Nowa, długo oczekiwana książka prof. Marka Chodakiewicza już jest gotowa! Nasi czytelnicy mogą kupić ją w przedsprzedaży JUŻ TERAZ, za jedyne 29zł!

>>> KUP TERAZ <<<

Tym raz znany historyk, mieszkający w USA profesor w The Institute of World Politics wyszedł z archiwów i opisał to co widział na własne oczy jako student a potem naukowiec w San Francisco, Los Angeles i Waszyngtonie czyli…jak cywilizacja śmierci przejęła Stany Zjednoczone.

„Widziałem na własne oczy jak LGBT, gender, feminizm wyszły z podziemi i stopniowo przejęły politykę amerykańską wprowadzając nową odmianę marksizmu, którą ja nazywam marksizmem-lesbianizmem. Jeszcze nie jest za późno, by tę plagę w Polsce zatrzymać. Ale by ją zatrzymać trzeba wiedzieć z czym ma się do czynienia.
Ja tę wiedzę przedstawiam.”

„O Cywilizacji Śmierci” właśnie się drukuje – i zanim trafi do naszego magazynu możesz ją zamówić już teraz, dzięki czemu kosztować Cię będzie 29 złotych. Pospiesz się, ponieważ tuż po dostawie cena wzrasta do normalnej, czyli 39 zł.

Michalkiewicz. The Movie

—> CHCĘ MIEĆ TĘ KSIĄŻKĘ! <—

 

Ewentualnie, za jednym zamachem… możesz kupić dwie książki prof. Chodakiewicza – w cenie jednej! Chcemy Ci sprzedać kultową już pozycję „Międzymorze” oraz premierową „O Cywilizacji Śmierci”… w pakiecie… za jedyne… 59,99!

59zł za dwie książki! KUP TERAZ!
https://sklep-niezalezna.pl/pl/p/Pakiet-2x-Chodakiewicz-Miedzymorze-O-cywilizacji-smierci/1372

 

Takiej obniżki jeszcze nie graliśmy… bo takiej okazji dawno nie było. Jeśli czujesz, że narzuca się nam nową, pośrednią formę totalitaryzmu – „O Cywilizacji Śmierci” jest pozycją dla Ciebie. I nie tylko! Ale najlepiej sprawdzić na własne oczy.

>>> KUP TERAZ <<<

Serdecznie pozdrawiamy!
Biblioteka Wolności / Sklep-niezalezna.pl / Księgarnia Najwyższy Czas!