W Izraelu biją ambasadora a polscy ministrowie biorą urlopy bo są zajęci kampanią do europarlamentu

Beata Szydło: PAP: Piotr Polak
Beata Szydło: PAP: Piotr Polak

Ministrowie z pisowskiego rządu chcą wziąć urlopy z powodu trwającej kampanii do europarlamentu. Była premier Beata Szydło nie widzi niczego złego w tym, że najważniejsze osoby w państwie zawieszają swoje obowiązki aby zadbać o swoje własne kariery polityczne.

Pisowscy ministrowie idą śladami Donalda Tuska

Żenującym jest już sam fakt, iż do niewiele znaczącego europarlamentu wysyłamy byłych premierów, ministrów etc. Pisowscy ministrowie idą śladami Donalda Tuska i dla dobrze opłacanych unijnych posadek są gotowi porzucić służbę Polsce. No cóż, taki niestety mamy klimat.

Zatrważające jest jednak to, iż niektórzy z nich są gotowi już w tym momencie zawiesić swoje obowiązki względem Rzeczypospolitej aby prowadzić własne kampanie. Na dodatek w tak niesprzyjającym Polsce momencie gdy konflikt z Izraelem rozpętał się na dobre! W dobrze urządzonym państwie wszyscy ważni politycy powinni być gotowi do podejmowania działań.

Czemu nie złożą dymisji?

Skoro już kandydują, skoro wolą pracować w parlamencie unijnym zamiast w polskim, to czemu chociaż nie złożą dymisji? Przecież na ich miejsce mogliby wejść ludzie, którzy zajęliby się zawiadywanie najważniejszymi polskimi instytucjami – one nie powinny teraz pozostawać ,,bezpańskie”. Była premier Beata Szydło nie widzi problemu:

,,decyzją M. Morawieckiego rekonstrukcja rządu nastąpi po wyborach”

Nie trudno się domyślić, że brak dymisji wywołany jest obawą o wizerunek partii rządzącej.

Źródło: RMF FM

11 KOMENTARZE

 1. Komunistyczny Układ z Magdalenki PiS-PO jedno Zło!
  PiS – Amerykańska Agentura Zydowska – ustawa 447 i niewolnicza praca Polaków na zydowskie roszczenia
  PO – Niemiecka Agentura Euroazjatycka – zboczona propaganda LGBT w szkołach i zalew islamskiego terroryzmu
  Chcesz tego uniknąć głosuj na KONFEDERACJE

  Piątka KONFEDERACJI:
  1. Sprzeciw względem roszczeń do mienia bezspadkowego.
  2. Sprzeciw wobec promocji LGBTZNP w szkołach.
  3. Sprzeciw wobec aborcji.
  4. Sprzeciw wobec wysokich i skomplikowanych podatków.
  5. Sprzeciw wobec obecnej Unii Europejskiej.

  • Ad 4 – i dlatego w Sejmie wsparli rozszerzenie 500+, czyli podwyżki podatków.

   Piątka dla naiwnych.

   P.S. Dla wolniej łapiących (pozdrowienia dla Guli), nie tylko Jakubiak za rozszerzeniem 500+ w konfederacji głosował.

 2. Batożyć pisowską hołotę aż odda całe zrabowane nam pieniądze! Takiej bandy chamskich złodziei nie było w tym kraju u władzy od 1945 roku!

  • pomyśl trochę, byli tacy i są, cały czas od 1945r., wszyscy aparatczycy z peztpeeru, i ich przystawek, cała ta tzw. konstruktywna opozycja- z doskonale pasującym słowem do ich wyczynów- legendy solidarności, bo to co wypisują o sobie, to są faktycznie legendy, a potwierdzenie tego wszystkiego, znajduje się w zastrzeżonym zbiorze, utajnionym przez, pezero, pis i wszystkich robiących za prezydentów w Polsce, oraz archiwach Rosji, nie wspominając o jurgieltnikach obojętnie, z której strony

 3. Głupszych artykułów wymyślać już nie możecie… Oj, palą się dupska pod konfederacją, 4,2 procent, to trzeba mobilizować najbardziej debilny, twardy elektorat (bo raczej wyborem rozsądnych ludzi ta partia nie będzie) by urlopu nie wziął i poszedł głosować.

  • Tomek Wolność Tomku w swoim żydowskim domku:) czyli państwie położonym w Palestynie! Tu jest Polska – nie Polin!

   • Ale naturalnie – wolno debilom pisać debilne artykuły, a innym debilom je łykać jak ciepłe bułeczki. A mi wolno je komentować i nazywać rzeczy po imieniu, czyli debili debilami. A hasełka sobie zachowaj w sobotę na kolejną obciachową demonstracje.

    • Dupska to się właśnie zaczęły palić pod PO-PiSem!!! Prawo do wolności słowa, póki co posiadasz. Jeśli UE sfinalizuje projekt Acta2, to…pewnie też krzywda Ci się nie stanie :))))Wiesz bowiem co masz prawić/pisać aby zasilić swój budżet. Nieobciachowe zaś hasełka wygłaszaj na „nieobciachowych” demonstracjach. Najlepiej tych dobrze opłacanych i tęczowych.

   • Polska to państwo kastowe już było pod koniec komuny co najmniej Żydom wolno wszystko Polakom nic

 4. Wzięli urlopy bo nie chcą byc antysemitami. Przy wyborach szydło wyjdzie na jaw.

 5. PIS.dzielce porzucają służbę Polsce??? poje,bało was? a kiedy oni Polsce służyli?

Comments are closed.