Jachira porównuje się do Gombrowicza. I straszy, że jej kampania dopiero się rozkręca [WIDEO]

Klaudia Jachira/fot. Facebook Klaudia Jachira
Klaudia Jachira/fot. Facebook Klaudia Jachira

Skandalistka Klaudia Jachira, kandydatka Koalicji Obywatelskiej do Sejmu straszy, że dopiero rozkręca się ze swoją kampanią. Na antenie „Radia ZET” porównała się do Witolda Gombrowicza argumentując, że jego w dzisiejszych czasach spotkałby podobny ostracyzm za twórczość.

Uważam że nigdy w swoich filmikach nie przekroczyłam granicy, którą bardzo często przekracza obecna władza. Co więcej, uważam że jest to mocno gombrowiczowskie to, co robię. Myślę, że Gombrowicz też byłby hejtowany tak samo, jak ja jestem teraz – stwierdziła Jachira w rozmowie z Beatą Lubecką w „Radiu Zet”.

Pato-artystka uważa, że tylko ona jest w stanie powstrzymać Jarosława Kaczyńskiego przed dalszym sprawowaniem władzy. – Zdaję sobie sprawę, że tylko dzięki takim osobom jak ja, Kaczyński przegra. Muszę być pewna siebie, bo gdybym w to nie wierzyła, to bym tego nie robiła.

Wszystko co robię, to robię to, w co wierzę – dodała filozoficznie.

„Moja kampania się rozkręca”

Jachira jak na razie jest bardzo zadowolona ze sposobu prowadzenia przez siebie kampanii. Zaznacza jednak, że absolutnie nie powiedziała ostatniego słowa, a jej twórczość dopiero nabiera rozpędu.

Prowadzę bardzo aktywną kampanię. Codziennie jestem na ulicy. Cały czas rozmawiam z ludźmi i naprawdę wierzę w to, że my jesteśmy w stanie wygrać. Robię po prostu swoje. Chcę pomóc koalicji dążyć do zwycięstwa – twierdzi.

Kandydatka Koalicji Obywatelskiej skomentowała również słowa Katarzyny Lubnauer. Posłanka Nowoczesnej analizując „twórczość” Jachiry stwierdziła, że powinna zrezygnować z kandydowania, gdyż przynosi jej formacji politycznej więcej szkód, aniżeli pożytku.

Każdy może mieć swoje zdanie. Jestem osobą bardzo wyrazistą i mnie się albo lubi albo nie lubi. Szanuję to. Ma prawo tak mówić, natomiast absolutnie nie rezygnuję. Wręcz przeciwnie, moja kampania się rozkręca. Codziennie stoję na ulicy Warszawy, rozmawiam z warszawiakami – dodała.

„Miss pobocza” biega półnaga po lesie i macha majtkami przed kamerą

O Jachirze zrobiło się głośno, gdy zaczęła udostępniać swoje wystąpienia w internecie. Macha majtkami przed kamerą, biega półnaga po lesie, sprzedaje parówki smoleńskie i w prymitywny sposób obraża politycznych przeciwników. Sama nazywa to performancem. Z pełną „twórczością” pato-artystyki możecie zapoznać się TUTAJ.