Artur Zawisza komentuje sensacyjne doniesienia Wirtualnej Polski. Marek Jakubiak świadomie wprowadza w błąd?

Artur Zawisza/fot. ilustracyjne/fot. PAP
Artur Zawisza.Fot.: PAP

Artur Zawisza komentuje sensacyjne doniesienia Wirtualnej Polski. Twierdzi, że komentarze nie pochodzą od osób z Ruchu Narodowego. Zarzuca też Markowi Jakubiakowi nieczystą grę.

Artur Zawisza odniósł się do dzisiejszego ataku na Konfederację. Zaprzeczył, że Robert Winnicki albo osoby ze środowiska Ruchu Narodowego są autorami cytowanych przez wp.pl wiadomości SMS.

Zawisza zarzucił też Markowi Jakubiakowi, który wypowiadał się we wspomnianym  artykule iż doskonale wiedział, że to nie Winnicki jest autorem wiadomości.

Były poseł Jakubiak doskonale wie, kto do kogo i po co pisał, a świadomie wprowadza w błąd opinię publiczną. Wstyd. – czytamy we wpisie Zawiszy na Twitterze.

Przypomnijmy, że na portalu Wirtualna Polska ukazał się artykuł, którego celem było skłócenie środowiska wolnościowców i narodowców.

Autor artykułu w oparł się na mailach z rzekomymi wiadomościami od osób ze środowiska narodowego. Wirtualna Polska miał je otrzymać na swoją skrzynkę mailową.

Przed wyborami do Europarlamentu narodowcy mieli „zwalczać Jakubiaka”. Portal połączył z tą akcją jednego z liderów Konfederacji, Roberta Winnickiego.

Jakubiak mówił w nim, że narodowcy chcą zniszczyć wolnościowców i przejąć wpływy w Konfederacji oraz, że chcą wyeliminować ich lidera, Janusza Korwin-Mikke, z polityki.

7 KOMENTARZE

  1. Pan Jakubiak jest na smyczce służb . Sam nic nie zrobił i innym będzie szkodził. Takie ma zadanie zlecone . Słucham go u Pana Roli czasem i widzę jego zagubienie w dyskusji . Brak konkretnych idei ,poglądów .
    Często wypowiadany termin „chcę dobra dla Polski” to tak słyszę od 30lat.
    Popierajmy Konfederacje bo nic lepszego nie mamy .

  2. ,,Jak było tak było, ale zawsze tak było, żeby jakoś nie było,, ale skłócenie środowiska wolnościowców – I TO OD DAWNA – nie przysparza temu środowisku poparcia, niestety.

  3. Zawisza? To nie on jeździł po pijaku mając zabrane za pijaństwo prawo jazdy?
    Wielki autorytet moralny. Na takiego można się powoływać.

  4. A panie Zawisza w Ameryce zbijają ( w opcji postępowej) afro amerykanów.

Comments are closed.