Znany raper w 10 sekund zniszczył logikę gender! Środowiska LGBT oburzone, żądają przeprosin [VIDEO]

Zuby fot. instagram.com/zubymusic
Zuby fot. instagram.com/zubymusic

32-letni ZUBY z Southmapton to mało znany w Polsce raper, jednak powinien natychmiast stać się prawdziwym bohaterem. Zaledwie 10 sekund wystarczyło, aby całkowicie zniszczył logikę środowisk LGBT i promowanych przez nich ideologii gender.

Ciągle słyszę o tym, jak to biologiczni mężczyźni nie mają w 2019 roku żadnej przewagi fizycznej nad kobietami. Zatem patrzcie, jak NISZCZĘ kobiecy rekord Wielkiej Brytanii w martwym ciągu. Nawet się nie zmęczyłem. P.S. w momencie podnoszenia ciężarów identyfikowałem się jako kobieta – napisał na twitterze ZUBY.

Faktycznie, gdyby zwarzać wyłącznie na ideologię gender, to rekord świata został pobity. Środowiska LGBT stwierdzały wielokrotnie, że wystarczy stwierdzenie, iż jest się osobą innej płci, aby takowej zmiany dokonać.

W momencie, gdy 32-latek podnosił 238 kg był kobietą, a zatem pobił rekord świata kobiet w martwym ciągu. Po opuszczeniu sztangi ponownie jednak stał się mężczyzną, co nie zmienia faktu, że teraz jego wyczyn powinien zostać wpisany do światowych rekordów.

Źródło: Twitter.com/ZubyMusic / NCzas.com

Comments are closed.