mają w sobie chemii „zupki chińskie” – zauważa Smuniewski.

Manifestacja, w której brałem udział miała charakter antymarksistowski – przeciwko więc byli marksiści i wszelkiego rodzaju zwolennicy komuny czy innych zbrodniczych ideologii. Należy rzeczy nazywać po imieniu. Prawda nie leży po środku, tylko leży tam gdzie leży! Najwidoczniej komuś to przeszkadza – podkreśla.

Komentujący również wyśmiali ten donos zawierający mnóstwo „zbrodni studenta”. – Ten donos zawiera rażące przemilczenia – nie zawiera głównych przewinień Konrada S. do których niewątpliwie należą: – zasztyletowanie Juliusza Cezara -zatrucie wody w akweduktach w Rzymie za czasów Nerona -wywołanie epidemii Dżumy w Europie w XIV w. – Zabójstwo arcyksięcia Ferdynanda w Sarajewie – Zastrzelenie prezydenta Kennedyego w Dallas – rozsypywanie stonki ziemniaczanej, zwanej także żukiem Kolorado na plaży w Świnoujściu. Dopiero w świetle powyższych zbrodni możemy przekonać się o wadze czynów Konrada S. – ironizuje Michał Maliński w komentarzu.

Antifa nawet kogoś podp*****lić dobrze nie potrafi – zwraca uwagę Paweł Lizoń.

Źródło: facebook.com/nczas.com

59 KOMENTARZE

 1. O TYM CO TRZEBA ZROBIĆ Z “lewusami” WSZELKIEJ “maści i nazwy” NAWET “euro(pseudo)prawicowej” :
  START UP THE ROTORS
  youtube.com/watch?v=4KOddPQc7hk&t=11s
  KTOŚ JUŻ KIEDYŚ WALCZYŁ PRZECIWKO “lewusom” W OBRONIE SWOJEGO NARODU DAJĄC NAM PRZYKŁAD, ŻE MOŻNA ZWYCIĘŻYĆ :
  Hammer of the Right – NAPISY PL
  youtube.com/watch?v=SISWg0tPzLo
  NIEdamy SIĘ “omamić-zaczarować-uśpić” i BĘDZIEMY WALCZYĆ :
  CONTRA MUNDUM – Pieśń Konfederatów Barskich
  youtube.com/watch?v=-0e3vOouvqs

  • Bandyckie lewactwo do tej pory wychwala psychopate Marksa lecz do tej pory nic nie wspomina o jego prawdziwych intencjach wobec ludzi.

   „Klasy i rasy, za słabe by opanować nowe warunki życia muszą zniknąć […] Muszą zginąć w rewolucyjnym holokauście”
   Karol Marks, New York Daily Tribune, 22 marca 1853

  • „ala” zakochał się w JKM i w Putinie. Taki ma przypał i nie może się zdecydować, który chłopak będzie dla niego lepszy? Oj „ala”, „ala” a który z nich by cię chciał? Nawet do czyszczenia butów by cię nie zatrudnili. Marz sobie dalej:))))

   • pch24.pl/rosyjski-raport-o-smierci-i-moralnosci–okolo-70-proc–ciaz-konczy-sie-aborcja–,46187,komentarze.html

    • O!ooo! „ala” robisz nawet postępy. Nie mieszkasz w Rosji? No niemożliwe… A piszesz tak jakbyś tam mieszkał, bo najbardziej boli cię Rosja a Putin to twoja wielka miłość:))))) taką masz obsesję!

     • Uwielbiam Putina za niskie podatki, a Singapur za Kare Śmierci dla skorumpowanych urzędników państwowych.

    • Tylko ty „ala” uwielbiasz Putina, bo ciągle cierpisz na tą samą obsesję i tylko ty o tym mówisz jakbyś się zaciął:)

    • Przecież Szwecja gdzie są wysokie podatki rozwija się szybciej niż Rosja gdzie są niskie podatki.
     A Singapur to wróg Chin i sojusznik USA.

