Już niedługo tak będzie w Warszawie Trzaskowskiego. Amerykański kurs dla studentów „jak podglądać dzieci, jak z nimi rozmawiać o penisie i jak wyjaśniać seks oralny”

Zdjęcie ilustracyjne. Uczniowie na nowojorskiej paradzie równości Zdjęcie: ZUMA Wire Newscom
Zdjęcie ilustracyjne. Uczniowie na nowojorskiej paradzie równości Zdjęcie: ZUMA Wire Newscom

Uniwersytet Północnego Teksasu prowadził dla swych studentów kurs dotyczący „seksualności” dzieci. Uczestnicy są m.in zachęcani do podglądania dzieci w przedszkolach, na placach zabaw etc, by odkryć u nich „seksualne zachowania”.

Amerykańska uczelnia prowadzi zajęcia „Psychologia i Zachowanie Seksualne”. W ich ramach są też prelekcje do tyczące najmłodszych „Przyjemność seksualna u dzieci i ich reakcja”.

Studenci dostają nie tylko „wiedzę teoretyczną”., ale namawiani są także do odbycia zajęć praktycznych w terenie – tam gdzie są dzieci, by odkrywać ich „seksualne zachowania”. Mają je podglądać.

„Zabierz swoja klasę na szkolny plac zabaw, albo poproś, by kilku studentów mogło się na różnych placach, w przedszkolach pojawić aby obserwować dzieci. Poproś studentów, by zaobserwowali różne interakcje w grupach dzieci tej samej płci i mieszanej. …W jaki sposób dzieci się dotykają? Czy się uwodzą? Czy dochodzi pomiędzy nimi do sekretnych czynności seksualnych? Poproś swoich studentów, aby porównali swoje obserwacje z tekstami (wykładów – przyp.red.)” – można przeczytać w podręczniku dla studentów kursu o seksualności dzieci.

W ramach kursu studenci uczeni są też jak inicjować z dziećmi rozmowy na temat seksu, jakie tematy poruszać, jak zachęcać do zadawania pytań i jak aranżować sytuacje by wywołać u dzieci zainteresowanie seksem i seksualnością.

Dla dzieci w wieku 2 – 4 lat przewidywane są m.in. rozmowy na temat tego „Jak dziecko dostaje się do wnętrza matki”, „Czy trzeba wziąć ślub, by mieć dziecko” „Dlaczego penis mojego taty jest większy niż mój”.

Dzieci w wieku 5-6 lat mają się dowiadywać „Dlaczego mój penis czasami staje się twardy”. Studenci dowiadują się tez co mówić, gdy 6-latek przyłapuje swą mamę na zmianie tamponu i pyta, czy się zraniła.

8-9 latkom trzeba zaś wyjaśnić kto to jest gej i „Co to znaczy obciąganie (w oryginale z podręcznika: blow job – przyp. red) i dlaczego ludzie uprawiają sex gdy nie chcą mieć dzieci”.

Od 10 roku życia można informować dzieci o tym jak zapobiegać ciąży, wyjaśnić że uprawianie seksu pozamałżeńskiego „jest ok” , Studenci dowiadują się także jakie tematy poruszać z 13-latkami, którzy rozpoczynają życie seksualne.

63 KOMENTARZE

 1. na styropianie gnilim,belty walilim,o Japoni snilim,dolary od CIA liczylim,o władzy marzylim,21 postulatami motłoch do wyjścia na ulice podpuscilim,a sami po kościołach i plebaniach się chronilim,gdy holota krzyczała a zamiast lisci wisieć będą komuniści,my wodke w magdalence z Kiszczakiem pilim. kiedy nareszcie władzy się dorwalim,z komuchami się dogadalim,po plecach poklepalim,i tosmy ustalilim,razem,reka w reke majatek narodowy,zabralim,niepotrzebne sprzedalim,bezuzyteczne przepilim, michnikowi gazete podarowalim,a motłoch ojszczalim!
  ZDROWIE WASZE W GARDZIOLA NASZE

  • Bo Solidarność to była w efekcie reforma marksizmu poprzez nową dawkę marksizmu. Jakby pogonić tą postsolidarnościową hołotę i kazać im dostosować się do rynkowych warunków i uczciwie pracować to nie zostałaby ich nawet połowa przy żłobie.

 2. Trochę z innej beczki, ale że niedługo wyjeżdżam na wakacje – może ktoś polecić jakiś dobry klub dla gejów w Tel Avivie?

  • The virgin mary jest spoko, każdy pisuar ma taką fajną figurke kobiety w środku, na pewno skojarzysz o co chodzi jak zobaczysz.

  • To już polskich penisów nie ma? Nie możesz, jak prawilny polski pedał chłopa tutaj poszukać, do Izraela jeździć musisz, szabesgoju?

   • Raz polak raz żyd! Wyobraź sobie takiego potężnie zbudowanego owłosionego, agenta mossadu o oliwkowej skórze! Jakby cię przycisnął do łóżka i zerwał z ciebie gacie. A potem powiedział że czas na odszkodowanie za żydowskie mienie i nadział cie na swą imponującą obrzezaną dzide. A na koniec zalał by cie swoim szlachetnym semickim nasiem.
    Ja wiele razy przeżyłem taką przygode!

    • Jesteś oblechem kwalifikującym się do psychiatry! Czemu nikt cię jeszcze nie zamknął?!

     • Tak, zamykanie, wiązanie, pamiętam, że to też lubisz:)

      Ach, te nasze podniecające gierki słowne na forum. Taka gra wstępna przed wyjazdem.

