Tylko u nas! Tajna notka MSZ-u o żydowskich naciskach na Polskę! Tak Amerykanie naciskają na Polaków byśmy zapłacili Żydom. Bielan, Dworczyk, Sellin, Czaputowicz – ci ludzie o tym wiedzieli i nic nie zrobili

Jarosław Kaczyński, judeopolonia. Foto: PAP
Jarosław Kaczyński, judeopolonia. Foto: PAP

Publikujemy treść notatki z rozmowy pana ambasadora Jacka Chodorowicza, pełnomocnika ministra spraw zagraniczych RP z panem Thomasem K. Yazdgerdim, specjalnym wysłannikiem Departamentu Stanu USA i przewodniczącym delegacji USA w IHRA (International Holocaust Remembrance Alliance).

Z notatki wynika, że:
1. amerykańska dyplomacja aktywnie naciska na Polskę w sprawie nienależnego haraczu dla Żydów

2. informacje o tym posiadają takie osoby jak Adam Bielan, Michał Dworczyk, Jarosław Sellin czy szef MSZ-u Jacek Czaputowicz i zachowują je w tajemnicy przed polskim społeczeństwem

3. głównym ośrodkiem antypolskiej akcji jest utrzymywane przez polskiego podatnika centrum propagandy Muzeum Polin, przy pomocy którego działają Żydzi i Amerykanie.

Z notatki wynika także, że rozmowa, jaka odbyła się 25 października ub. roku nie była bynajmniej pierwszym takim spotkaniem. Poprzednie miało miejsce 22 stycznia ubiegłego roku, kiedy w Kongresie USA trwały prace nad ustawą nr 447, a Polonia Amerykańska podjęła desperacką próbę niedopuszczenia do uchwalenia tej ustawy. Z tamtej rozmowy też została sporządzona podobna notatka, ale jej treść jest nieznana. Być może takie rozmowy miały miejsce już wcześniej, ale we wspomnianej notatce nie ma o tym wzmianki.

Ponieważ „nie jest światło, by pod korcem stało, tedy publikuję pełną treść notatki sporządzonej przez pana ambasadora Jacka Chodorowicza. Została ona sporządzona 29 paździenika ub. roku. Została ona rozesłana do licznych osobistości w państwie, co oznacza, że były one zainteresowanej jej otrzymaniem i – po drugie – że były świadome sytuacji tam opisanych. Ze strony polskiej notatkę otrzymał pan minister SZ Jacek Czaputowicz, pan marszałek Adam Bielan, pan minister M. Dworczyk, pan min. W Kolarski, pan min. J. Sellin, pan min. P. Jaki,, pan min. Szczęch, pan dyrektor M. Korowajczyk z KPRM, pan dyr. A Rudnicki z MSWiA oraz pani dyr. A. Dałkowska z Ministerstwa Sprawiedliwości. Ponadto notatka została przekazana „Clarisem szyfrowanym” do Ambasady RP w Tel Awiwie oraz do Ambasady RP w Waszyngtonie.

Czytaj dalej ->

44 KOMENTARZE

 1. zachowują w tajemnicy. Jednak wyciekła i ktoś przekazał ją Michalkiewiczowi.
  Czyli jednak nie zachowali w tajemnicy.

   • pis = partia interesów syjonistycznych
    po = partia odniemiecka
    frühling (z germański’ego=niemieckiego) = wiosna
    jest jeszcze więcej jakichś parchówlewusów „nowoczesne czy jakieś inne”
    pis + po + frühling + parchylewusyWSZYSTKIEinne = JEDNO ZŁO !!!!!
    parchate i sku_wiałe kapo nad POLAKAMI ! ! ! ! !
    ! ! ! ! !
    KTO CHCE ZOBACZYĆ JAK ORZEŁ DOPADŁ węża NIECH OTWORZY SOBIE LINK PONIŻEJ ! ! ! ! !
    lh4.googleusercontent.com/-GiVWOW1uJ5s/U2nvNTVJefI/AAAAAAAACTU/311762wNgFo/w800-h800/taken-in-right-moment-eagle-catches-snake.jpg
    ! ! ! ! !
    O TYM CO TRZEBA ZROBIĆ Z “lewusami” WSZELKIEJ “maści i nazwy” NAWET “euro(pseudo)prawicowej” :
    START UP THE ROTORS
    youtube.com/watch?v=4KOddPQc7hk&t=11s
    KTOŚ JUŻ KIEDYŚ WALCZYŁ PRZECIWKO “lewusom” W OBRONIE SWOJEGO NARODU DAJĄC NAM PRZYKŁAD, ŻE MOŻNA ZWYCIĘŻYĆ :
    Hammer of the Right – NAPISY PL
    youtube.com/watch?v=SISWg0tPzLo
    NIEdamy SIĘ “omamić-zaczarować-uśpić” i BĘDZIEMY WALCZYĆ :
    CONTRA MUNDUM – Pieśń Konfederatów Barskich
    youtube.com/watch?v=-0e3vOouvqs

