W odmętach szaleństwa LGBT. Nawet chorągiewki na boisku przerobią na tęczowe barwy [VIDEO]

Gustowne, tęczowe chorągiewki na boisku Bayernu Monachium. Zdjęcie: Twitter/ Maciej Szmigielski
Gustowne, tęczowe chorągiewki na boisku Bayernu Monachium. Zdjęcie: Twitter/ Maciej Szmigielski

Szaleństwo LGBTWC dotyka wszystkich sfer życia. Nawet widowiska sportowe wykorzystywane są do promowania tej dewiacyjnej ideologi.

Karl-Heinz Rummenigge dyrektor wykonawczy Bayernu poinformował, że boiskowe chorągiewki w mecz z Eintrachtem Frankfurt będą tęczowe. – W ten sposób pokazujemy też, że walczymy z rasizmem i homofobią – powiedział.

Mecz z Eintrachtem zadecyduje o tytule mistrzowskim. Bayern ma dwa punkty przewagi nad Borussią Dortmund i musi co najmniej zremisować, by być pewnym tytułu. Równolegle dortmundczycy grali będą z Borussią Moenchengladbach.

Plaga na wciskanie tęczowych barw zaczyna mieć rozmiary szaleństwa. Dwa dni temu władze francuskiego Bordeaux uraczyły mieszkańców tęczowymi przejściami dla pieszych.

Arnaud Alessandrin, socjolog z miejscowego uniwersytetu twierdzi, że w ciągu ostatniego roku 83% osób kochających dziwaczniej i z LGBTRTVAGD doświadczyło jakiejś formy dyskryminacji. Straszne rzeczy w tej postępowej i europejskiej Francji.

Podobny eksperyment źle zakończył się w kalifornijskim Los Angeles. Tam również zafundowano tęczowe pasy na przejściach dla pieszych. Okazało się jednak, że pozostawiane są na nich czarne ślady samochodowych opon. Władze miasta podejrzewały, że niektórzy kierowcy specjalnie ostro hamują na pasach, by zabrudzić symbol dewiantów. Policja jednak nie schwytała bandytów.

31 KOMENTARZE

  • Widziałem zdjęcie polskiej reprezentacji na którym Robert który nie wstydzi się Jezusa na ramieniu miał opaskę z napisem: No rasizm. Walka z religią I normalnością polega na używaniu „autorytetu” celebrytów w celu promocji określonych poglądów I zachowań. Myślę, że oni uczestniczą w tym z pełną świadomością. Czują gdzie leży kasa. Swoją drogą, brak obaw w prezentowaniu tej opaski I tych chorągiewek świadczy o poziomie umysłowym współczesnych kibiców I o tym co myslą o nich zawodnicy I działacze.

   • ‚Widziałem zdjęcie polskiej reprezentacji na którym Robert który nie wstydzi się Jezusa na ramieniu miał opaskę z napisem: No rasizm. Walka z religią I normalnością polega na używaniu „autorytetu” celebrytów w celu promocji określonych poglądów I zachowań.’

    Od kiedy to rasizm jest normalnoscia? I od kiedy ma cokolwiek wspolnego z naukami Jezusa?

    • Rasy, podobnie jak ludzie różnią się I nie są sobie równe. Nie stoi to w sprzeczności z tum, że wszyscy posiadają świadomość I godność dxieci bożych. Walka z rasizmem, w ktorej Robert który nie wstydzi sie Jezusa udzielił swojego ” autorytetu „, to promocja tzw tolerancji, czyli poglądu że wszyscy są równi. Tolerować można tylko zło. Dobro nie potrzebuje tolerancji.

 1. Qrna to jest chore, to LGBT szalenstwo to juz zahacza o obled. Mam prawo miec dosyc pedalstwa i prymitywnych uchodzcow.

 2. Przynajmniej będą mieli jakieś wytłumaczenie, jak przegrają i mistrzostwo zdobędą Prusacy z Dortmundu.

 3. Jak ktoś oglądał mecze Bayernu to już pewnie zauważył że na trybunach często tęczową flagą machają w jednym i tym samym miejscu wraz z kibicami Bayernu. Szczerze ja uważam że chorągiewki powinny być 3 rodzaje flag na chorągiewkach:
  1. Barwy klubu lub logo klubu
  2. Loga klubów kto przeciw komu gra
  3. Logo Turnieju

  Jedno z nich wybierałby zarząd na dane mecze oczywiście jak by tam woleli ale jak ktoś daje coś spoza punktu 1-3 coś jak teraz że kolory lgbt to powinni kary płacić :)

 4. Trzeba zniszczyc dzis ta zaraze! Chorych leczyc lub izolowac od Polski!
  Jesli Polska nie powstrzyma dzis pedalow jutro moze byc za pozno!!!

