Nowa, długo oczekiwana książka prof. Marka Chodakiewicza już jest gotowa! Nasi czytelnicy mogą kupić ją w przedsprzedaży JUŻ TERAZ, za jedyne 29zł!

>>> KUP TERAZ <<<

Tym raz znany historyk, mieszkający w USA profesor w The Institute of World Politics wyszedł z archiwów i opisał to co widział na własne oczy jako student a potem naukowiec w San Francisco, Los Angeles i Waszyngtonie czyli…jak cywilizacja śmierci przejęła Stany Zjednoczone.

„Widziałem na własne oczy jak LGBT, gender, feminizm wyszły z podziemi i stopniowo przejęły politykę amerykańską wprowadzając nową odmianę marksizmu, którą ja nazywam marksizmem-lesbianizmem. Jeszcze nie jest za późno, by tę plagę w Polsce zatrzymać. Ale by ją zatrzymać trzeba wiedzieć z czym ma się do czynienia.
Ja tę wiedzę przedstawiam.”

„O Cywilizacji Śmierci” właśnie się drukuje – i zanim trafi do naszego magazynu możesz ją zamówić już teraz, dzięki czemu kosztować Cię będzie 29 złotych. Pospiesz się, ponieważ tuż po dostawie cena wzrasta do normalnej, czyli 39 zł.

—> CHCĘ MIEĆ TĘ KSIĄŻKĘ! <—

 

Ewentualnie, za jednym zamachem… możesz kupić dwie książki prof. Chodakiewicza – w cenie jednej! Chcemy Ci sprzedać kultową już pozycję „Międzymorze” oraz premierową „O Cywilizacji Śmierci”… w pakiecie… za jedyne… 59,99!

59zł za dwie książki! KUP TERAZ!
https://sklep-niezalezna.pl/pl/p/Pakiet-2x-Chodakiewicz-Miedzymorze-O-cywilizacji-smierci/1372

 

Takiej obniżki jeszcze nie graliśmy… bo takiej okazji dawno nie było. Jeśli czujesz, że narzuca się nam nową, pośrednią formę totalitaryzmu – „O Cywilizacji Śmierci” jest pozycją dla Ciebie. I nie tylko! Ale najlepiej sprawdzić na własne oczy.

>>> KUP TERAZ <<<

Serdecznie pozdrawiamy!
Biblioteka Wolności / Sklep-niezalezna.pl / Księgarnia Najwyższy Czas!

Reklama / Advertisement