Oto skutki tęczowej propagandy i ideologii. 1500 proc.!!! O tyle w ciągu 12 lat wzrosła liczba młodych Szwedek z zaburzeniami płciowej tożsamości

Zmiennopłciowy - zdjęcie ilustracyjne.
Zmiennopłciowy - zdjęcie ilustracyjne.

Szwedzka Narodowa Rada Zdrowia podaje, że od 2018 roku liczba szwedzkich dziewcząt cierpiących na dysforię płciową wzrosła aż o 1500%. Wśród chłopców o 400%.

Liczba osób cierpiących w Szwecji na zaburzenia tożsamości płci wynosi około 6 tysięcy. Oczekuje się, że liczba ta wzrośnie w nadchodzących latach, ponieważ coraz więcej osób szuka pomocy i jest badanych pod kątem dysforii ze względu na płeć – podaje szwedzka telewizja SVT.

Tym bardziej, że widać przerażającą tendencję. Liczba dziewcząt w wieku 13 – 17 lat cierpiących na takie zaburzenia wzrosła od 2008 roku o 1500%. Wśród później dojrzewających chłopców odsetek wzrósł o 400%.

Peter Salmi, z Narodowej Rady Zdrowia , przyznał, że władze były świadome wzrostu liczby przypadków. – Wzrost jest wyraźny, nie ma wątpliwości, jednak nie wiemy, czym jest spowodowany – mówi.

Camilla Ernstsson z centrum leczenia dysforii w Umea twierdzi, że w ciągu kilku lat liczba przypadków w jej placówce wzrosła jednego lub dwóch nowych przypadków rocznie do kilkunastu.

Jednocześnie statystyki pokazują, że osoby z dysforia płciową mają większe skłonności samobójcze niż inne. Spośród ok 6 tysięcy osób ze zdiagnozowanymi zaburzeniami życie odebrało sobie 21 mężczyzn i 18 kobiet.

– Osoby z dysforią płciową, które popełniły samobójstwo cierpiały również na liczne schorzenia psychiatryczne, więc trudno czasami stwierdzić co odpowiadało za skłonności samobójcze – mówi Salmi.

Szwedzi twierdza, że nie znają przyczyn tak drastycznego wzrostu liczby przypadków zaburzeń. Tymczasem nie ulega wątpliwości, że odpowiada za nie m.in. nachalne promowanie ideologii LGBT. Na nią podatne są szczególnie osoby młode o rozchwianej jeszcze emocjonalności i psychice. To często one staja się obiektami propagandowych akcji.

Podobnie jest w Wielkiej Brytanii, gdzie nawet dzieciom wmawia się, że mogą mieć inną płeć niż mają. Zabiegom „zmiany płci” poddawane są nawet bez zgody rodziców.

W Szwecji głośny był przypadek 14-letniej dziewczynki, której operacyjnie usunięto piersi po tym jak zaczęło jej się zdawać, że jest chłopcem.

Comments are closed.