Teorie spiskowe. Zwycięstwo Zełeńskiego elementem żydowskiego planu? „Planują budowę Izraela na Ukrainie”

Wolodymyr Zelenski oraz flaga Izraela. / foto: YouTube/PAP
Wolodymyr Zelenski oraz flaga Izraela. / foto: YouTube/PAP

Zwycięstwo Wołodymira Zełeńskiego na Ukrainie sprawiło, że w sieci zawrzało i pojawiły się teorie spiskowe. Mają one związek z pochodzeniem nowego Prezydenta Ukrainy, a także Izraelskiego planu związanego z Ukrainą, o którym pisaliśmy już w ubiegłym roku.

Przypomnijmy, że w miniony weekend odbyły się wybory prezydenckie na Ukrainie, w których zwyciężył z astronomiczną przewagą Wołodymir Zełeński. Jak czytamy na Wikipedii Zełeński pochodzi z rodziny Ukraińskich Żydów. To sprawiło, że w sieci znów zawrzało i pojawiły się teorie spiskowe.

Nawiązują one do żydowskich planów przeniesienia swojego państwa, które pojawiały się od lat. Jednak dopiero w ostatnim czasie pojawiły się konkretne doniesienia dotyczące tego planu. W ubiegłym roku „Times of Israel” pisał o tym, że Żydzi „planują budowę Izraela na Ukrainie”.

Czytaj dalej ->

35 KOMENTARZE

 1. Uciekają, bo będzie chaos zwiazany ze zmianami pola magnetycznego. Promieniowanie kosmiczne bedzie tu mniej dotkliwe, w jaskiniach i bunkrach bedzie trzeba siedzieć krócej…

  • myślisz, że przygłupiaste komentarze odwrócą uwagę od sedna sprawy? prawda jest taka, że nie tam żadne pola magnetyczne tylko zwykła woda. Izraelowi dramatycznie brakuje wody i sytuacja tylko się pogarsza. trollowanie o pierdołach nie zmieni zamiarów Izraela, to pewne

 2. Proponuję jednak mniej paranoi z tego typu wywodami.
  Należy zauważyć, że Stany słabną i z pewnością nie zakończą się sukcesem.
  Nawet gdyby takie państwo powstało to w miarę słabnięcia Stanów ruchy typu Bandera-2 doprowadziłyby do jego upadku. Ukraina nie jest dla Żydów bezpieczna.
  W wypadku rozbicia Izraela przez Arabów i Persów tamtejsi Żydzi z pewnością przeniosą się właśnie do Stanów.
  Natomiast chodzi o co innego – o wyciągnięcie z Ukrainy kasy, podobnie jak i z Polski na podstawie ustawy 447.

 3. Zmniejszcie nieco temperaturę „artykułów”, bo już wam się od niej jajecznica z mózgu zrobiła…

   • Stefanku, odpocznij od Internetu. A przynajmniej od NCzasu – naprawdę życzliwie ci radzę.

    • nikt Cię tu nie zapraszał, nikt Cie tu nie trzyma. innym nie dyktuj co mają lub nie mają czytać

     • Nikogo nie zmuszam. Nie chcesz, nie czytaj moich komentarzy. Mamy demokrację – każdy może czytać artykuły lub komentarze mądrzejsze lub głupsze, może czegoś się dowiedzieć lub stać się jeszcze głupszy, niż był przed czytaniem. A na pewno każdy też może głupie artykuły krytykować, co zamierzam czynić cały czas.

 4. W języku polskim „żydowskiego” piszemy małą literą szanowna redakcjo. Nie znam żydowskich planów ale w Polsce mamy takie przysłowie „myślał indyk o niedzieli a w sobotę mu łeb ucięli” oraz wiemy, że przysłowia są mądrością narodów.

  • Szanowna redakcja nie tylko przymiotnik „żydowski” pisze dużą literą, ale również „izraelski”, a także „ukraiński”. To ostatnie to zapewne dlatego że w konkretnym przypadku chodziło o ukraińskich Żydów. Ciekawe, czy jakby chodziło o ukraińskich rezunów to też przymiotnik ukraiński byłby pisany duż a literą?

