To nie szaleństwo tylko opętanie? Feministki ujawniły prawdziwe oblicze swojego ruchu

Feministki w ramach akcji
Feministki w ramach akcji "Dziewuchy w górę kiecki". / Źródło: Instagram/Raising Your Skirt

W lipcu ubiegłego roku w sieci pojawiło się nagranie z aborcyjnego wiecu. Na nagraniu widać, jak zgromadzone feministki dokonują mrocznego rytuału. Teraz otwarcie do związków z okultyzmem przyznała się m.in. Patricia MacCormack. Feministka w swojej książce sugeruje ludzkości, żeby przestała się rozmnażać i wyginęła.

Podczas proaborcyjnego wiecu feministek przebrana za wiedźmę kobieta przeprowadziła mroczny rytuał. Posypała specjalnym proszkiem miejsce, w którym znajdowała się zapalona świeca. Pozostałe uczestniczki odczytały z kartek tekst „zaklęcia”. Później kolejna feministka w nietypowym odzieniu uderzyła w posypane miejsce kukłą nienarodzonego dziecka, zamontowaną na kiju. Kiedy ta odpadła, feministki kopały i biły kukłę.

W następnym ujęciu widać było kukiełkę przyczepioną do czarnego materiału, co miało symbolizować jej powieszenie. Następnie wizerunek nienarodzonego dziecka był – przy głośnym aplauzie i pisku zgromadzonych – przypalany ogniem wspomnianej już świecy.

Później znów odbywało się szarpanie, duszenie i bicie kukiełki. Ostatecznie została ona podpalona, a w miejscu „serca” jedna z aktywistek docisnęła ją kijem. Po wszystkim feministki (i kilku feministów) tańczą, skaczą i śpiewają. W tle widać także flagi: czerwone z sierpem i młotem oraz czarne.

Innym przykładem związków feminizmu z okultyzmem jest Patricia MacCormack. Weganka określa siebie jako „okultystyczną księżniczkę”. Prowadziła m.in. wykłady na temat „przywoływania” lub „zgromadzeń” demonów. Jak mówiła, są to istotne praktyki feministyczne i queer. Przestrzegała również, że nie są one całkowicie pozbawione ryzyka, ponieważ „szaleństwo jest tak samo prawdopodobne jak ekstaza”.

W 2017 roku wystąpiła na Queen Mary University, gdzie mówiła o „Demonicznej wspólnocie: feminizm i okultyzm”. W kwietniu 2011 roku wygłosiła wykład: „W kierunku filozofii demonologii: filozofia kontynentalna i okultyzm”.

Teraz w swojej najnowszej książce Patricia MacCormack postuluje, by ludzkość wygięła dla dobra planety. Uprawiająca okultyzm feministka stwierdziła w niej, że z powodu „szkód” wyrządzonych innym żywym stworzeniom na Ziemi, ludzie powinni stopniowo przestać się rozmnażać. Autorka przedstawia „optymistyczne” spojrzenie na przyszłość naszej planety bez ludzkości.

Źródła: PCH24.pl/nczas.com

9 KOMENTARZE

  • Tak na poważnie…? Nie powinny być zamknięte w żadnym zakładzie zamkniętym. Dlaczego?

   Czy Ty naprawdę chcesz tego by pacjenci takich zakładów zwariowali jeszcze bardziej? Tacy ludzie jak te feministki są niebezpieczni… Dlaczego chorzy ludzie mają jeszcze bardziej cierpieć przez ich towarzystwo?

 1. Warto zauważyć, że wśród feministek nie ma ładnych i mądrych kobiet. Są tylko te pokarane. Ponieważ nie dysponują ani urodą ani rozumem, nie mają żadnych narzędzi do normalnego funkcjonowania w społeczeństwie. Więc funkcjonuja anormalnie próbując swoją nachalną dysfunkcyjnością obrzydzić życie innym. Ze zwyczajnej zazdrości.
  Dokładnie ten sam modus operandi przyświeca wszelkim zboczeńcom.

 2. 90% wszystkich feministek to kobiety zranione lub porzucone. A ponad połowa z nich to grube, zaniedbane samice, na które żaden facet nie spojrzy.

 3. Ja przyznaję. Doskonale rozumiem troskę o naturę, zwierzęta bowiem sam ( tak… ja, FACET ) kocham zwierzęta… Ale nie trawię ludzi właśnie min. przez FEMINISTKI!

  Uważam, że powinniśmy walczyć nie o zniszczenie ludzkości, ale o idealną harmonię pomiędzy ludźmi i zwierzętami. Z tego co wiem sam Jezus kochał bardzo zwierzęta co kościoły chrześcijańskie zataiły i robiły to od czasów cesarza Konstantyna… Ale jak widać feministkom daleko do Jezusa skoro walczą o śmierć, a nie o życie.

  Jak mówiłem, też nie za bardzo lubię ludzi, ale nie tylko za to, że krzywdzą zwierzęta, ale też za to, że te chore feministki zabijają własne dzieci.

  Zwierzęta i życie poczęte to są właśnie przykłady form życia które są pogardzane przez ludzi. Prawacy często uprzedmiotawiają zwierzęta, a lewacy zabijają własne dzieci. Dlatego uważam, że powinniśmy walczyć zarówno z lewicą jak i prawicą i walczyć o świętość każdego życia, niezależnie od gatunku czy stopniu rozwoju.

Comments are closed.