Tak Warszawa Trzaskowskiego i Gronkiewicz-Waltz finansuje LGBT! Ponad 7 milionów złotych dla HOMO-organizacji [WIDEO]

Rafał Trzaskowski/fot. PAP/Radek Pietruszka
Rafał Trzaskowski/fot. PAP/Radek Pietruszka

Sebastian Kaleta opublikował raport o finansowaniu organizacji LGBT przez Warszawę. Jak ocenia redaktor naczelny „Najwyższego Czasu!” Tomasz Sommer, „skrajni lewacy i eLGieBeTyści są hojnie sponsorowani przez prezydenta Trzaskowskiego”. Kwoty idą w miliony złotych.

Sebastian Kaleta umieścił w sieci raport „Gdzie trafiają pieniądze warszawiaków”. Znajduje się w nim informacja o finansowaniu 11 organizacji wspierających homopropagandę.

Finansowanymi przez pieniądze znajdujące się na koncie miasta Warszawa organizacjami są Fundacja Edukacji Społecznej, Fundacja Polityki Społecznej PREKURSOR, Sex Work Polska, Społeczna Inicjatywa Narkopolityki, Stowarzyszenie Program STACJA, Zjednoczenie Pozytywni w Tęczy, Fundacja ReFForm Na Rzecz Promocji zdrowia, Budowania Więzi Społecznych Oraz Przeciwdziałania Wykluczeniom i Dyskryminacji, Stowarzyszenie Bears Of Poland, Fundacja Ocalenie, Społeczny Komitet ds. AIDS (SKA) i Lambda Warszawa. Organizacje te wyciągnęły z miejskiej kasy tylko w dwóch ostatnich latach ponad 7 mln zł. Oznacza to, że pieniądze do LGBT z warszawskiej kasy lecą już od czasu prezydentury Hanny Gronkiewicz-Waltz.

Organizacje te aktywnie działają na rzecz propagowania homopropagandy. FES na przykład promował ostatnią tzw. paradę równości czy Queer Art Show. Organizowało też „Projekt Test”, w ramach którego informowano o tzw. chemseksie, czyli zaplanowanym zażywaniu twardych narkotyków w celu podejmowania kontaktów seksualnych. FES promuje też antykościelne manifestacje wmawiając, że Kościół to organizacja, która chce go zabić.

Przypomnieć też warto o raporcie Ordo Iuris o podobnej tematyce sprzed ponad dwóch miesięcy. Raport wskazywał również na Warszawę jako źródło pieniędzy dla środowisk LGBT. Ukazywał jednak także organizacje LGBT finansowane przez rząd PiS. Informacji o tym w raporcie Kalety nie znajdziemy z dość oczywistych przyczyn.

Skrajni lewacy i eLGieBeTyści są hojnie sponsorowani przez prezydenta Trzaskowskiego. Czy warszawiacy naprawdę chcą promocji zboczeń ze swojej kieszeni? – podsumował Tomasz Sommer, redaktor naczelny „Najwyższego Czasu!”.

Źródła: twitter.com/sebastiankaleta.pl/nczas.com

Comments are closed.