 5. No to ja się cieszę. Wolę żeby instalowali się tam niż u nas. Myślę że oni wiedzą że w Polsce łatwo im nie pójdzie, Polacy na razie uśpieni, co po niektórzy już się ocknęli, ale jak wszyscy się kapną co nam PiS tu szykuje to wyleci na kopach z parlamentu i w ogóle zniknie. Jak wygrają na jesień wybory i zaczną realizować obiecane 447 to Polacy ich pogonią, żaden Ford Trump im nie pomoże ani ileś tam tyś policjantów. Bo wśród nich też są przecież Polacy i oni też się ockną. Na Ukrainie już eskimosi rządzą sobie czy to Falcman czy Arszenik Jaceniuk i nawet się nie kryją ze swoim pochodzeniem, w Polsce to tak łatwo nie przejdzie i PiS to wie dlatego tak się czają.

  • ale jak widać w Polsce też łatwo im poszło, bo każdy wie kto to kalksztajn a mimo to rządzi

 6. To nie teorie, tym bardziej „spiskowe” to prawda, którą potwierdzają suche fakty – macki żydowskiej sitwy oplotły Ukrainę, sponsor i wynalazca prezydenta-elekta wybudował największe na świecie centrum społeczności żydowskiej Menora, obecne żydowskiego pochodzenia władze ukraińskie podpisały w imieniu Ukrainy porozumienie z Izraelem w podnoszonym temacie…

 7. Tym co sie śmieją z teorii spiskowych uprzejmie przypominam ośmieszanie planów NWO,ośmieszanie roli masonerii w rozwalaniu Europy[patrz Francja],przypominam zamach w Watykanie i osadzenie tzw. Franciszka.A na Ukrainie depopulacja miejscowym trwa w najlepsze ,izraelskie firmy wykupują ziemie i nawet powstają osady złożone z importowanych obywateli Izraela.[Niebiańska Jerozolima].A skoro Ukraińcom tak bardzo nie po drodze z Polakami to zobaczą co ich czeka.

  • A ja nadal się będę śmiał z głupich, którzy niczym marksiści potrzebują kilkanaście regułek wymienianych jednym tchem, żeby sobie świat wytłumaczyć. Szczególnie obwinianie budowniczych masonerii (tej prawdziwej) o bezgraniczną głupotę polityków i neomarksistowskich ideologów jest śmieszne. Więc tak, nadal jest to śmieszne, jak i różne teoryjki NWO, bo gawiedź nie rozumie w jakim kontekście używa się w geopolityce terminu nowy ład światowy.

  • Dobrze, że przypomniałeś – fajnie czasem raz jeszcze pośmiać się, ze starej, dobrej komedii:)

   Masoneria rozwaliła Francję, zrobiła zamach w Watykanie i depopuluje Ukrainę:). A tobie co zrobiła, dosypała do herbatki jakieś środki pobudzające, jak posłowi Jankowskiemu (temu od podskakiwania), że tak ci odbija dzisiaj?:)

   • Tylko z tego śmiechu niech nie ye bnie ci żyłka pier dząca, bo się gw-no rozbryźnie po całym kibucu… :(

    • Spokojnie, ilość czytanych wpisów błaznów dawkuję sobie w bezpiecznych ilościach. Nie bądź smutny, ty też mi radości dostarczasz – jakbyś zrozumiał, jaki zabawny jesteś, to sam byś się z siebie śmiał:)

     • Takich jak ty jest więcej. Każda wioska ma swojego wioskowego głupka spędzającego czas na śmianiu się do sera lub na wchodzeniu z deszczu pod rynnę. Ludzie mówią o takich, że brak im piątej klepki.
      Patrząc na sprawę głębiej- pewnie wystąpiła jakaś mutacja w kodzie DNA…

     • Do @smutas

      Ja się nie śmieję do sera, tylko śmieję się z pajaców na tym forum. Co i faktycznie więcej ludzi czyni, bo trudno się z niektórych tu nie śmiać (niektórzy, może bardziej kulturalni, bardziej ich żałują w politowaniu, niż wyśmiewają, ale ja wolę to pierwsze). Gdybyś nie był taki smutas, to też byś się pośmiał z idiotów.:)

   • Skoro Polska od dłuższego czasu w Rankingu Wolności Gospodarczej zajmuje dalekie 46 miejsce i dalej spada, to komuś bardzo zależy na hamowaniu rozwoju gospodarczego w naszym kraju.