  • są Polacy, patrioci, co mają sumienie, co kochają Polskę, co ich to także wk.rwia, i chwała im za to, za odwagę, że chcą, i mogą coś konkretnego wrzucić do odpowiedniej skrzynki pocztowej,
   i chwała za to, że są tacy wojownicy, jak p. Michalkiewicz!

  • W zaistnialej sytuacji wydaje sie to byc najlepsza obrona: nieoficjalnie wypuscic informacje do ludzi.
   Jezeli rzecz przedostanie sie pod strzechy, oznaczac to bedzie kompletna kapitulacje rzadu, ktory od tej pory w Narodzie szukac bedzie pomocy dla swej niecnej polityki.

 2. ale co niby mieli zrobić? myślę, że sama notatka jest dowodem, że Polacy się nie dają. dlatego są naciski. gdyby się dali to by nacisków nie było.

 3. 20% wartości z 300 miliardów to prawie te słynne 63 miliardy. USA jako pośrednik, mój Boże, weźmy na mediatora Iran.

 4. Shuhwysyny szabesgoje z polskojezycznego rzadu. Teraz rozszarpia tego co ujawnil ich tajne konszachty z wrogiem.

  • Dość istotne chyba jest to, ze to nie tylko szabesgoje….,choć najczęsciej mają polskobrzmiące nazwiska.

   Hm.. dośc interesujące jest kto (etnicznie) reprezentuje stronę „polską” w tym „dialogu” (ameryową też, ale tamta strona jest żądająca i oczekująca, a nadwislańska – tą mającą spełniać życzenia)….
   Czy mam tylko takie wrażenie, czy może to opis zblizony do rzeczywistości, że zarówno kraj A, żadający „odszkodowań” dla Żydów oraz kraj B, mający spełnić te roszczenia, przy czym oba kraje są teoretycznie nieżydowskie, .. są reprezentowane w „dialogowaniu” w duzym stopniu przez Żydów/ludzi z takim pochodzeniem/takimi korzeniami?

 5. cyt. „zwrotu niesłusznie przejętego majątku w czasie Holokaustu”

  w Polsce nie ma niesłusznie przejętego majątku, jeśli przyjęty majątek jest tzw. majątkiem bezspadkowym, to jest majątkiem przejętym zgodnie z obowiązującym prawem.

 6. Słyszeliście coś o tej notatce w głównych mediach?TVP,TVN i Polsat zgodnie milczą w tej kwestii żeby tylko Polacy nic o tym nie wiedzieli.

 7. po lekturze notatki, Amerykanie go home!

  i zabierzcie wszystkie „eksponaty” z muzeum polin jak i z innych miejsc ze sobą,

  za wizy dziękujemy, może je sobie zatrzymać dla ruszających w waszą stronę hord emigrantów,

  a zdrajców Ojczyzny policzymy!

  • „a zdrajców Ojczyzny policzymy!”

   Numer 1:
   Donald Tusk.

   I co mu zrobisz?

 8. „Äntysemickie publikacje Gaz. Warsz””, czy to może chodzi o fakt szerzenia wiedzy na temat „roszczeń bezspadkowych” oraz wykazywania ich niezasadności i bezprawności?

