To po to nadaje Paweł Chojecki? Telewizja Idź Pod Prąd: Roszczenia żydowskie trzeba jakoś dogadać po cichu [VIDEO]

Eunika Chojecka w telewizji internetowej Idź Pod Prąd. Foto: Facebook STOP sekcie Chojeckiego
Eunika Chojecka w telewizji internetowej Idź Pod Prąd. Foto: Facebook STOP sekcie Chojeckiego

Czy Paweł Chojecki to lobbysta żydowski? Na antenie prowadzonej przez niego telewizji Idź Pod Prąd jedna z jego córek, Eunika Chojecka prowadziła program, w którym zaatakowała przeciwników ustawy 447. Gość, z którym rozmawiała przekonywał zaś, że roszczenia żydowskie „trzeba jakoś uregulować”.

Pastor Paweł Chojecki wraz z córkami prowadzi telewizję internetową Idź Pod Prąd. On sam znany jest z agresywnych, antyklerykalnych wypowiedzi oraz potężnego mieszania religii z polityką. Swego czasu zrobił nawet akcję „Murem za Macierewiczem”.

Twarzą telewizji IPP niegdyś Marian Kowalski. Według podawanych przez IPP wcześniej informacji, dostawał sute wynagrodzenie każdego miesiąca za występy.

Jednak główną ideą telewizji IPP jest skrajny proamerykanizm oraz zaciekły atak na Chiny. Można śmiało zaryzykować tezę, że w propagandzie pastora Chojeckiego ten kraj jest dokładnie tym samym, czym Rosja w sakiewiczówce.

IPP atakuje przeciwników ustawy 447

Profil „STOP sekcie Chojeckiego” przytoczył fragment nagrania z telewizji IPP programu, który prowadziła córka pastora, Eunika Chojecka. Atakuje w nim przeciwników ustawy 447. Jej komentator zaś przekonuje, że roszczenia żydowskie „trzeba jakoś uregulować”.

To są argumenty, oręż właśnie tych antyizraelskich, antyżydowskich polityków fake narodowców, fakewolnościowców w Polsce. Przede wszystkim są one wysnuwane przeciwko Izraelowi ale przeciwko także Stanom Zjednoczonym – mówi na nagraniu Eunika Chojecka.

Polska zdaje się jest jedynym krajem Europy, który nie uchwalił jeszcze jakiejśtam ustawy regulującej tę historię. No trzeba to jakoś załatwić. Trzeba się dogadać gdzieśtam, zorganizować jakąś konferencję, dogadać się po cichu – mówi gość programu.

Comments are closed.