 5. Tych ludzi powinni zagazowac w Aschuwtiz lub leczy na sordkowym Pacyfiku w zamknietym zakladzie.
  Jak moze sie w dupsko dwoch pedalow ladowac nie czaje tego XDDDDDDD albo wychowyac dzieci buahhaah co kacze lby :D

  • Tęczowy stolec
   „Reakcja zeszła w podziemie i szydzi!” (Władysław Gomółka)

   Drodzy marksiści! Towarzysze!
   (I wy, co myśl frankfurckiej szkoły
   Wcielacie w każdą życia niszę
   Bez świadomości jej, mat. oły!

   I wy, id. ioci pożyteczni
   „Dobrymi ludźmi” nazywani!)
   ZWYCIĘŻY POSTĘP!!! (Lub uwsteczni
   Swój marsz… A wtedy wyje. bani

   Będziecie wszyscy przez reakcję,
   Co teraz tylko sobie szydzi.
   Pozna – nie świat – depopulację,
   Ale wy! – i jak zwykle – Żydzi.

   Gdy pęknie bańka derywatów,
   Globociep się skompromituje,
   Kredek zabraknie już dla kwiatów,
   Które Europa wciąż rysuje;

   Gdy ludzie w końcu do wolności
   Zatęsknią, zwrócą się do Boga;
   To wam policzą wasze kości!
   Nie ujdzie jedna żywa noga!

   Kiedy konwencja nagłej zmianie
   Ulegnie rozmów z banksterami,
   Stworzą światowy rząd …przy ścianie…
   I koniec będzie także z wami!

   Tęczowy sztandar wyprowadzić
   Przyjdzie, a wkrótce potem polec.
   Flagę by chronić, trzeba wsadzić…
   Zostanie z was tęczowy stolec.)

 6. Na meczach Bayernu czesto na trybunach za bramka jakis lgbt macha teczowa flaga. Nie wiem co na meczu Bayernu ma to sybolizowac, ale jak by ktos machal krzyzem albo czyms koscielnym to by go odrazu zawineli.

  • Tylko idiota machałby krzyżem, symbolem cierpienia i śmierci. Przypominam, że symbolem Chrześcijaństwa jest ryba.

 7. Poyeby i tyle. Garstka dewiantów skutecznie narzuca swoją chora ideologię całej reszcie,?? Jak to możliwe???? Ciągle się słyszy o lgbt i to wszędzie. Już qrwicy dostaje jak widzę ten napis, te kolory i te pedalskie uśmiechnięte ryje….

 8. ” wśród niemców takie anomalia a oryginalia są w modzie ” A. Waligórski ( Zagłoba w Rycerzach ).

 9. LGBT to wstęp do legalizacji pedofilii: Za (Pedophiles want same rights as homosexuals by Jack Minor) – od co najmniej 1998 roku trwają wysiłki postępowego świata by zdekryminalizować pedofilie – grupa B4U-Act (grupa pro-pedofilska składająca się nie tylko z pedofilów ale też amerykańskich psychiatrów stojących za wykreśleniem w 1973 roku homoseksualizmu z listy zaburzeń psychicznych) chce zmienić klasyfikacje pedofilii w Diagnostic and Statistical Manual of Mental Health Disorders of the APA – B4U-Act określa pedofilie jako “minor-attracted people” czyli pociąg do niedojrzałych/małoletnich.
  W 1998 roku APA (stowarzyszenie psychiatrów amerykańskich) opublikowało raport w którym stwierdza że “that the ‘negative potential’ of adult sex with children was ‘overstated’ and that ‘the vast majority of both men and women reported no negative sexual effects from childhood sexual abuse experiences.”. Czyli negatywne znaczenie seksu dorosłych z dziećmi jest przerysowane i że przytłaczająca większość mężczyzn i kobiet będących w dzieciństwie ofiarami pedofilów nie zgłasza negatywnych następstw swoich doświadczenie.
  „Pedofilia to taka sama orientacja seksualna jak homoseksualizm czy heteroseksualizm” (to pogląd wyrażany przez naukowców z kanady : Van Gijseghem i Dr. Quinsey). To tyle waszego oburzenia… karta LGBT+ to pierwszy etap otwierania was na „różnorodność i tolerancje dla odmienności” – po tym nastąpi w naturalny sposób legalizacja pedofilii.

 10. Do jojne.d. Żeby zboczeńcy ( należysz do nich ? ) mogli wieść swoje jałowe I bezpłodne życie normalni ludzie muszą w normalnych związkach płodzić dzieci I wychowywać je na normalnych ludzi. Lgbt jest jak nowotwór. Potrzebyje ciała n a którym może pasożytwać. Gdyby je zwalczył, sam musiałby zdechnąć. Jesteście po prostu chorzy.

Comments are closed.