To już szczyt szczytów! Żenująca hipokryzja Hartwich! [WIDEO]

Iwona Hartwich/fot. PAP/Paweł Supernak
Iwona Hartwich/fot. PAP/Paweł Supernak

Iwona Hartwich brnie coraz dalej w politykę i gubi się w tym niemiłosiernie. Udawanie, że chodzi wyłącznie o dobro dzieci w tym przypadku jest co najmniej wątpliwe.

W czasie gdy premier przebywał w rejonach ogarniętych lub zagrożonych powodzią, znana „protesterka” wydzierała się pod Kancelarią, aby szef rządu wyszedł do protestujących. Celowo? Po rozmowie Iwony Hartwich z Beatą Lubecką wnioski można wyciągnąć samemu…

„Dlaczego krzyczała Pani do premiera żeby do was wyszedł, skoro wiedziała Pani, ze Premier organizuje pomoc dla powodzian?” – takie pytanie padło z ust dziennikarki na antenie Radia ZET i najwyraźniej sprawiło sporo problemu.

„Solidaryzujemy się z powodzianami, ale Premier wiedział od kilkunastu tygodni, że protest się odbędzie się. Mamy śmigłowce” – odpowiedziała Iwona Hartwich.

Odniosła się także do obietnicy, że niepełnosprawni dostaną 500 plus.

„To nie może być dodatek, jak wcześniej wspomniałam, ta kwota 500 zł w całości musi być wpisana, włożona do renty socjalnej i wtedy mamy 935 zł plus dodatkowa kwota 500 zł to nam daje 1435 zł” – mówiła w Radiu ZET.

Pytana o to, dlaczego to takie ważne, żeby pieniądze były dopisane do renty socjalnej, podkreśliła, że „osoba niepełnosprawna nie może być bardziej upokarzana i corocznie składać jakieś dokumenty w MOPS-ie”.

„I raz może ten dodatek będzie, a tak pieniądze przyniesie albo listonosz, albo będą wpłacone na konto” – dodawała.

Źródło: Radio ZET, Waldemar Kowal/Twitter

10 KOMENTARZE

  • Ona mózg ma bardzo sprawny. I dąży po trupach „niepełnosprawnych” do celu. KORYTA.

   • Zmijowe plemie jest gangrena POLSKI !
    Zabierac obywatelstwo wynocha do IS-zraela!!

    KONFEDERACJA Polska Racja !!

 1. Tej pani nie udało się to co powinno się jej przede wszystkim udać: poczęcie i urodzenie pełnosprawnego dziecka. I teraz ona ŻĄDA żebym ja to finansował.
  Możesz jedynie prosić o łaskę bezczelna babo.

 2. To samo miałem napisac dlaczego społeczenstwo ma płacic za to ze ona urodziła dziecko z porazeniem mozgowym ? Moze zle sie prowadziła podczas ciazy .Ona chce cala odpowiedzialnosc zrzucic na panstwo.

 3. Nie lubię tej kobiety. Jakoś tak nie wzbudza zaufanie a swoje bezczelne i aroganckie zachowanie powinna przeanalizować . Coraz więcej roszczeniowców s coraz mnie tych , którzy muszą na to wszystko pracować i płacić..

 4. Nie chodzi o pomoc niepełnosprawnym, tylko o dowalenie aktualnemu rządowi. Po niesamodzielnych do celu.

 5. Babo..pokaż pita! Zrobiła z chłopem chore dziecko a tera naród ma utrzymywac! S co? PiS, po, SLD wam zrobiło czy ty i twojego chłopa nasienie??

 6. Niech ta baba nierób weżmie się za uczciwą robotę.Żyje jak ten pasożyt na państwowym wikcie.

Comments are closed.