W odmętach szaleństwa LGBT. Nawet chorągiewki na boisku przerobią na tęczowe barwy [VIDEO]

Gustowne, tęczowe chorągiewki na boisku Bayernu Monachium. Zdjęcie: Twitter/ Maciej Szmigielski
Gustowne, tęczowe chorągiewki na boisku Bayernu Monachium. Zdjęcie: Twitter/ Maciej Szmigielski

Szaleństwo LGBTWC dotyka wszystkich sfer życia. Nawet widowiska sportowe wykorzystywane są do promowania tej dewiacyjnej ideologi.

Karl-Heinz Rummenigge dyrektor wykonawczy Bayernu poinformował, że boiskowe chorągiewki w mecz z Eintrachtem Frankfurt będą tęczowe. – W ten sposób pokazujemy też, że walczymy z rasizmem i homofobią – powiedział.

Mecz z Eintrachtem zadecyduje o tytule mistrzowskim. Bayern ma dwa punkty przewagi nad Borussią Dortmund i musi co najmniej zremisować, by być pewnym tytułu. Równolegle dortmundczycy grali będą z Borussią Moenchengladbach.

Plaga na wciskanie tęczowych barw zaczyna mieć rozmiary szaleństwa. Dwa dni temu władze francuskiego Bordeaux uraczyły mieszkańców tęczowymi przejściami dla pieszych.

Arnaud Alessandrin, socjolog z miejscowego uniwersytetu twierdzi, że w ciągu ostatniego roku 83% osób kochających dziwaczniej i z LGBTRTVAGD doświadczyło jakiejś formy dyskryminacji. Straszne rzeczy w tej postępowej i europejskiej Francji.

Podobny eksperyment źle zakończył się w kalifornijskim Los Angeles. Tam również zafundowano tęczowe pasy na przejściach dla pieszych. Okazało się jednak, że pozostawiane są na nich czarne ślady samochodowych opon. Władze miasta podejrzewały, że niektórzy kierowcy specjalnie ostro hamują na pasach, by zabrudzić symbol dewiantów. Policja jednak nie schwytała bandytów.

Comments are closed.