Brutalny atak na księdza w Łodzi! Został pobity przed mszą. Trafił do szpitala

Parafia Św. Urszuli Ledóchowskiej w Łodzi
Parafia Św. Urszuli Ledóchowskiej w Łodzi

Ataki na kościół i wyśmiewanie wiary to chleb powszedni dla lewicy. W Łodzi tuż przed wieczorną mszą świętą pobito jednego z księży. Duchowny trafił do szpitala.

Jak czytamy na profilu na Facebooku Parafii Św. Urszuli w Łodzi, doszło do brutalnego ataku na księdza. Dlatego proboszcz prosi wiernych o modlitwę za księdza.

Ksiądz z parafii pw. Urszuli Ledóchowskiej w Łodzi został pobity przed mszą świętą. Duchowny trafił do szpitala. Obecnie jest na obserwacji. Dlatego w piątek, kilka dni po pobiciu, w sprawie oświadczenie wydał proboszcz parafii, ks. Piotr Kosmala.

„Z przykrością informuję, że we wtorek 11 lutego przed mszą świętą wieczorną został pobity ks. Grzegorz – wikariusz naszej parafii. Dlatego obecnie znajduje się w szpitalu na kilkudniowej obserwacji. Sprawca pobicia, który leczył się wcześniej psychiatrycznie został aresztowany, a o jego losie zadecyduje prokuratura.” – czytamy we wpisie.

Duchowny dodał, że policja pojmała już sprawcę napaści. Wiadomo, że leczył się psychiatrycznie. Motyw ataku bada teraz prokuratura.

Źródło: Facebook: Parafia Św. Urszuli w Łodzi

Comments are closed.