     • Uwielbiam każdy kraj gdzie są niskie podatki, minimalna biurokracja i Kara Śmierci dla skorumpowanych urzędników państwowych.

     • Szwecja to lewacko nazistowskie Zoo. Poligon doświadczalny dla szwedzkich oligarchów którzy s3ają forsą i robią eksperymenty na swoim narodzie.

  • Tu jest artykuł o jakimś Jakubie z dvpy wziętego, a ni o twoim przodowniku pracy niczego nie potrafiacego osiągnąć Putina, Hitlera, stalina czy Tuska

   • Najmocniej przepraszam ale Putin postawił rosję na nogi bo wygonił jankeskich, brytyjskich i żydowskich złodzieji ze swojej ojczyzny. Biorąc pod uwagę wszystkie okoliczności to osiągną zaj6biście dużo.

 2. Te tzw. „polskie uczelnie” nieprzerwanie od 30 lat w światowych rankingach pikują równo w dól i obecnie okupują miejsca w granicach pozycji nr. 500.I czy przyczyną tego nie jest fakt że stały się przechowalniami polskojęzycznych chazaro-bolszewików utrzymywanych z Polskich Podatków.

 3. Ten oszczerca J.Pietrzak powinien odpowiadać karnie za oszczerstwa a brać studencka już wie co powinna z takim gadem zrobić. Za kogo ten przygłup się uważa, że wydaje mu się, że może być dyktatorkiem-skunksem!?

  • Jaki on Pietrzak?? z pejsami– jak Adam Michnik – Aaron Szechter i inni…

   POLAKÓW/POLSKI NADZIEJA jest KONFEDERACJA RUCH NARODOWY– tak nam dopomóż BOG!!!

   • Czy to moja wina, że te stepowe dziady nawet swoich nazwisk wstydzą? Nie wstydzą się tylko od wieków uprawiać bandytki. Taka ich tradycja i tylko potrafią pasożytować na innych. Takie łajzy! Niby tacy mądrzy a nie potrafili stworzyć swojego państwa u siebie i za swoje!? Muszą się zawsze do kogoś przyczepić jak goovno do okrętu i podjudzać: „płyniemy”! Won chazaria do siebie! NASZ kraj jest Polaków krajem!

   • Przygłup (Marian) piszemy razem, a do pomóż Bóg oddzielnie.

 4. Każdy normalny człowiek powinien gardzić marksistowską ludobójczą utopią

  „Klasy i rasy, za słabe by opanować nowe warunki życia muszą zniknąć […] Muszą zginąć w rewolucyjnym holokauście”
  Karol Marks, New York Daily Tribune, 22 marca 1853

  • Führer III Rzeszy był gorliwym uczniem Marksa i Engelsa

   „Nauczyłem się bardzo wiele dzięki marksizmowi, czego nie waham się przyznać. Różnica polega na tym, że ja rzeczywiście wprowadziłem w życie to wszystko, o czym ci kramarze i gryzipiórki nieśmiało napomykali. Cały narodowy socjalizm na tym się opiera”
   – to wyznanie führer III Rzeszy poczynił wobec Hermanna Rauschninga, autora głośnej książki „Hitler mówi”.

   „Hitlera można śmiało porównywać z Leninem, Lenin był największym człowiekiem po Hitlerze, a różnice pomiędzy komunizmem a myślą Hitlera są niewielkie.”
   Joseph Goebbels, New York Times, listopad 1925

  • No jasne, w Rosji to raj prawiczkowy
   pch24.pl/rosyjski-raport-o-smierci-i-moralnosci–okolo-70-proc–ciaz-konczy-sie-aborcja–,46187,komentarze.html

   • Z pewnością teraz Rosja jest lepsza niż sowiecki socjalistyczny ludobójczy „raj” w Związku Radzieckim.

    • Przecież wasz idol Putin tęskni za ZSRS
     fronda.pl/a/putin-nie-dopuscilbym-do-upadku-zsrr,107272.html

     • Chodziło mu o wielkość terytorialną molocha. Jak każdy debilny lewak cierpisz na zespół nieporadnego dziecka.

