W sobotę kolejne manifestacje #STOP447. Spłata żydowskich roszczeń to 120 tysięcy złotych na każdą polską rodzinę!

Marsz #Stop447 w Warszawie. / foto: Twitter
Marsz #Stop447 w Warszawie. / foto: Twitter

Po ogromnym sukcesie, jakim był marsz #STOP447 przeciw roszczeniom żydowskim 11 maja w Warszawie, środowiska powiązane z Konfederacją KORWiN Braun Liroy Narodowcy idą za ciosem i organizują kolejne demonstracje. Tym razem można spodziewać się patriotycznego wyrazu troski o ojczyznę we Wrocławiu.

Szacuje się, że na marsz w Warszawie przyszło nawet 20 tysięcy osób wyrażających swój sprzeciw zarówno wobec ustawy, jak i reakcji na nią polskiego rządu. Pochód robił wrażenie. Całe Al. Ujazdowskie wypełnione były po brzegi polskimi patriotami skandującymi m.in. „Stop JUST Act!” czy „Nie dla roszczeń!”.

Kolejny marsz planowany jest w sobotę 18 maja, tym razem na ulicach Wrocławia. „Zapraszamy wszystkich, którym leży na sercu dobro Ojczyzny, aby przyłączyli się do protestu” – zachęcają organizatorzy protestu. Pikieta rozpocznie się o godzinie 15 na Rynku we Wrocławiu. Będzie można również złożyć podpisy pod petycją do Prezydenta USA Donalda Trumpa, aby wycofał się z ustawy 447.

Zaproszenie organizatorów

Mija rok od podpisania przez Donalda Trumpa ustawy JUST 447, w myśli której Stany Zjednoczone mają wspierać żądania diaspory żydowskiej w odzyskaniu tzw. mienia bezspadkowego.

Międzynarodowe organizacje żydowskie chcą nas okraść na 300 mld $ z pomocą największego mocarstwa na świecie.

Polski rząd uważa, że problem nie istnieje, mimo tego, że w lutym 2019 roku Sekretarz Stanu USA naciskał polskie władze do wprowadzenia regulacji prawnych pozwalających na wypłatę tych pieniędzy.

W ostatnią sobotę na ulicach Warszawy przeciwko 447 protestowało ponad 20000 patriotów. Zapraszamy wszystkich, którym leży na sercu dobro Ojczyzny, aby przyłączyli się do protestu.

Spotykamy się w najbliższą sobotę 18.maja o godzinie 15 na wrocławskim Rynku. Oprócz protestu będzie okazja złożyć podpis w trwającej do końca maja zbiórce organizowanej przez Stowarzyszenie Marsz Niepodległości pod petycją do Prezydenta USA Donalda Trumpa, aby wycofał się z ustawy 447.

Comments are closed.