Wstrząsające odkrycie! To może być przełom w poszukiwaniach Piotra Woźniaka-Staraka. Na śrubie motorówki odnaleziono bardzo ważny ślad

Piotr Woźniak-Starak. Źródło: instagram
Piotr Woźniak-Starak. Źródło: instagram

Akcja poszukiwania Piotra Woźniaka-Staraka trwa już trzecią dobę. Piotr Woźniak-Starak zaginął w nocy z soboty na niedzielę podczas rejsu motorówką po jeziorze Kisajno na Mazurach.

Poszukują go policja, straż pożarna Wojska Obrony Terytorialnej oraz specjalna firma wynajęta przez jego rodzinę. Na motorówce odnaleziono bardzo ważny ślad.

Piotr Woźniak-Starak spędzał na łodzi czas z nowo poznaną kobietą. Zwolnił swoich ochroniarzy, a jeden z nich po zaginięciu pracodawcy miał obwiniać się i podjąć próbę samobójczą. Kobieta zdołała o własnych siłach dopłynąć do brzegu.

Według nieoficjalnych informacji dziennika fakt.pl, na śrubie łodzi motorowej znaleziono włosy. Istnieje prawdopodobieństwo, że są to włosy Piotra Woźniaka-Staraka. Może oznaczać to, że po wypadnięciu za burtę milioner został uderzony z dużą siłą i stracił przytomność.

Na miejscu poszukiwań pojawił się tez poduszkowiec, który wpłynął w szuwary, na których skupiona jest uwaga ekipy poszukującej.

Źródło: fakt.pl