Emigranci płyną przez La Manche. Francuscy celnicy wyłowili kolejną siódemkę desperatów

Francja muzułmanie imigranci dżungla
"Dżungla" w Calais

Temat „dżungli” w Calais, gdzie tysiące migrantów czekają na „okazję” przedostania się do Wielkiej Brytanii, jest ostatnio mało poruszany. Dawna dżungla nie istnieje, ale rozbiła się na małe podobozy, a kandydatów do dalszej emigracji nadal nie brakuje.

Sposoby są różne. W marcu dokonano ataku na port w Calais i próbowano opanować prom. Nadal próbuje się też wykorzystywać ciężarówki (np. Polacy przewozili Irakijczyka schowanego w transporcie trumien), ale są też desperaci, którzy kanał La Manche usiłują po prostu przepłynąć. Policja twierdzi, że to zjawisko w ostatnich miesiącach nasila się.

Nie tak dawno wyłowiono z morza 20 emigrantów. Teraz policja celna zatrzymała siedmiu dorosłych mężczyzn, którzy w zupełnie nieprzystosowanej do wycieczek morskich łodzi usiłowali przepłynąć kanał.

Zostali wyłowieni zaledwie 3 km od przylądka Gris Nez i przewieziono ich do Boulogne sur Mer. Tylko spokojne morze uratowało ich przed poważniejszymi konsekwencjami. W 2018 wyłowiono z kanału 504 migrantów.

13 KOMENTARZE

  1. Po co wyławiają ? Od tego jest kanał La Manche żeby bronić Wielkiej Brytanii, żeby najeźdźcy się tam topili, a nie od tego żeby ich stamtąd odławiać ! Miłośnicy ryb oraz innych żyjątek morskich powinni zaprotestować przeciwko odbieraniu faunie morskiej gratisowego pożywienia. Ja się pytam: GDZIE JEST GREEN-PiS !!!!

  2. Migranci nie są zbyt rozgarnięci. Przecież krajobrazy we Francji są o wiele ładniejsze niż w deszczowej i szarej Wielkiej Brytanii.

    • Gdybym miał się uczyć francuskiego to też wolałbym zwiać na Wyspy. Francuska zlewaczona kultura i obyczaje są tak paskudne, że nawet imigranci wolą uciekać gdzieś indziej. Imigranci z pozoru wydają się głupi, ale oni dobrze przeczuwają, że jak upadnie eurokołchoz to w pobrexitowej UK będzie im się żyć o niebo lepiej.

  3. Po co ich wyławiają? Bo nie mieli żółtych czepków czy bo przecinali tor wodny? To wolni ludzie, jak chcą niech płyną.

  4. Trzeba ich wymienić na polskich prawiczków. Polskie prawiczki nienawidzą UE więc trzeba ich z UE wyrzucić a przyjąć w ich miejsce muzulumanów.

Comments are closed.