Sowite odprawy dla Szyszki, Macierewicza i Waszczykowskiego!

Antoni Macierewicz. / fot. PAP
Antoni Macierewicz. / fot. PAP

I to jest życie! Trzej ministrowie PiS zgarnęli po kilkadziesiąt tysięcy złotych odpraw. Szczęśliwcami, których konta zostały znacząco zasilone są Antoni Macierewicz, Jan Szyszko i Witold Waszczykowski. „Jak to możliwe, skoro z ministerialnych stanowisk odeszli na samym początku stycznia 2018 r.?” – pyta „Super Express” w odniesieniu do pierwszej dwójki. 

Z oświadczeń majątkowych panów wynika, że Szyszko otrzymał 58 tys zł, a Macierewicz 72 tys. „Jak informuje nas MON, Macierewicz miał prawo po odwołaniu do zachowania trzymiesięcznego wynagrodzenia, bo swą funkcję sprawował dłużej niż 12 miesięcy” – dowiedział się tabloid, który wyjaśnień nie otrzymał za to ze strony resortu środowiska.

Najbardziej wzbogacił się Waszczykowski, który dostał prawie 100 tys zł. od Ministerstwa Spraw Zagranicznych.

Zobacz jaki majątek ma Jarosław Kaczyński. Zdziwisz się! 

Źródło: „Super Express”

 

10 KOMENTARZE

  1. Zdziwiłoby mnie gdyby odprawy były małe. Po to świnie idą do koryta żeby się nażreć, a nie żeby tylko kwiczeć.

  2. Pan Macierewicz – stawiam taką tezę – jest wysoko postawionym masonem w strukturze loży wolnomularskiej rytu szkockiego. Oczywiście na naszym odcinku gra świetnie rolę patrioty, katolika.

  3. Jeśli Maciarewicz podpisze zobowiązanie,że o nim wiecej nie usłyszymy,to naprawdę warto.Jeszcze tylko został nam Bolek,ale nawet 2 Noble nas od niego nie uwolnią.Strasznie nachalny facet.

  4. Jak zwykle podatnik zapindala i płaci, nawet jakby nie chciał zostanie zmuszony siłą żeby płacić.

  5. „ojczyznę dojną racz nam zwrócić Panie” sam duda piał na wiecu z pisobolszewią ……

  6. Macierewicza należy połączyć z Misiewiczem w celi więziennej. Dwaj cwele pod celą będą szczęśliwi. Można też dorzucić Waszczykowskiego. A i dla Szyszki miejsce się znajdzie.

  7. UFO ciebie także można by do tych ‚cweli’ dołączyć. Żal ci d..ę ściska?.

Comments are closed.