    • W sumie, raz w dupę od żyda to jeszcze nie szabesgoj. A opis, nie powiem, zachęcający.

     • Dołącz do izraelskiej wyprawy, klimat jest tam gorętszy i chłopaki też.
      A ciekawostką są pejsy łonowe, fajnie się komponują z polskim tradycyjnym wąsem.

     • To się bardzo dobrze składa, bo ja nawet mam wąsy!

      W sumie, czemu nie. Tylko nie mówicie chłopakom na forum, bo straszni z nich antysemici.

   • Święta prawda ! ! ! ! !
    Do piekła z wszystkimi SKUR_IAŁYMI parchami czyli pedałami wyjeżdżającymi do Izraela kiedy POLSKIE CHŁOPAKI takie wyposzczone ! ! ! ! !

    Będziemy walczyć ! ! ! !

    ! ! ! AMEN ! ! !

    A może chce ktoś zobaczyć, jak orzeł dorwał się do swojego węża albo posłuchać Pieśni Konfederatów Barskich?

 3. Jestem dumny że głosowałem na Trzaskowskiego!
  To jest wspaniały prezydent! Brawo Panie Rafale!
  A konfederacja jak wsciekłe bezdomne kundelki, może se co najwyżej poszczekać, poujadać, powyć wściekle w czasie gdy ludzie dorosli robią prawdziwą polityke!

   • Nie będzie, nie będzie.
    A taki ktoś jak ty to se może strzelić z kapiszona co najwyżej, wasze mokre fantazje o mordowaniu ludzi się nie sprawdzą nigdy całe szczęście.

    • Odchrzań sie od mojego nicka, su*insynu! Sam nie możesz sobie wymyśleć i podszywasz się pod Kierownika albo mnie? To nie komentuj nic!

     • To ty nie komentuj jak ci sie zasady tego forum nie podobaja, nie ma tu unikalnycb nicków i z tego korzystam, możesz potupać nóżką i pokrzyczeć ale to nic nie zmieni.

 4. Socjalistyczne pedofilskie brygady LGBT-NSDAP im Adolfa Hitlera aktualnie pod flagą tęczy

  „Hitlera można śmiało porównywać z Leninem, Lenin był największym człowiekiem po Hitlerze, a różnice pomiędzy komunizmem a myślą Hitlera są niewielkie.”
  Joseph Goebbels, New York Times, listopad 1925

  nczas.com/2018/10/14/sensacyjny-tajny-raport-amerykanskiego-wywiadu-hitler-byl-biseksualista-i-sadomosochista/

  • ( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)

   *18.9%

   • Chyba w ankiecie internetowej wśród uczniów podstawówek.
    W realnym świecie rzadko przekracza 5% i ma 2x mniej od biedronia.

     • Rzymianie obcinali jezyki ale ja to bym chciał obcinać penisy żeby zrobić sobie taką kolekcje i móc je ssać do woli.

     • Nie przejmuj się prymitywnymi fantazjami śmiecia bez własnej osobowości, Mike.

    • Albo w klubach gejowskich, tam też poparcie dla nich znacznie wyższe, niż w społeczeństwie. W moim klubie to wszyscy za Konfederacją jesteśmy, tylko zawsze się kłócimy, który z tych pięknych chłopców prawicy jest najprzystojniejszy.

     • Ja to bym boskaa tak związał pod sufitem na skórzanych pasach i wsadzał mu w gardło rozpędzonego kvtasa! Ale w sumie braun też niczego sobie ma taki podniecający głos, chciałbym żeby tak nim mówił brzydko w łóżku.

     • Mike, weź nawet nie mów, bo mi się gorąco i mokro zrobiło, jak to przeczytałem…

      Tylko chłopaki z Konfederacji!

   • Jeśli dodasz do tego niezdecydowanych wyborców, którzy należą do największych idiotów to może tak. Musiałabyś zapędzić sporą liczbę niegłosujących do urn, żeby otrzymać taki wynik. Powodzenia… Ja w polskiego wyborcę zwątpiłem dawno.

  • Rysiu, a może ty też z nami do Izraela na sex tripa się wybierzesz? Obserwuję cię od dawna, spięty jakiś jesteś. Na wyjeździe ci się wszystko poluzuje (nie tylko zwieracze, hehe).

 5. Moja opinia o zawartości artykułu?
  Cyrk.

  Opinia o sytuacji w komentarzach?
  Też cyrk.

  Zaczeło się niewinnie, a skończyło się na podszywkach i gejowych wyzwaniach.

 6. bez wchodzenia w szczegóły – trzeba to zboczone lewackie ścierwo zatrzymać już teraz; później będzie za późno i pozostanie tylko płacz i zgrzytanie zębów;

 7. Rząd bolszewików wydał dyrektywę o wprowadzeniu w szkołach tzw. sexproswietu. Wprowadzenie go w życie napotykało przeszkody.
  Do Rosji bolszewickiej popłynął więc strumień fachowców z Zachodu. W latach 1919–1925 do ZSRS przybyło ok. 300 takich „specjalistów od seksu”. Otrzymali przestrzeń do pracy nad stworzeniem „wolnego” człowieka. Zachwycano się wolnością bezpruderyjnej dyskusji o miłości. Wydawano masowo książki i broszury na temat seksu. Na przykład akademik Pawłow robił doświadczenia, sterylizując psy, aby te doświadczenia potencjalnie mogły być wykorzystane dla wyższej jakości życia człowieka radzieckiego. Z tamtego czasu pochodzi przekonanie, że seks to tyle, co wypicie szklanki wody. Aborcja była pochwalana

Comments are closed.