Prezent na Walentynki od Netflixa! Dali nam zwiastun 4 sezonu „Stranger Things” [VIDEO]

Stranger Things 4. Netflix zapowiedział nowy sezon superprodukcji. Foto: Facebook
Stranger Things 4. Netflix zapowiedział nowy sezon superprodukcji. Foto: Facebook

Prezent na Walentynki od Netflixa! Zaprezentował pierwszy zwiastun czwartego sezonu serialu „Stranger Things”. Fani już nie mogą się doczekać premiery.

– Cieszymy się, że możemy oficjalnie potwierdzić, że produkcja „Stranger Things 4” jest w toku. A jeszcze bardziej z tego, że ogłaszamy powrót Hoppera! Chociaż to akurat nie do końca dobra wiadomość dla naszego „Amerykanina”, który jest więziony na śnieżnym pustkowiu Kamczatki. Gdzie czyha na niego niebezpieczeństwo ze strony ludzi… i nie tylko – informują twórcy jednego z najpopularniejszych serialów Netfliksa.

– Tymczasem w USA pojawi się nowe zagrożenie – coś długo dotąd skrywanego, coś, z czym wszystko jest związane… Czwarty sezon zapowiada się być najstraszniejszym do tej pory i nie możemy się doczekać, aż wszyscy go zobaczą. Tymczasem – módlcie się za Amerykanina – dodają bracia Duffer, dołączając pozdrowienia z Rosji na swoim Instagramie.

Stranger Things” to najpopularniejszy serial na serwisie Netflix. Serial o grupie nastolatków ratujących świat przed stworzeniami z innego wymiaru bije rekordy popularności.

 

2 KOMENTARZE

Comments are closed.