STOP447! Konfederacja prezentuje ustawę przeciwko roszczeniom żydowskim

Jacek Wilk i Stanisław Michalkiewicz / Fot. Facebook
Jacek Wilk i Stanisław Michalkiewicz / Fot. Facebook

Konfederacja KORWiN Braun Liroy Narodowcy zorganizowała w sejmie konferencję, na której przedstawiła projekt ustawy chroniący Polskę przed roszczeniami żydowskimi i ustawą 447 JUST. Autorem ustawy jest redaktor Stanisław Michalkiewicz.

Projekt ustawy jest bardzo krótki, bardzo jasny, który jednoznacznie wskazuje, jak rząd powinien się z tymi roszczeniami obchodzić – zapowiedział prezentację Jacek Wilk.

Będziemy proponować przedstawicielom Prawa i Sprawiedliwości, by podpisali się pod tą ustawą. To będzie najlepsza weryfikacja tego, jakie mają intencje w sprawie ustawy 447 JUST. Niedługo poznamy prawdziwe stanowisko partii rządzącej – dodał poseł partii Wolność.

Stanisław Michalkiewicz wyraźnie zaznaczył, że projekt ustawy ma chronić wyłącznie polską rację stanu. – Tutaj chodzi o interes Polski. Realizacja roszczeń dotycząca własności bezdziedzicznej doprowadziłaby do politycznego uzależnienia i zdegradowania we własnym kraju obywateli polskich do trzeciej kategorii.

Projekt ustawy składa się z trzech artykułów. Przede wszystkim zobowiązuje Radę Ministrów do stanowczej deklaracji, że Polska nie zadośćuczyni żadnym roszczeniom żydowskim odnoszącym się do własności bezdziedzicznej.

Kto wbrew postanowieniu ustawy podejmie starania o realizację roszczeń żydowskich, podlega karze z Art. 129 kk, stanowiącym o zdradzie dyplomatycznej, i podlega karze pozbawienia wolności od roku do 10 lat. Ustawa wchodzi w życie z dniem jej ogłoszenia.

Marek Jakubiak poinformował, że do rozpoczęcia obrad sejmu w przyszłym tygodniu ustawa zostanie złożona wraz z podpisami. – Tego tematu nie można lekceważyć. Długo się na ten temat milczało. Dzięki Konfederacji nawet Stany Zjednoczone zaczęły zabierać głos – powiedział Jakubiak.

Sprawa jest bardzo poważna, bo środowiska żydowskie lobbują na rzecz pieniędzy, które są własnością Polaków. Problem dotyczy trzech budżetów narodowych. Ustawa musi by gwarancją bezpieczeństwa finansowego Polaków – stanowczo zadeklarował Jakubiak.

Na konferencji głos zabrał również Robert Winnicki. – Potrzebna jest jednoznaczna deklaracja polityczna w tej sprawie. Premier rządu polskiego musi stanowczo powiedzieć, że nie będzie realizować żadnych roszczeń majątkowych organizacji żydowskich. Po prostu – jasno, dobitnie. I nie ma mówić tego do polskiego wyborcy, tylko do swoich amerykańskich odpowiedników – tego oczekujemy.

Na koniec Jacek Wilk zaprosił na manifestację pod hasłem #STOP447 przeciwko żydowskim roszczeniom wobec Polski, która 11 maja odbędzie się w Warszawie. Marsz rozpocznie się o godzinie 14 pod Kancelarią Prezesa Rady Ministrów, a zakończy pod ambasadą USA.

35 KOMENTARZE

 1. Komunistyczny Układ z Magdalenki PiS-PO jedno Zło!
  PiS – Amerykańska Agentura Zydowska – ustawa 447 i niewolnicza praca Polaków na zydowskie roszczenia
  PO – Niemiecka Agentura Euroazjatycka – zboczona propaganda LGBT w szkołach i zalew islamskiego terroryzmu
  Chcesz tego uniknąć głosuj na KONFEDERACJE

  Piątka KONFEDERACJI:
  1. Sprzeciw względem roszczeń do mienia bezspadkowego.
  2. Sprzeciw wobec promocji LGBTZNP w szkołach.
  3. Sprzeciw wobec aborcji.
  4. Sprzeciw wobec wysokich i skomplikowanych podatków.
  5. Sprzeciw wobec obecnej Unii Europejskiej.

