Murowany kandydat do KITU kampanii. Zamiast wiosny, jest wiocha [VIDEO]

Fragment klipu promującego kandydata Wiosny / Fot. facebook.com/MarcinWalasekWiosna
Fragment klipu promującego kandydata Wiosny / Fot. facebook.com/MarcinWalasekWiosna

Nie jest poważnie, ale przynajmniej śmieszne. Kandydat Wiosny Biedronia wypuścił kampanijny spot reklamowy, w którym lansuje się w luksusowych samochodach na niemieckich tablicach rejestracyjnych, jeździ po lubelskim deptaku, na którym obowiązuje zakaz ruchu. Wszystko w rytmie kiczowatego utworu disco-polo.

Jeśli to jest ta nowa jakość, o której na prawo i lewo opowiada Robert Biedroń, to zdecydowanie prosimy o więcej. Miejsce na scenie kabaretowej czeka.

Motyw przewodni tekstu promującego lewicowego kandydata brzmi „Marcin to jest gość, który zrobi coś”. Lwią część utworu zapełnia twórcze, odkrywcze i przede wszystkim merytoryczne „nananananana”.

W klipie Marcin Walasek jeździ luksusowymi samochodami marki Audi A8Long i S6 na niemieckich tablicach rejestracyjnych. Łamie obowiązujący zakaz ruchu na lubelskim deptaku oraz parkuje na miejscu przeznaczonym dla niepełnosprawnych.

Nagranie kończy się stylizowanym na mem przezabawnym dialogiem Walaska z Biedroniem.

– Siema Robert.
– Marcin, potrzebujemy Cię.
– Nie ma sprawy. Wszyscy wiedzą! Zawsze trafiam w dziesiątkę!

Koniec dialogu. Koń by się uśmiał…

Nic dziwnego, że nagranie zostało z góry na dół obśmiane przez internautów. Choć musimy przyznać, że wśród prześmiewczych komentarzy znalazł się jeden pełen podziwu i uznania. – Jak mu się udało zaparkować na Jasnej w centrum Warszawy? To jest gość! – komentuje Leszek.

Mamy „ciekawą” rywalizację na najbardziej obciachową piosenkę kampanii wyborczej. Utwór Marcina Walaska może śmiało konkurować z nagraniem Andrzeja Rosiewicza promującym Polskę Fair Play.

11 KOMENTARZE

  1. Powinien w Lubinie, a nie w Lublinie. Z takim lansem, miałby dużo głosów od jumiarzy z niedalekiego pogranicza.

  2. Zawsze trafia. Tarcza przyklejona do Biedronia d….py.

  3. Podjechał samochodem zamawia wódę hahahahaha j..any dobry model w kiblu w kinol i do roboty…czego można się spodziewać po kandydatach partii zboczeńców.

  4. Dajcie ostrzeżenie, że ogląda się na własna odpowiedzialność, czy coś takiego.

Comments are closed.