Pereira ciągnie kłamstwa Morawieckiego. Dziambor: „Niby można wierzyć w przypadki, a jednak nie powinno się”

Grzegorz Braun i Artur Dziambor oraz Samuel Pereira/Fot PAP (kolaż)
Grzegorz Braun i Artur Dziambor oraz Samuel Pereira/Fot PAP (kolaż)

Wczoraj w Sejmie odbyła się bezprecedensowa konferencja prasowa Konfederacji Wolność i Niepodległość. Grzegorz Braun wykonał bowiem telefon do ABW w sprawie oskarżeń premiera Mateusza Morawieckiego rzucanych w stronę tego ugrupowania. Teraz szef portalu TVP Info, Samuel Pereira, nieudolnie próbował bronić szefa rządu i atakować Konfederację.

Grzegorz Braun zwrócił się do ABW z prośbą o osłonę kontrwywiadowczą po słowach Morawieckiego. Premier zarzucał bowiem Konfederacji związki z Kremlem. Narrację tę próbował podtrzymać Samuel Pereira.

„Proszę się nie obawiać, służby badają związki posłów Konfederacji z Rosją. Premier @MorawieckiM nie rzuca słów na wiatr” – zapewniał Pereira.

„No i mamy wiadomość z najwyższych kręgów. Służby już się tym zajmują. Konferencja prasowa w tej sprawie odbyła się zaledwie kilka godzin temu. Skuteczność #Konfederacja kolejny raz potwierdzona! Czu-Waj!” – skomentował słowa szefa portalu tvp.info Artur Dziambor.

Pereira zasugerował, że służby od lat mają wiedzę o „różnego rodzaju kontaktach z Kremlem”. Dziambor z kolei podkreślił, że wiedza ta powinna być jawna.

„Polacy na tę wiedzę zasługują. Jak najszybciej! Przeprosiny od PMM też by się przydały, ale nie prośmy o niemożliwe, kampania w końcu jest” – skwitował polityk Konfederacji.

„Mam inne zdanie na ten temat. W zachodnich państwach służby rzadko kiedy ujawniają inf. o zaobserwowanych podejrzanych kontaktach polityków z wrogimi krajami. Nie uważam, że w Polsce powinno być inaczej. Za dużo u was emocji, a już w sferze bezpieczeństwa szczególnie” – stwierdził Pereira.

„Panie redaktorze, ale to nie my oskarżamy bez podstaw, tylko nas się oskarża. W dodatku dzieje się to w chwili gdy nasza formacja rośnie dzięki bezlitosnemu punktowaniu błędów i złych decyzji partii władzy absolutnej. Niby można wierzyć w przypadki, a jednak nie powinno się” – napisał Dziambor.

Źródło: Twitter

5 KOMENTARZE

  1. Cytuję: „Panie redaktorze, ale to nie my oskarżamy bez podstaw, tylko nas się oskarża. W dodatku dzieje się to w chwili gdy nasza formacja rośnie dzięki bezlitosnemu punktowaniu błędów i złych decyzji partii władzy absolutnej. Niby można wierzyć w przypadki, a jednak nie powinno się” – napisał Dziambor.” koniec cytatu.
    Panie Dziambor, panie Wilk, panie Sośnierz i inni…. W każdym programie tv w ktorym występujecie nie da się waszych opinii, waszej krytyki rządu i PIS odróżnić od podobnych wypowiadanych przez PO+PSL+Lewicę. To co robicie teraz – w momencie największego sporu/”wojny” patriotycznej Polski z częścią Polski kosmopolitycznej /wczoraj poddańczo prorosyjskiej, a dzisiaj takiej wobec urzędników Brukseli/ powoduje, że stajecie po stronie przeciwników Polski suwerennej. To musi być zapamiętane i ocenione przez naród. I tak będzie.

    • Witamy pisowski beton. Dokładnie, naród oceniał i będzie oceniać, dlatego w ostatnich wyborach Konfederacja weszła do Sejmu, a PiS, wcześniej czy później, odejdzie na śmietnik historii. Mimo propagandy takich obsrywaczy z mediów jak Pereira czy polityków jak Morawiecki.

  2. Nawet niech wszystkich posłów przetrzepią i zlustrują .Tak trzeba koniecznie żądać lustracji od każdego urzędnika , posła !!

  3. Morawiecki zyd i Pereira zyd – POPIS to klamcy wrogowie Polski!

    Zadamy Polskiego rzadu w Polsce – nadzieja KONFEDERACJA

Comments are closed.