Atak na Stanisława Michalkiewicza narasta. Sommer: „Jeśli ulegniemy, to będą następni”

Tomasz Sommer i Stanisław Michalkiewicz. Foto: YouTube: NczasTV/screen youtube.com/stanislawmichalkiewicz
Tomasz Sommer i Stanisław Michalkiewicz. Foto: YouTube: NczasTV/screen youtube.com/stanislawmichalkiewicz

Stanisław Michalkiewicz miał być gościem Targów Książki Historycznej w Warszawie. Jednakże organizator wydarzenia usunął z agendy spotkanie ze znanym publicystą, które było umówione pół roku wcześniej. Głos w tej sprawie zabrał redaktor naczelny „Najwyższego Czasu!” Tomasz Sommer.

Stanisław Michalkiewicz jest jednym z najbardziej znanych polskich publicystów. Często zabiera on głos komentując bieżące wydarzenia w Polsce i na świecie.

Michalkiewicz miał być jednym z gości Targów Książki Historycznej w Warszawie. Niestety, organizatorzy imprezy zdecydowali o usunięciu z agendy spotkania, które zostało umówione już pół roku wcześniej.

– Targi Książki Historycznej w Warszawie wyrzuciły dziś ze swojej agendy umówione pół roku wcześniej spotkanie z red. Michalkiewiczem. Dlaczego? Bo lewacy dzwonili. Jeśli ulegniemy w przypadku Michalkiewicza, który zawinił tylko tym, że broni się przed rabunkiem, to będą następni – komentuje sprawę Tomasz Sommer na swoim profilu na Twitterze.

Prawdopodobnie posunięcie organizatorów Targów Książki Historycznej w Warszawie ma najprawdopodobniej związek z faktem, iż Michalkiewicz ujawnił dane ofiary księdza-pedofila, z którą przegrał proces sądowe.

11 KOMENTARZE

 1. A może dlatego usunęli, że pan Michichalkieiwcz porównał oczekiwanie do zadośćuczynienia molestowanej dziewczyny do zarobków prostytutki?

  • Podobno uzasadnienie wyroku w sprawie molestowania jest tajne a ci tzw. prawicowi rządowi dziennikarze chyba wiedzą lepiej co się stało. Czy nie jest tak, że chodzi nie o sprawę molestowania tylko o ujawnienie przez red. Michalkiewicza tajnej notatki dotyczącej negocjacji rządu polskiego z żydami.

  • Nie mogli usunąć dlatego, ponieważ Michalkiewicz nic takiego nie twierdził. Bo nie sądzę, żeby mieli kłopoty ze zrozumieniem takie jak Ty. Ale rozkaz to rozkaz.

  • a może dlatego, że to fałszywe oskarżenie i Michalkiewicz nic takiego nie powiedział.
   Ja też moge powiedzieć że „Dzikus” to pterodaktyl i weź się wybroń.

 2. Wcześniej apel:wykupcie mi mieszkanie,bo ja nie mam pieniędzy(bardzo to,,wolnościowe”),teraz zablokowane konto z grubą kasa i skomlenie, że zajmą mebelki-przykre,zenujace,już niezależnie od całego kontekstu sprawy

 3. Popieram Michalkiewicza i Korwin-Mikke go ale są tematy których nie powinni podejmować gdyż zwyczajnie nie umieją o nich mówić. Pan Michalkiewicz nie powinien mówić ani nawiązywać do czegokolwiek mającego związek z seksem gdyż wychodzi mu to obrzydliwie i prostacko. Takie pieprzenie tylko nam szkodzi.

Comments are closed.