     • @Socjaliści to Bydło
      Nie tylko wielkość, ale również grabież i bezsensowne oranie różnych gałęzi przemysłu przez proamerykańską ekipę Jelcyna zakończone upadkiem ekonomicznym, społecznym i cywilzizacyjnym. Przykład jak trzeba było robić: Chiny. Chiny były 50 lat za ZSRR, a teraz Rosja jest dla nich junior patnerem, a Ukraina to już tylko prostytucja, alko i banderyzm. 30 lat temu znajdował się tam prawie cały hi-tech sowiecki.

      PS. tacy jak Ala Wilk wielbili ZSRR w latach 50. Wiadomo o co chodzi.

   • Co cię obchodzi Rosja!? To nie twój kraj i nie wcinaj się między wódkę i zakąskę! Twoje ulubione klimaty to najbliższe wybrzeże czarnego lądu, a ty jeszcze nie spakowany!? Nadrabiaj i szczęśliwej podróży do swoich „ala”. Na pewno cię zrozumieją i przytulą:)))))

    • Już byli tacy idioci, co wygrali nagrodę Darwina (za najgłupszą śmierć), bo pojechali na tereny okupywane przez ISIS wierząc głęboko i otwarcie, że wszyscy ludzie są dobrzy. Nie przeżyli tej podróży.

    • Rosja to przecież wasz ukochany kraj bo w Rosji jest milion aborcji rocznie.

     • Rosja to twój ukochany kraj „ala”, bo tylko ty o Rosji ciągle piszesz, nawet jak a może zwłaszcza kiedy temat dotyczy innej sprawy:)
      Co jeszcze w tym twoim ukochanym kraju – Rosji – przeszkadza ci „ala”. Napisz, nikt ci co prawda nie pomoże ale może sobie ulżysz:)))

     • Rosja przeszkadza pedofilowi bo nie ma już socjalistycznego Związku Radzieckiego.

     • A ty „ala” żałujesz, że mało co piszą o Rosji a ty przypominasz i przypominasz i drążysz temat na okrągło. Spakuj w końcu walizki i wyjedź do swojej ulubionej Rosji. Po co będziesz ciągle pisał nadaremno. Ale znowu masz dylemat i nie wiesz kogo wybrać, bo ciągnie cię też na piaski pustyni? Może pomieszkaj pół roku u Rosjan a drugie pół w Afryce? Będziesz w końcu u siebie i u swoich:))))

 5. W towarzyszu Pietrzaku chyba odezwały się jakieś geny komunistycznych przodków (tak jak ptaki urodzone poza stałym miejscem zamieszkania mają wdrukowana busolę pozwalającą tam dolecieć). Towarzysz jest zbyt młody aby pamiętać, że kiedyś poglądy marksistowsko-leninowskie nazywano oficjalnie światopoglądem naukowym.Mimo to uważa, że poglądy antymarksistowskie są poglądami antynaukowymi – komunistyczne imperium kontratakuje. A swoją drogą, prawo zakazuje głoszenia poglądów komunistycznych, zatem działalność p. Smuniewskiego to tylko domaganie się aby było ono przestrzegane.

  • „Nie ma ludzi złych ani dobrych. Są tyko dobrze albo źle poinformowani” – Marian Mazur, ojciec Polskiej cybernetyki.

 6. Zamiast wyśmiewać tego lewaka to pan Konrad Smuniewski powinien wytoczyć mu sprawę cywilna o naruszenie dóbr osobistych. Tu nie ma co wyśmiewać tylko trzeba karcić w zarodku takie pochody lewackie. Lewactwo musi samo doświadczyć represyjności tworzonego przez lewactwo prawa.

  • W sedno! O tym samym pisałam powyżej. Oddawać dziadom z solidnego liścia a nie nadstawiać drugi policzek! Najwyższy czas płacić wszystkim wrogom jego monetą!

