Tajemniczy ślub Krzysztofa Bosaka i znikająca zapowiedź. „Jego wybranką jest…”

Krzysztof Bosak/fot. Facebook Krzysztof Bosak - Grupa Sympatyków
Krzysztof Bosak/fot. Facebook Krzysztof Bosak - Grupa Sympatyków

Krzysztof Bosak już wkrótce przestanie być kawalerem. Poinformował o tym rzecznik Stowarzyszenia Marsz Niepodległości Damian Kita, jednak potem swój wpis usunął. Niektóre media żartują, że „jego wybranką jest ojczyzna”. Sam poseł nie skomentował na razie tych informacji, narzeczona polityka również. Czy ślub Bosaka będzie trzymany w tajemnicy do ostatniej chwili?

Z naszych informacji oraz obserwacji wynika, że przyszła żona Krzysztofa Bosaka jest prawnikiem z Instytutu Ordo Iuris. Pracuje w organizacji już wiele lat. Skupia się na aspekcie obrony wolności religijnej. Jest także niezwykle urodziwa, o czym zapewne wkrótce można będzie się przekonać, gdy ślub Bosaka stanie się faktem.

My natomiast nie chcemy zdradzać dokładnej tożsamości przyszłej żony wiceprezesa Ruchu Narodowego dla uszanowania prawa do prywatności. Możemy jednak zapewnić, że – wbrew żartobliwym spekulacjom „ASZdziennika” – jego wybranką nie jest ojczyzna.

Jesteśmy też przekonani, że – wbrew zakłamanej TVP – celem Bosaka nie jest „pójście śladami Donalda Tuska”. Związek bowiem trwa od o wiele dłuższego czasu, niż pomysł prawyborów na prezydenta Konfederacji. Najpewniej wynikło tu przypadkiem pokrycie się terminów i polityka prowadzona wewnątrz Konfederacji Wolność i Niepodległość.

O ślubie Bosaka publicznie jako pierwszy napisał na Twitterze Damian Kita ze stowarzyszenia Marsz Niepodległości.

Wiele osób mówi, że prezydent powinien mieć pierwszą damę. Jeśli chodzi o @krzysztofbosak @bosak2020, to na wybory będzie świeżo upieczonym mężem – napisał Kita. Wpis jednak został potem usunięty.

Źródło: nczas.com

4 KOMENTARZE

  1. Anna grodzka będzie zawiedziona. Złamałeś jej serce !

  2. Popieram KONFEDERACJĘ ale promowanie pana Bosaka na przyszłego prezydenta, z całym szacunkiem dla Niego i Pozostałych, moim zdaniem jest pomysłem chybionym.
    Ja tutaj widzę w tej roli pana Jacka Wilka. Dlaczego?-każdy to powinien dostrzec.

    • Obawiam się, że Bosaka wypromował PiS zapraszając go często do TV zaraz po wyborach. No i z jakichś powodów ludzie dają mu głosy. Oczywiście, że przydałoby się mu więcej doświadczenia ale wychodzi, że najprawdopodobniej wygra prawybory. Oczywiście nie mówmy hop przed skokiem. Mam nadzieję, że w razie czego będzie pamiętał skąd mu nogi wyrastają. Oczywiście zawsze głosowałem na JKM ale niestety, ma on zbyt negatywny elektorat, co pokazywały kolejne wybory. No i niestety wśród ludu uchodzi za oszołoma. Nic z tym nie zrobimy. Dobrym kandydatem jest też Braun. Jest w stanie zaorać każdego przeciwnika. Nie bierze jeńców. Niestety wydaje się ludziom zbyt radykalny. Bo w sumie jest radykalny. Ale chciałbym go zobaczyć w debacie prezydenckiej. To byłaby masakra. Pan Dziambor bardzo sympatyczny człowiek. Bardzo dobrze mu z oczu patrzy. Na Pana Wilka głosowałem w ambasadzie w Hadze jak mieszkałem w Holandii. Panu Berkowiczowi brakuje trochę charyzmy i wyrazistości ale w sumie to swój człowiek. Winnicki jest w tej chwili w cieniu Bosaka. Reszta się nie liczy. Zobaczymy jak to dalej się rozwinie. Bo powiem szczerze, że po wyborach do EU wcale nie liczyłem na to że Konfederacja przebije próg wyborczy. Stało się inaczej. To dobrze. Teraz sprawy mogą nabrać rozpędu. I mogą się zdarzyć nieoczekiwane rzeczy.

    • Tylko Braun ! Przejmie połowe elektoratu Pis-lekką reką jak dadzą mu mówić !

Comments are closed.