W Alabamie będą kastrowali pedofilów. Kolejny amerykański stan sięga po radykalny środek

chemiczna kastracja Fot. Twitter

Kastracja chemiczna pedofilów obowiązuje już w kilku innych stanach amerykańskich. Teraz dołączy do nich stan Alabama. Obowiązkowa kastracja będzie przeprowadzana przed zwalnianiem z więzień osób skazanych za pedofilię.

Taką ustawę uchwalił stanowy parlament Alabamy. Wszyscy więźniowie powyżej 21. roku życia, którzy zostali skazani za napaść seksualną na nieletniego poniżej 13. roku życia, będą musieli przed zwolnieniem warunkowym przyjąć medykamenty na obniżenie poziomu testosteronu.

Kuracja ma być kontynuowana na wolności do czasu, aż sąd nie orzeknie, że nie jest to już konieczne. Przerwanie przyjmowania środków ma skutkować powrotem za kraty. Za medykamenty pedofil będzie musiał w dodatku sam zapłacić.

Pierwszym stanem w USA, który sięgnął po takie rozwiązanie, była w 1996 roku Kalifornia. Obecnie takie przepisy obowiązują jeszcze w kilku innych stanach, m.in. na Florydzie, w Georgie, Iowa, Luizjanie. W Teksasie oferują więźniom w zamian za zwolnienie kastrację chirurgiczną (operacja jąder).

19 KOMENTARZE

 1. To nic nie da. Tu potrzeba psychoterapii ukierunkowanej na zmianę preferencyji i zaburzeń osobowości skazanego. Farmakologia nic nie da.

  • Pełna zgoda pod warunkiem, że psychoterapia będzie realizowana przez strzał w głowę z AK47. Naboje są tanim i skutecznym lekarstwem na pedoflilę

   • 100/100
    P.S. Towarzysz „rozsądny”, jak każdy chory na głowę lewak pod pretekstem „lewackiego humanizmu” komplikuje sprawy proste. Nikt nie będzie wnikał w to co dzieje się w głowie pedofila itd. Fakt jest taki, że niebezpieczne dla społeczeństwa jednostki muszą zostać odizolowane a chory pociąg seksualny do dzieci usunięty. Kastracja jest prostym, logicznym i tanim sposobem na zmniejszenie ryzyka recydywy gdy zboczeniec znajdzie się znowu na wolności.

    • Masz rację ale usunięcie tego chorego pociągu do dzieci nie może się odbyć na zasadzie kastracji bo nawet jak utniesz jądra to pedofil łyknie testosteron z apteki i zgwałci dziecko ponownie. Jedynym skutecznym sposobem eliminacji tego typu zachowań jest psychoterapia polegająca na nauczeniu pedofila dwóch rzeczy.
     1. Empatii wobec ofiary – co już jest często robione w więzieniach przez psychologów.
     2. Rozwiązania problemu traumy leżącej u podłoża jego skłonności tak by one zanikły – innymi słowy nauczeniu sprawcy kompetencji do kontaktów seksualnych z dorosłymi kobietami.
     Jeśli pedofil nauczy się empatii i pociągu do dorosłych kobiet to przestaje być pedofilem a kazuistyka nosi wiele takich przypadków. Głośno mówią o tym chociażby Starowicz czy Marshall. Niestety część środowiska nie wierzy w możliwość zmiany preferencji i nie podejmuje się terapii ukierunkowanej na zmianę skłonności seksualnych pedofila co jest pokłosiem uznania homoseksualizmu za coś niezmienianego.

   • Ja tu nikogo nie bronię a tym bardziej pedofilów mówię tylko że z punktu widzenia nauki jedynym sposobem skutecznego zapobiegania tym przestępstwom jest psychoterapia potencjalnych i czynnych sprawców. Wykastrujesz pedofila i co? Jaka dalej będzie chciał gwałcić to łyknie testosteron i znów to zrobi. Takie przypadki już były.

  • Chyba jednak nie tak „rozsądny”. Owszem, kastracja bardzo dużo da. Więcej bezpieczeństwa dla potencjalnych ofiar. Bo o to chodzi. Tym rozsądnym…

  • To też nic nie daje. Wystarczy że będą łykać testosteron i znów będą gwałcić.

   • Bez jaj nie ma nasienia. Bez nasienia nie ma orgazmu. Nie można gwałcić gdy nie ma się amunicji. Towarzyszko, „rozsądny”. Do szkoły !!!!!

    • Ty powinieneś iść do szkoły. Wystarczy że poda sobie preparat z testosteronu doustnie i już może gwałcić kogo chce. Nasienie nie ma znaczenie przy osiąganiu wzwodu tylko właśnie testosteron.

 2. trzeba odbudować europejską kulturę chrześcijańską i autorytet KK, a to jest długa droga i może już za późno.

  • Drogą do odbudowania autorytetu KK jest, w szczególności, podjęcie z KK skutecznej walki z pedofilią wśród księży.

   • Kosciol nie ma problemu z pedofilia, Kosciol ma problem z homoseksualizmem szerzacym sie wsrod ksiezy jak zaraza ,jak tyfus!!

 3. A moze wrocic do starej zydowskiej metody jaka jest obrzezanie? Obrzezac a pozniej jak zacznie fikac bo pederasta po obrzezaniu bardziej yeebliwy bedzie, to wykastrowac uciac jaja i do Aschwitzu wyslac

 4. Ale czy to nie będzie przejawem rasizmu , nietolerancji środowisk lgbt? Przecież tam , tacy ludzie to normalka..zaburzeni emocjonalnie i upośledzeni intelektualnie. Takie wartości promuje Biedroń i jego wiosna…kto na tych popaprańców głosował????😲

 5. Piekło na nich czeka. Wszyscy bowiem musimy stanąć przed trybunałem Chrystusa, aby każdy otrzymał zapłatę za uczynki dokonane w ciele, złe lub dobre. 2 Kor 5,10

 6. Dlatego ze Bolek tez walil konia pod Stocznia a pozniej po pijakaku obszczal nogawke wlasneo dzielnicowego i wtedy musial podpisac kwity jakie mu Kiszczak wreczyl w ubikacji w Magdalence w ktorej doszlo miedzy nimi do stosunku analnego!?

Comments are closed.