Greta Thunberg w polskim Sejmie? Wagarowiczka dostała specjalne zaproszenie

Greta Thunberg w polskim Sejmie? Wagarowiczka dostała specjalne zaproszenie. Foto: print screen z YouTube/Radio ZET/Bloomberg Markets and Finance
Greta Thunberg w polskim Sejmie? Wagarowiczka dostała specjalne zaproszenie. Foto: print screen z YouTube/Radio ZET/Bloomberg Markets and Finance

Greta Thunberg w polskim Sejmie? Okazuje się, że najsłynniejsza wagarowiczka na świecie otrzymała specjalne zaproszenie. Wystosował je Krzysztof Śmiszek.

Greta Thunberg w polskim Sejmie z pewnością nie pojawi się w najbliższym czasie. Jednakże Krzysztof Śmiszek wystosował w tej sprawie zaproszenie w studiu TVP Info.

– Pewnie tak, bo ma wpływ na światową opinię publiczną. Nie liczę jednak, że prezydent będzie uznawał inne autorytety niż ten z Nowogrodzkiej. Mamy dobre kontakty ze środowiskami ekologicznymi na całym świecie. Greta zawsze będzie mile widziana w polskim Sejmie. Zapraszamy ją na dobrą herbatę do klubu Lewicy – powiedział.

Poseł Lewicy bardzo krytycznie wypowiedział się przy okazji na temat Elektrowni Bełchatów.

– Elektrownia Bełchatów jest jednym z największych trucicieli w całej Europie. To wstyd, że utrzymujemy takie przedsięwzięcie, zamiast wziąć się do roboty i postawić na rozwiązania ekologiczne. My dzisiaj szczycimy się Elektrownią Bełchatów. Będą kiedyś przyjeżdżali ludzie z całego świata do Polski jako do węglowego skansenu – przyznał Śmiszek.

4 KOMENTARZE

  1. Nie ona ma wpływ, tylko rekiny finansowe, które tę chorą na Aspergera niepełnosprawną dziewczynę bezwzględnie wykorzystują.

  2. Do sprzątania chyba ją zaprosił przecież ona nie ma żadnego wykształcenia, żadnej szkoły! Ulice zamiatać!

  3. Elektrownia Bełchatów odpowiada za 20 procent całej energii elektrycznej w kraju i jest najnowocześniejszą elektrownią węglową w całej gejropie. Masa filtrów, systemów zabezpieczających… ale ci lewaccy durnie mają alergię na słowa takie jak „elektrownia” czy „węgiel”. Źródła odnawialne na tą chwilę są nieopłacalne i szalenie drogie, o czym ten idiota chyba nie wie.

  4. Energia z wiatru jest z tego co wiem w obecnych warunkach najtańsza, problem leży gdzie indziej. Aby się cały system el-en nie rozjechał ( także do utrzymania jakości energii), energii z OZE nie może być za dużo ( to tak w skrócie). Podobno Niemcy mówią, że aby mieć 10% energii z wiatru w całym systemie trzeba mieć bardzo dobrą automatykę, powyżej 15% są poważne problemy, a powyżej 20% ponoć można się już tylko modlić. A ile oni tego mają u siebie co się tam dzy każdy może poczytać

Comments are closed.