HIT! Wyborca PiS zadzwonił do studia „W tyle wizji” TVP Info i… ZMASAKROWAŁ PiS. Miny redaktorów BEZCENNE [VIDEO]

Wyborca PiS zadzwonił do TVP. Miny redaktorów są nietęgie Źródło: TVP
Wyborca PiS zadzwonił do TVP. Miny redaktorów są nietęgie Źródło: TVP

Pan Krzysztof z Płocka zadzwonił do studia TVP podczas programu „W tyle wizji”. Przedstawił się jako wyborca PiS, który prowadzi małą działalność. Zapytał redaktorów „ile udogodnień przygotuje mu jeszcze rząd?”. Miny prowadzących program są bezcenne.

„W tyle wizji” nie zawsze jest tak śmieszne. Mężczyzna, który zadzwonił do studia TVP, przyznał się, że głosował na PiS. Z początku rozmowa z redaktorami szła według „linii ideologicznej” Telewizji Publicznej.

Sytuacja zmieniła się, gdy pan Krzysztof powiedział, że jest małym przedsiębiorcą, który handluje samochodami. Zaczął wyliczać negatywne zmiany, które go dotknęły po dojściu PiS do władzy.

Na koniec ironicznie zapytał „ile udogodnień przygotuje mu jeszcze rząd?”. Redaktor Wolski próbował ratować sytuację wtrącając coś o korzyściach z 500+, jednak rozmowa dobitnie ukazała etatystyczny charakter rządów Prawa i Sprawiedliwości.

Miny prowadzących są bezcenne. Widać po nich jak bardzo obawiają się poruszania niewygodnych dla PiS tematów na antenie TVP.

Comments are closed.