Awantura z Polsatem! Fani Gimpera zarzucają stacji oszustwo w „Tańcu z gwiazdami”. Polsat zabrał głos

"Taniec z gwiazdami" w Polsacie. Joanna Mazur i Jan Kliment oraz Tomasz Gimper Działowy i Natalia Głębocka. Foto: instagram/tanieczgwiazdami

Fani Gimpera są wściekli. Co prawda od finału „Tańca z Gwiazdami” minęło już kilka dni, jednak ludzie dalej mają pretensję do stacji Polsat. Fani programu zarzucili produkcji manipulacje podczas głosowanie SMSowego. Telewizja Polsat pod ogromną falą krytyki wydała oświadczenie i tłumaczy co się stało.

W internecie fani Gimpera czyli popularnego youtubera Tomasza Działowego są oburzeni. Twierdzą, że wynik finału 9. edycję polsatowskiego „Tańca z Gwiazdami” był z góry ustalony.

Edycję wygrali Joanna Mazur i Jan Kliment. Para, zdaniem widzów i jury, tańczyła dużo lepiej, niż popularny YouTuber Gimper i Natalia Głębocka.

Jednak zwycięstwo niewidomej biegaczki wywołało falę goryczy wśród fanów gwiazdy YouTube. W komentarzach pojawiły się głosy, że program został ustawiony, a stacja celowo blokowała wysyłanie SMSów na Tomasza Działowego.

„Ostatni taniec to zdecydowanie pojechanie po emocjach i litości, a jeszcze 20-30 minut przed zakończeniem głosowania były problemy z głosowaniem na Tomka, że ludzie dostawali smsy zwrotne, że wystąpił problem” – skarży się jeden z internautów.

„Ale wyników procentowych to już nie pokaże Polsat. Przecież gdyby gość z internetu wygrał, to by Grażyny nie przeżyły tego” – pisał kolejny widz.

Negatywnych komentarzy było tak dużo, że telewizja Polsat postanowiła odnieść się do tych zarzutów i wydała specjalne oświadczenie na swoim koncie na Instagramie.

„Drodzy fani programu „Taniec z Gwiazdami”! W odpowiedzi na Wasze liczne zapytania informujemy, że dotychczas, w żadnej z 9 edycji programu, nie podawaliśmy w finale końcowych wyników głosowania. Wyjątek zdarzał się wyłącznie w przypadkach, kiedy różnica głosów pomiędzy dwoma finałowymi parami była minimalna i wynosiła 1%.”

„Na Waszą prośbę publikujemy ostateczny układ głosów w finale programu:

Joanna Mazur i Jan Kliment – 63,5% a druga para – Tomasz Gimper Działowy i Natalia Głębocka – 36,5%”

W trakcie trwania programu nie dostaliśmy również żadnych informacji na temat nieprawidłowości czy problemów technicznych podczas głosowania. Linie sms-owe i internetowe zostały zamknięte dokładnie o godz.21:47 i po tej godzinie wysyłane głosy były uznane za nieważne. Pozdrawiamy wszystkich fanów „Tańca z Gwiazdami”! Widzimy się już jesienią w 10.edycji programu.” – czytamy w oświadczeniu Polsatu.

Źródło: Instagram/ polsat.pl

5 KOMENTARZE

  1. GLUPCY GLOSUJAC SIADACIE DO GRY Z SZULEREM W JEGO KASYNIE I Z JEGO ZNACZONYMI KARTAMI.KTORE WYBORY COS ZMIENILY? NIE GLOSUJAC PRAWDZIWIE UDERZASZ W SYSTEM NIE DAJAC MU LEGITYMACJI DO WLADZY NAD SOBA.KTO TEGO NIE ROZUMIE,POWINIEN MIEC ODEBRANE CZYNNE PRAWA WYBORCZE BO KRZYWDZI WSZYSTKICH OBECNIE ZYJACYCH POLAKOW I JESZCZE PRZYSZLE POKOLENIA.TYLKO MASOWE NIEPOSLUSZENSTWO OBYWATELSKIE i w efekcie,NP.NIEWAZNOSC WYBOROW MOZE COS ZMIENIC.

  2. Przecież to jest w ogóle granda że ta miernota do finału doszła. On jest sztywny na parkiecie jak fujara organisty, powinien sie pożegnać z programem zaraz po Żyle.

    Ale że jego widownia to roszczeniowe bydło to żadna nowość… Daj im dłoń to całą rękę wezmą.

  3. Jak można głosować na patyka Gimpera to przekupstwo nie czysta gra,a oni się jeszcze oburzają że Gimper powinien wygrać.W tym programie zwyciężają ci co ładnie tańczą,a patyki to do cyrku tam powinien spróbować.

Comments are closed.