Nauczycielka uwiodła ucznia. Chłopak nie chciał się przyznać aż w końcu wypalił: „Każdy uczeń marzy o takim seksie”

Courtney Roznowski . Foto: Twitter: Policja USA
Courtney Roznowski . Foto: Twitter: Policja USA

Kolejna nauczycielka w USA uwiodła nieletniego ucznia. Na początku 16-latek na policji ciągle zaprzeczał romansowi. Aż w końcu wypalił: „Każdy uczeń marzy o takim seksie”.

Jak podaje „Daily Mail”, do tego zakazanego prawnie romansu między uczniem a nauczycielką doszło w szkole w Wisconsin. 31-letnia Courtney Roznowski została zatrzymana przez policję po anonimowym donosie. Napisano tam, że kobieta regularnie uprawia seks z 16-latkiem.

Donos złożył anonimowy pracownik Green Bay Southwest High School.

Najpierw chłopak i kobieta nie przyznawali się do winny. Dopiero gdy zagrożono chłopakowi wyrzuceniem ze szkoły, ten przyznał się i pochwalił sam siebie.

To marzenie każdego ucznia, by zaliczyć nauczycielkę”.

„Rozmawiałem z nim jeszcze kilka razy. Chciałem się upewnić, że wszystko z nim w porządku” – stwierdził w swoim raporcie policjant prowadzący sprawę.

Jak podają lokalne media, nauczycielka w trakcie przesłuchania początkowo zaprzeczała, szybko jednak wybuchła płaczem. Mówiła, że odbyła z 16-latkiem dwa stosunki płciowe.

Płacząc mówiła policjantom, że jej zamiarem było jedynie „stać się jego mentorką”. Podczas zeznań mówiła, że popełniła błąd śpiąc z uczniem. Tłumaczy się jednak, że kochała 16-latka. Dlatego miała ulec jego seksualnym namowom.

Jakie czekają na nią konsekwencje prawne? Ponoć ma stracić pracę w szkole. Jednak za kratki nie trafi, dlatego, że rodzice chłopaka,\ chcą zawrzeć z nią porozumienie prawne.

Źródło: Daily Mail

Comments are closed.