Koronawirus powstał w laboratorium wojskowym w Wuhan? Na jaw wychodzą szokujące informacje

Chiny walczą z koronawirusem. Władze Wuhanu czasowo wstrzymały komunikację w ramach walki z wirusem. Foto: print screen z YouTube/South China Morning Post/koronawirus
Chiny walczą z koronawirusem. Władze Wuhanu czasowo wstrzymały komunikację w ramach walki z wirusem. Foto: print screen z YouTube/South China Morning Post

Koronawirus z Wuhan zbiera śmiertelne żniwo na całym świecie. Najgorsza sytuacja jest jednak w samych Chinach. Według oficjalnych statystyk zarażonych jest przeszło 2000 osób. Umrzeć miało łącznie 56. Inną wersję przedstawił jednak włoski dziennikarz.

Tajemniczy koronawirus z Wuhan sieje postrach na całym świecie. Pierwsze przypadki zachorowań pojawiły się nie tylko w Azji, lecz także w Australii, USA oraz w Europie. Pierwsze przypadki na Starym Kontynencie odnotowano we Francji.

Teraz Stany Zjednoczone ogłosiły ewakuację swoich obywateli przebywających w Wuhan. Według „Wall Street Journal”, może chodzić o nawet 1000 osób.

Tymczasem pojawiły się szokujące doniesienia na temat pochodzenia koronawirusa. Ujawnił ją włoski dziennikarz dziennikarz Paolo Liguori z TGcom 24, powołując się na swoje wiarygodne źródła. Według jego wiedzy, najprawdopodobniej chiński koronawirus został stworzony w wojskowym laboratorium w Wuhan. Przypadkowo wyszedł poza mury laboratorium przeniesiony przez zarażonego technika. Koronawirus wciąż się rozprzestrzenia. Według dziennikarza, zgony liczone są już w tysiącach.

Pierwsze przypadki zarażenia u ludzi zlokalizowano na targu z owocami morza, położonym około 20 mil od wojskowego laboratorium. Według gnews.org, Komunistyczna Partia Chin ma przyznać, że nastąpił „przypadkowy” wyciek koronawirusa z laboratorium P4 w Wuhan. Jako przyczynę ma podać „ludzki błąd”. Tak wynika z informacji Milesa Guo.

Początkowo chiński reżim za rozprzestrzenianie się wirusa obwiniał dzikie zwierzęta – w tym nietoperze. Co więcej, jako dowód pokazywano zdjęcia i filmy ludzi jedzących nietoperze jako „przysmak”.

Wojskowe laboratorium w Wuhan powstało w 2018 roku. Według klasyfikacji poziomu izolacji biologicznej, miało najwyższy, czwarty stopień (BSL-4). Placówka miała skupiać się na kontroli pojawiających się chorób i przechowywać oczyszczone SARS i inne typy wirusów. Laboratorium miało funkcjonować jako laboratorium referencyjne WHO i współpracować z podobnymi instytucjami na całym świecie.

Źródła: va.news-republic.com/ gnews.org

14 KOMENTARZE

  1. W bajki o nietoperzach i myszach to ja nie uwierzylem, jedzą je od setek lat, każdy wie że te wszystkie nowe wirusy powstają w laboratoriach na zlecenie WHO i innych ludobujczych organizacji

  2. Aktualnie liczby zakażonych wynoszą 2000 przypadków i 56 zgonów. Co oznacza, że śmiertelność wynosi obecnie poniżej 3%.

    Dla porównania – śmiertelność wirusa Ebola wynosi 90%, dżumy dymieniczej 40-60%, ospy wietrznej około 30%, a grypy hiszpańskiej w 1918 r. Między 10 a 20%. Nawet histeryczny SARS, miał (zgłoszoną) śmiertelność zbliżoną do 10%. Więc nie mamy tutaj do czynienia z wielkim hitterem.
    Sądzę że skończy się na obowiązkowych szczepionkach

  3. Według dziennikarza zgony są już liczone w tysiącach … albo facet szuka rozgłosu kosztem ofiar epidemii albo chińskie władze kłamią, gdyż oficjalnie mówi się o 56 osobach śmiertelnych. Jeśli facet szuka rozgłosu, to teoria o wojskowym laboratorium jest tyle samo warta co o tysiącach ofiar. Jeśli natomiast chińskie władze kłamią zaniżając statystyki ofiar, aby nie siać paniki wirusa, to i tak prawda wyjdzie na jaw wkrótce. Nie wiem na ile jest to prawda, bo nie jestem mikrobiologiem ale podobno da się określić, czy szczep wirusa jest sztucznie wyhodowany w laboratorium, czy też jest to naturalna mutacja. Wirus wydostał się już po za granice Chin, więc mikrobiolodzy np. z usa, czy kanady będą mogli go przebadać i ustalić jego potencjalne pochodzenie.

    • To nie Chiny wyprodukowały tego wirusa tylko USA. Każdy atak na geopolitycznego konkurenta jest dozwolony według masonów.

  4. Ja pierniczę, kupiłem na AliExpress towar, pewnie razem z koroną wirusa? Zaczynam się bać, może lepiej nie odbierać, z drugiej strony szkoda forsy/

Comments are closed.