    • Masonerii, czy idziemy jeszcze głębiej w mrok?:)

     To skoro za czasów PO ranking wolności nam bardzo wrósł (z 86 na 42, teraz jesteśmy na 46), to znaczy, że tylko PO skutecznie masonerii potrafiło się przeciwstawić:)?

 8. Zelenski ponoc nawet nie mowi po ukrainsku, tylko po rosyjsku. A panstwo Izrael-bis ma sie w zamierzeniu skladac z zachodniej Ukrainy i wschodniej Polski.

  • Ponoć, podobno, a wystarczy zweryfikować te kłamstwa i paranoiczne wymysły różnych teoretyków. Jedyny trzeźwy osąd ma tu jedna osoba, która napisała, że różni banderowcy są bardzo antyżydowscy i mieliby wojnę domową w zachodniej Ukrainie, czym nie zaryzykują. Na Ukrainie jest paru bardzo prominentnych Żydów, ale to jest margines.

  • Nie ma takiego języka. Przebywaj dłużej wśród debili z tego portalu, to dalej będziesz tyle o świecie wiedział.:)

   Hebrajski, a może jidisz, jak już? Choć, jak chcesz w przyszłość inwestować, to bardziej polecałbym angielski (jak jesteś optymistą) lub rosyjski (jak pesymistą). :)

 9. W Wyborczej bym się nie dziwił – ale tu – na stronie wolnościowców – piszecie Żydowskiego planu – klęcząc chyba na kolanach i przygotowując się do zrobienia laski /obrzezanej/ ???

 10. Przecież nikt ze społeczności ukraińskiej nie ma nawet szans zostać znaczącym politykiem na Ukrainie o ile nie jest żydem. Nazi-bolszewia całkowicie opanowała ukraińską scene polityczną podobnie jak w Polsce Układ z Magdalenki.

  • Weź ich nie wkręcaj, bo oni na bank w to uwierzą i jeszcze bardziej zidiocieją:)

 11. nie muszą nawet niczego nowego instalować, Odessa była miastem w większości żydowskim. I nadal mieszka tam nasza spora mniejszość.
  Zakup ziemii na południowym wschodzie -hazarskim- to druga możliwość.

 12. A u nas w Pruchniku… no po prostu ZBRODNIA!!!

  Pomnik Judasza

  Obito kukłę Judasza w Pruchniku!
  No i co gorsza zawisła!… Michniku!!!…
  Nie trzeba wzywać go, Gazeta działa:
  „Dlaczego Jezus w rzeźbach nie ma ciała,
  Jak Judasz: z nosem jak haczyk, na głowie
  Bez kapalusza?” Zanim ktoś odpowie,
  Że miał koronę cierniową, tekst znika.
  Konstanty Gebert zaś zamiast Michnika
  Pisze: „Od takich obrzędów ludobójstwo właśnie
  Bierze początek!” Któż mu nie przyklaśnie?

  Ja mu przyznaję rację. Tak, na serio!
  A więc Kontanty-Dawidzie z mizerią
  Moralną Żydów pogódź się!… Niektórym
  Trudno pogodzić się, co znaczy Purim:
  Wycie i bicie, wieszanie Hamana –
  To ludobójstwa praprzyczyna znana.
  A Lejba Bronsztajn, co dla niepoznaki,
  Też ksywę zmienił (Lew Trocki niejaki)
  Hamana wieszał, ale nie Judasza!
  I stąd zapewne ta nerwowość Wasza…

  Bo Judaszowi przecież Wy pomniki
  Żeście stawiali, Wy Szechter-Michniki
  W Swiasku, Tambowie a także Kozłowie…
  Gdzie Lejba kazał! A Polak odpowie
  Za powieszenie ŻYDÓW BOHATERA,
  Co ze wspólnego trzosu kradł. (No, podbierał…)
  I skrytykował wylanie oleju
  Na namaszczenie Jezusa. (O jeju!…)
  W końcu Go zdradził. („W tradycji wyniku…”
  Tradycji tylko nie wolno w Pruchniku!!!)

  http:
  //www.bibula.com/?p=17920

Comments are closed.