  • Ad 4 – pewnie dlatego razem z PiS wsparli w głosowaniu 500+ dla pierwszego dziecka, co oznacza bardzo duże podwyżki podatków w praktyce.

   • Liroy był za i Jakubiak. No cóż. Oni to akurat mniejsza część składowa Konfederacji. Partia KORWiN jest przeciw. W sparwie roszczeń cała Konfederacja jest przeciw.

  • Nie psuj dzieciom marzeń:) To jest równie okrutne, jakbyś im powiedział, że nie ma Świętego Mikołaja:)

 2. O Jezu, ale wstyd. Oni to naprawdę pokazali, ten świstek papieru… Ma to z prawnego punktu widzenia dokładnie takie samo znaczenie, jakby uchwalili ustawę, że stanowczo się stwierdza, iż Ziemia nie jest płaska.

  „Zobowiązuje się rząd do stanowczej deklaracji” – nie no, szacun. Szach mat. Konfederacja to naprawdę poważna partia, mająca poważne pomysły.

  I pewnie Konfederacja nie wie też, że wypłata jakichkolwiek środków publicznych bez podstawy prawnej (a żadnej podstawy nie mają roszczenia żydowskie) jest surowo karane w polskim prawie i nie trzeba do tego ustawy Michalkiewicza. Uczą się dopiero chłopaki, bądźmy wyrozumiali.

  • Masz rację i dlatego pan Pompeo naciska na zmianę obowiązującego w Polsce prawa. Co do projektu Michalkiewicza , gniot prawny.Znaczy się Konfederacja jeszcze nie współrządzi a już robi to samo co PiS, czyli nie umie zredagować poprawnej ustawy. Znaczy się, tacy sami dyletanci.

   • Zredaguj lepszą…a przepraszam, za wysokie progi. Ty tylko potrafisz trolować za pieniądze bo nic innego nie potrafisz. Zredagowanie czegokolwiek to dla ciebie sufit

  • Widzę, że masz poważne problemy ze zrozumieniem całej sprawy. Ale w zasadzie czego oczekiwać po płatnym trolu

  • prawnik i znawca się znalazł ..założę się ,że o niczym nie masz pojęcia tylko cos tam bazgrolisz co ci kazano i za co zaplacono…

 3. i to będzie prawdziwe sprawdzam dla PIS-u, nie jakieś sprawdzam pisowców, w sprawie jakiś papierków z ruinami, za które nikt nie odpowiada

  • PiS to poważniejsza partia od Konfederacji i kretyńskich, nic prawnie nieznaczących ustaw nie uchwala. Przynajmniej od czasu ustawy o IPN.

   • Nie oszukuj się, przecież wiesz że żyjesz w mentalnej fikcji stworzonej przez Kiszczaka w Magdalence.

  • Ino żeby cię w tej mężnej i bezkompromisowej postawie ktoś „od du.py strony”, czyli od wschodu, nie zaszedł i krzywdy nie zrobił:)

   • Bolszewia co prawda jeszcze nie zdechła, ale poradzimy sobie.

    „Judaizm to marksizm, to komunizm… Nie bez przyczyny judaizm zrodził marksizm.”
    – Harry Watton, żydowski suprematysta, „Plan dla Żydów i Odpowiedź dla Wszystkich Antysemitów” 1939

  • Roszczenia wysuwa nie rząd Izraela a geszefciarze m.in. z Nowego Jorku, którzy podczas II wojny światowej nie chcieli widzieć tylu żydowskich uciekinierów z Europy. Teraz chcą darmowe mienie nie rozumiejąc nawet tego, że to co często zamieniało się w kupę gruzów było zadłużone w bankach. Wygodnie dla nich.
   I Polskę guzik powinny obchodzić urojone roszczenia. Z pretensjami wysłać do Niemców i Sowietów.

 4. Czekam z niecierpliwością na wyniki jesiennych wyborów do naszego ZOO na Wiejskiej. Nagram sobie miny polityków, którzy hejtowali lub zamilczali KONFEDERACJĘ. Narazie trzeba się modlić o zdrowie dla Nich i o uczciwość komisji. Szczęść Boże!!! Amen

  • Wyjdź na ulicę i zapytaj ludzi ile to jest np.6!,albo co to jest punkt Fermata,albo fermata w muzyce, kto to był np.Kurt Vonnegut,albo jakie jest największe państwo.Zobaczysz jaki procent odpowie prawidłowo.Pewnie około 1,82%.A tak na poważnie,przesuń przecinek w prawo.

