TVN próbuje wpłynąć na wybory w Platformie? Czynny polityk partii poprowadził znany program publicystyczny [FOTO]

Postać w garniturze, Szkło Kontaktowe Źródło: Pixabay, TVN24, collage

Borys Budka, który pretenduje do objęcia szefostwa w Platformie Obywatelskiej, poprowadził popularny TVN-owski program pt. „Szkło Kontaktowe”.

Czy czynnemu politykowi wypada prowadzić program publicystyczny w stacji informacyjnej? Borys Budka, który rzucił rękawicę Grzegorzowi Schetynie, poinformował niedawno na swoim Twitterze, że będzie współprowadził „Szkło Kontaktowe” na antenie TVN24.

Stacja, decydując się na ten ruch, może próbować wpłynąć na wynik wyborów na szefa partii w PO. TVN-owi i tak od dawna zarzuca się stronniczość i pobłażliwość względem Platformy.

Budka rzeczywiście poprowadził „Szkło Kontaktowe” – nie był to więc kontrowersyjny żart.

Borys Budka współprowadzący „Szkło Kontaktowe” w TVN24
Źródło: Twitter Gdańska Loża SZYDERCÓW

To już kolejny związek TVN-u z czynną polityką, który można odnotować w ostatnim czasie. Niedawno prezenter showu „Mam Talent”, Szymon Hołownia, ogłosił swój start w wyborach prezydenckich.

Źródło: Twitter/Nczas.com

2 KOMENTARZE

  1. Właśnie przez stronniczość i podlizywanie się jednej ze stron nie oglądam programów politycznych w telewizji. Nieważne czy to TVN, TVP czy Polsat. Nie będę sobie podnosić ciśnienia i słuchać wzajemnego obrażania się. Niewiele teraz potrzeba by, podczas jakakolwiek rozmowa polityczna zmieniła się w karczemną bójkę „a la Jerry Springer Show”.

Comments are closed.