Ta zbrodnia zszokowała nawet policjantów! Odcięła głowę matce w obecności czterolatka i położyła ją na schodach sąsiadów [VIDEO]

Zbrodnia w Sydney Fot. Twitter

W Australii zatrzymano kobietę, która ucięła głowę własnej matce. Zbrodni dokonała prawdopodobnie przy czteroletnim dziecku. Odciętą głowę podrzuciła na posesję sąsiadów.

Okropnością tej zbrodni, do której doszło w Sydney była zszokowana nawet policja. Zdekapitowane ​​ciało 57-letniej ofiary zostało znalezione w jej domu, głowa na posesji sąsiadów. W sprawie tej przedstawiono zarzuty 25-letniej córce.

Wg Daily Telegraph, córka umieściła głowę matki na podjeździe prowadzącym do sąsiedniego domu. Australijska telewizja ABC podała, że młoda kobieta i jej matka pokłóciły się. Policja zleciła przebadanie psychiatryczne córki.

Przerażenie budzi informacja, że świadkiem tej zbrodni było czteroletnie dziecko. Policjanci którzy odkryli tą zbrodnię i brali udział w czynnościach śledczych także otrzymali pomoc psychologa. „Była to jedna z największych i najbardziej przerażających scen, z jakimi musiała się zmierzyć policja” – powiedział miejscowy detektyw Brett McFadde.

Źródło: AFP/ ABC

Reklama / Advertisement

Comments are closed.