  • W sedno! Podobnie pisałam w komentarzu powyżej. Czas skończyć z nadstawianiem drugiego policzka, bo do niczego nam nie potrzebna ciągła opuchlizna. Płacić wro.gom tą samą mo.netą!

   • Obrońcy brunatnej mgły jw. w pełnej okazałości.
    W głowie się nie mieści, że w Polsce jest tyle matolstwa,co historii nie znają.
    Kto nie zna, będzie powtarzał.Amen

 7. poczytajcie posty tego całego Pietrzaka. Większość nadaje się na poważne pozwy, np. ten urywek z konferencji prasowej Konfederacji. Winnicki i Kaja Godek mogliby tego studencika pociągnąć na grube pieniądze, a kto wie, może nawet umówić gościa z panem prokuratorem

 8. Ala wilk to prymitywny troll co widać po wypowiedziach. Masturbuje się za każdym razem gdy piszę o Putinie . Jego malutki mózg nie potrafi stworzyć nic ponad kilka zdań które na przemian tu wkleja. Trollu , poczytaj sobie książki i zacznij myśleć , to nie boli…

  • Troll „ala wilk” jest najlepszą antyreklamą debilnego lewactwa.

 9. Lewak, tęczowe? A nie jest tam przypadkiem zaangażowane „spojrzenie etniczne”? :)
  Wiem, że to tabu, ale nie należy z tym tabu przesadzać. Wiem, ze ów Smuniewski nie może na ten temat się wypowiedzieć, ale zeby w artykule nie było żadnego choćby mrugnięcia okiem? Jak tam z pochodzeniem katolicko-słowiańskim, że się tak wyrażę, u tego JP?

 10. Każdy normalny człowiek powinien gardzić marksistowską ludobójczą utopią i kreaturą zwaną Marksem.

  „Klasy i rasy, za słabe by opanować nowe warunki życia muszą zniknąć […] Muszą zginąć w rewolucyjnym holokauście”
  Karol Marks, New York Daily Tribune, 22 marca 1853

 11. „Każdy normalny człowiek powinien gardzić marksistowską ludobójczą utopią i kreaturą zwaną Marksem.”
  „Nie spotkałem w moim życiu nikogo, kto by stracił wiarę po przeczytaniu Marksa i Engelsa, natomiast spotkałem wielu, którzy ją stracili po spotkaniu ze swoim proboszczem.” – Józef Tischner (z książki Historia filozofii po góralsku)
  – „Między nimi nie było żadnej różnicy i żadnego ze swych dóbr
  nie uważali za swoją własność, lecz wszystko było wspólne”
  Ojciec Kościoła Cyprian, 210-258 r., (De opere et eleemosynis 25)

  – „Naśladujmy członków pierwszej gminy chrześcijańskiej,
  którzy mieli wszystko wspólne”
  Nauczyciel Kościoła św. Bazyli Wielki (330-379) I znowu zapiał kur — Krytyczna historia Kościoła

  – „Chrystianizm najdawniejszych chrześcijan był w istocie tożsamy z socjalizmem” teolog Overbeck – ” I znowu zapiał kur „— Krytyczna historia Kościoła
  – „Wyzbycie się wszelkiej własności stanowiło nieuchronny obowiązek wyznawców pierwotnego chrześcijaństwa” teolog Lohmeyer I znowu zapiał kur — Krytyczna historia Kościoła
  Pozostaje faktem niezaprzeczalnym, że religia chrześcijańska u swego zarania głosiła idee socjalizmu, które później rozwinęła ideologia komunistyczna.
  W imię wprowadzania spaczonego „chrześcijaństwa ” przez wieki na naszej planecie wybito więcej istnień ludzkich i zniszczono dorobku myśli i rąk ludzkich, niż z jakiegokolwiek innego powodu.

 12. Co za idiota. Największy idiotyzm obiawiają głupcy, którzy swoją głupotę do kwadratu bronią „naukowością”, a prawdziwą naukowość nazywają „antynaukowością”, czym się ośmieszają. Przykład typowego spranego przez lewacki miód półmozgu. Zero konkretów, sam śmiech na sali.

Comments are closed.