Eksperci są załamani. Koronawirus może zabić nawet 65 milionów ludzi!

Zdj. ilustracyjne. Epidemia. Foto: pexels/ pinterest
Zdj. ilustracyjne. Epidemia. Foto: pexels/ pinterest

Koronawirus sieje strach wśród ludzi i naukowców! Lekarze nie widzą jak walczyć z epidemią. Amerykańscy naukowcy kalkulują że śmiertelna choroba może w przyszłości zabić nawet 65 milionów ludzi! Ich słowa przerażają.

Koronawirus wśród ludzi budzi słuszny lęk. Jak podają amerykańskie portale, wirus do końca tego roku może zabić nawet 65 milionów ludzi!

Przerażające wizje mają zwłaszcza eksperci ds. zdrowia ze Stanów Zjednoczonych. Według ich scenariusza 65 milionów ludzi zginie w ciągu pierwszych 18 miesięcy epidemii.

Co więcej załamani eksperci twierdzą, że zaraza może dotrzeć do każdego zakątka świata. Straty w ludziach według nich będą przerażające.

„Od dawna myślałem, że najbardziej prawdopodobnym wirusem, który może wywołać nową pandemię, będzie koronawirus. Nie wiemy jeszcze, jak bardzo jest zaraźliwy. Wiemy, że rozprzestrzenia się między ludźmi, ale nie wiemy w jakim stopniu” – mówił dla Business Insider dr Eric Toner.

Źródło: Business Insider/ Daily Mail/O2.pl

9 KOMENTARZE

 1. A może by tak postawić jeszcze jedną cyferkę przed liczbą 65?
  Czyżby marzenia Zielonych zaczęły się spełniać na ich oczach?

 2. Pierwsze, po primo nie należy jeść nietoperzy! Po drugie, secundo należy jak najczęściej myć ręce, co zaleca dr Jaśkowski.
  Po trzecie, tertio, zbierać zioła i je stosować jak radzi major Kudliński.
  Można też często się okadzać, ale według prawa marihuana jest zakazana, więc czynicie to na własne ryzyko!
  Moja sprawdzona metoda na wszelkie wirusy to ćwiartka wieczorem zagryziona kiszonym ogórkiem, rozpędza je wszystkie!

 3. A co o tym mówi Jackowski? Zawdy wie wcześniej, bo jest czarnowidzem!

 4. Histeria wywołana w określonym celu, Chiny podały, ze zmarli to starzy i osłabieni innymi chorobami ludzie i śmieszna ilość na 1,5 mld. obywateli, co dzień kilka razy więcej umiera z innych powodów.

  • niestety nie, zazwyczaj sa to osoby zdrowe w srednim wieku, starzy choruja bardzo malo bo nie wychodza z domu. Poczytaj konkretne lekarskie doniesienie a nie jakies bzdury.

   Z drugiej strony wszesniejsze choroby byly bardzo smiertelne, ten ma 2-3% wiec jest lagodniejszy 3-4 razy niz sars. i to jest jego wada, chorzy moga chodzic bardzo dlugo.

   Powazni lekarze nie obawiaja sie tego koronowirusa, ale tego, ze sie przenosi z ludzi na ludzi. Jesli ktos wpadnie na pomysl przeniesienia tej cechy na cos bardziej groźnego wtedy moze być problem, ale to nie takie proste.
   Dziś mozna manipulowac dna wydajac jakies 400zł. Wielu ludzi robi to w domu. Poszukajcie w internecie, wirusami zajmuje sie dużo więcej osob. Po prostu wiedza naukowcw powoli przedostaje sie do majsterkowiczów

 5. W całym tym artykule kluczowe jest słowo „może”. Może nie znaczy, że musi. To chyba najczęściej używane słowo w artykułach prasowych i telewizyjnych, gdy chce się podnieść emocje, a nie być oskarżonym o kłamstwo. Większość ludzi niestety takie artykuły bierze za pewnik snując przy okazji najczarniejsze wizje co widać i po waszych komentarzach.

Comments are closed.