 5. WOW!
  Ale wysyp troli. Widać różnicę w porównaniu do poprzednich miesięcy, a to znaczy że komuś poparcie rośnie a komu innemu się to nie podoba :)

  • Są coraz bardziej aktywne. Ale za nadgodziny im (jeszcze) nie płacą, bo po g. 16. już nie śmiecą.

 6. Bardzo dobrze. Uświadamiać ludziom, że „447” to nie spiskowe teorie ale realne zagrożenie dla Polski. PiS zapewne „będzie się palił” aby procedować – i to będzie kolejna sprawa, którą będzie można w tych sługusów „przedsiębiorstwa holokaust” uderzyć.

 7. Proponuję wypłacać te odszkodowania w naturze, a konkretnie w ołowiu.

 8. Zakład z wszystkimi wyznawcami Tomasza Lisa, którzy twierdzą, że Konfederacja dostanie 1,82%? (Ostatni sondaż 6%). Ja twierdzę, że próg zostanie przekroczony. Przekonamy się 26. maja.

 9. Tromtadracja naczelnika i premiera, że nie oddadzą ani jednego szekla (ani jednej szekli?:), świadczy ,że chyba z tymi sondażami nie jest dla Konfederacji tak źle, a w każdym razie widać lekkawy popłoch w PiS. Oficerowie prowadzący PiS mają kłopot i sprawiają wrażenie jakby sytuacja ich nieco zaskoczyła. Jeżeli wariant faktycznej cenzury nie wypalił, a wariant oszalałego z miłości do Żydów Sakiewicza bardziej śmieszy, niż tumani i przestrasza, to w grę może wchodzić już tylko wariant siłowy. Tylko, że jego skutków przewidzieć się nie da, więc oficerowie prowadzący na pewno zbierają już sztab kryzysowy (gdzieś po Tel Avivem , lub pod Waszyngtonem:), a na razie prezydent Duda jedzie pilnie do Mo…, sorki do Waszyngtonu po instrukcje. Jest przewesoło. Zatem jutro o 14.00 pod URM:))

 10. „Ustawa Michalkiewicza” jest po prostu prawnym potwierdzeniem słów Jarosława Kaczyńskiego który powiedział jasno że żadnych pieniędzy nie będzie, ale mówić a zrobić to dwie zupełnie inne rzeczy.
  Dlatego wlasnie powstała taka inicjatywa która każdemu kłamcy chcącego się wzbogacić w imię zadośćuczynienia żydom kara jak za zbrodnię dyplomatyczną. Naprawdę tych wszystkich płatnych trolli nie interesuje że w momencie wejścia w życie najczarniejszego scenariusza każda rodzina w Polsce będzie dłużna 100 tys. zł ?
  Ewentualnym wyjściem bez jeszcze większego zadłużania, bo aktualnie według prawa rząd nie może przekroczyć zadłużenia 60% PKB jest sprzedaż nieruchomości.
  A wiecie co się dzieje od jakiegoś czasu ?
  Państwo skupuje ziemię rolną ;)
  Inna sprawa że rolnicy narzekają na trudność w kupnie a inna że wszędzie są interesy a cała układanka którą nazywacie polityką to po prostu gra interesów, w tym przypadku interesów dotyczących bezpodstawnych żądań żydowskich.
  Biorąc pod uwagę jedynie realne działania rządu i sytuację na rynku nieruchomości niestety dużo wskazuje na to, że rząd PiS zamierza po kolejnych wyborach przystać na te warunki. Ale że nikt nie kieruje się w wybieraniu zdrowym rozsądkiem a raczej przywiązaniem do „mniejszego zła” jakim jest PiS to nie zamierzam nikogo przekonywać, bo żadne argumenty nie trafią do ludzi którzy kierują się w życiu emocjami.
  Proszę jedynie każdego czytelnika o poszukanie jak wygląda obecna sytuacja dotycząca sprzedaży i skupu ziemi rolnej przez państwo i podjąć własną decyzję bazując na zdrowym rozsądku oraz życzę wszystkim trolom miłego dnia :)

Comments are closed.