  • spotkania z m. Bielanem, kolacja szabasowa m. Bielana u sierżanta Danielsa, to takich zbójów wybraliśmy!

   powiem złośliwie, zatęsknimy jeszcze za sowietami?

   • W wierchuszce PiSdokomunistycznej nie ma ani jednej osoby, która nie byłaby rodzinnie powiązana z NKWD, GRU, IW, UB, SB, WSW czy WSI – to najgorszy sort sowieckich podludzi. Tym te wszy Kaczyńskie różnią się od swoich towarzyszy i towarzyszek z POKO, że w roli rozpisanej przez nieświętej pamięci Kiszczaka odgrywają rolę „patriotów”, gdy tamci robią dla ciemnego luda za „Europejczyków”.

  • Mnie coś się zdaje, jako dalekiemu krewnemu jednego z członków plemienia Wodza Sitting Bulla, że chcą mnie odwieść od roszczeń (zresztą bez spadkowych).

 9. Żarty się skończyły. Każdy dzień pasożytowania tych przeklętych PiSdożydokomunistycznych okupantów jest śmiertelnym zagrożeniem dla Polski. Te agenturalne i patologicznie antypolskie chwasty trzeba raz na zawsze wyrwać z korzeniami – do siódmego pokolenia włącznie.

 10. Nie wiem czy notatka była poufna czy choćby zastrzezona, pewnie ta Mosb i Azari miały wcześniej niż niektóre z wymienionych osób do których została ona skierowana. Zapewne zarówno od swoich pomagierów/przyd..sów z „polskiego msz” czy okolic, jak i z monitorowania komunikacji w postaci „clarisu szyfrowanego” – ha ha ha – szyfrowanego :)

 11. Już się boję o pana Stanisława, czy aby nie zawita do niego seryjny samobójca. Słyszałem, że w sytuacji, gdy grozi mu opuszczenie mieszkania wpadł w straszną depresję. A przynajmniej tak mówią dobrze poinformowani na mieście?

 12. I mój dziadek ratował Żydów?

  gdyby dziadek wiedział, co dziś żydzi wyprawiają z Polską, z Polakami!

  dziś, to pewnie obciach, wstyd, i hańba?

 13. Wydawało by się że w notatce występują gdzieniegdzie pocieszające zapisy sugerujące pomoc w wyrwaniu czegoś tam, Niemcom. Nie należy w nie wcale wierzyć. Jankesi chyba mają małe pojęcie co się tu wyprawiało pod koniec wojny. Jak rozkradali nas bolszewicy ze Szwabami. Ja nie mam żadnych wątpliwości. Zarówno treść jak i fakt trzymania tego w tajemnicy, sugeruje próbę zrobienia ciemnego interesu (ukręcenia wałka). Żydzi złych interesów nie robią.

 14. Obrzezani nie popuszcza. Przyczepili sie do nas jak pijawki i beda nam saczyc krew az do ostatniej kropli.

 15. Przeciek kontrolowany, żeby oświecić polskich gojów o ich przyszłej sytuacji, na którą pewnie większość się potulnie zgodzi.

 16. „podkreślił, że zgadza się z marszałkiem Adamem Bielanem, który w odbytej z nim rozmowie zaznaczył, iż kwestie restytucyjne wymagają odpowiedniego przygotowania politycznego” – czy trzeba więcej dowodów na ZDRADĘ OJCZYZNY przez pisowców, niż ICH WŁASNORĘCZNA NOTATKA!!!

 17. Przecież żydoPiS zrobi wszystko co im Syjon każe to są ich mocodawcy. Jak trzeba będzie podpalić Polskę to ją podpalą. Żyd albo dopnie swego albo zdechnie.

 18. Panienko Przenajświętsza… Przecież to jest jawna zdrada stanu! Czy oni sobie zdają sprawę z tego co robią i w czym biorą udział? Sprzedają Polskę żydom! Jak kara powinna być wymierzona takim zdrajcom? Nasuwa mi się tylko jedna – najwyższa!!!

 19. gdzie jest notatka w oryginalnej wersji przedstawiacie tylko recenzję tej notatki a nie samą notatkę, proszę o umieszczenie załącznika notatki w wersji oryginalnej

Comments are closed.