Kobieta na oczach dzieci zadźgała męża! Teraz sąd wydał wyrok

zdj. ilustracyjne. Foto: pxfuel
zdj. ilustracyjne. Foto: pxfuel

28-letnia Anita W. w pijackiej furii pchnęła nożem swojego męża Łukasza w trakcie rodzinnej kłótni. Mężczyzna umierał na oczach swoich dzieci! Teraz sąd wydał wyrok.

Jak podaje „Super Express” rodzinna tragedia zaczęła się od kłótni o bardzo błahy powód. Poszło o wyjście na spacer z dziećmi. Anita W. chciała zabrać pociechy na spacer, jej mąż chciał by zostały w domu i odrobiły lekcje. Dlatego miało dojść do tragedii.

Kłótnia narastała i w pewnym momencie kobieta z nożem w  reku rzuciła się na mężczyznę. Siła uderzenia była tak duża, że wbiła nóż w klatkę piersiową małżonka. Oboje byli pijani. Wszytko to działo się na oczach przerażonych dziec.

Już na sali sądowej dzieci nie darowały matce tej makabrycznej zbrodni. Syn morderczyni powiedział dziadkowi, gdzie matka schowała zakrwawiony nóż. Załamany psychicznie chłopczyk, wyznał również, że Anita W. miała mu grozić śmiercią!

Anita W. przed sądem powiedziała, że nie chciała zabić męża, a jedynie nastraszyć. Śledczy ustalili, że związek dwojga od dłuższego czasu opierał się na krzykach i przemocy. Anita zarzucała Łukaszowi, że ten znęca się nad rodziną i nadużywa alkoholu.

Sędziowie niewątpliwie wzięli pod uwagę również dynamiczny przebieg tragedii i ostatecznie uznali, że Anita W. odpowie za spowodowanie ciężkiego uszczerbku na zdrowiu skutkującego śmiercią.

Dlatego sąd wymierzył Anicie W. lżejszą karę. Ma trafić na 8 lat do więzienia. Wyrok nie jest prawomocny.

Źródło: Super Express

2 KOMENTARZE

  1. Kobieta zawsze za ten sam czyn dostaje o połowę niższą karę niż mężczyzna.
    Takie…”równouprawnienie”.

  2. Jak zwykle, facet za to samo dostal by 15 lat, albo i dozywocie. To jest dranstwo, moze czas wprowadzic orzekanie przez sztuczna inteligencje ale bez informacji o plci.

Comments are closed.