Ziemkiewicz mocno odpowiada Korwin-Mikkemu. „Na nikogo mnie nie stać, UPR wyostrzyło mą inteligencję” [VIDEO]

Janusz Korwin-Mikke oraz Rafał Ziemkiewicz. / foto: YouTube: wRealu24/TelewizjaRepublika (kolaż)
Janusz Korwin-Mikke oraz Rafał Ziemkiewicz. / foto: YouTube: wRealu24/TelewizjaRepublika (kolaż)

Rafał Ziemkiewicz odpowiedział na opinię Janusza Korwin-Mikkego na temat swojej osoby. Lider Konfederacji w NCzasTV powiedział, że Ziemkiewicz „kłamał bezczelnie, wiedząc świetnie, że kłamie”, „łgał bezczelnie na zlecenie PiS-u” oraz ocenił, że jest „sprzedajnym pismakiem” a nie „niezależnym publicystą”.

Pana Ziemkiewicza skreśliliśmy już parę tygodni temu i dziękujemy za takie poparcie, jakiego nam udzielał w kampanii wyborczej – mówił w NCzasTV Janusz Korwin-Mikke. Czytaj tutaj: Korwin-Mikke potężnie uderza w Ziemkiewicza. „Traktujemy go jak sprzedajnego pismaka. Łgał na zlecenie PiS-u. Skreśliliśmy go” [VIDEO]

Przepraszam bardzo, ale kłamał bezczelnie, wiedząc świetnie, że kłamie. Tłumaczył, że opozycja [merytoryczna – red. nczas.] jest nic nie warta, że na pewno nie wejdzie do Sejmu, że to jest folklor polityczny. Łgał bezczelnie na zlecenie PiS-u i traktujemy go jako sprzedajnego pismaka, a nie jako niezależnego publicystę – dodał lider Konfederacji.

Słowa te najwyraźniej ubodły piewcę rządzących socjalistów i aborcjonistów. Na Twitterze odniósł się do tych słów Korwin-Mikkego.

Sprzedajnego wybaczę, choć to teoretyzowanie, w praktyce i tak nikogo na mnie nie stać. Za pismaka kogo innego kopnąłbym w d. – napisał na Twitterze Rafał Ziemkiewicz.

Dodał jednak, że „wobec Janusza Korwin-Mikkego ma dług”. – W końcu to rozpaczliwe odkręcanie jego ględół, gdy byłem rzecznikiem UPR, tak wyostrzyło mą inteligencję – dodał Ziemkiewicz.

Źródła: twitter.com/nczas.com