Korwin-Mikke wygarnął Kidawie-Błońskiej. Kandydatka KO na prezydenta wygaduje głupoty

Janusz Korwin-MIkke, Małgorzata Kidawa-Błońska. Foto: PAP
Janusz Korwin-MIkke, Małgorzata Kidawa-Błońska. Foto: PAP

Janusz Korwin-Mikke w swoim stylu podsumował kandydatkę Koalicji Obywatelskiej na prezydenta. Małgorzata Kidawa-Błońska została z mównicy sejmowej zapytana, czy wie gdzie są pieniądze z OFE. – Czy Pani już wie, gdzie jest 19 mld zł, które zginęło budżetowi?.

Janusz Korwin-Mikke na mównicy sejmowej zapytał Kidawę-Błońską o jej słynną wypowiedź w radiu. Na pytanie gdzie jest 19 miliardów z OFE Kidawa-Błońska odpowiedziała wówczas bardzo głupio.  Stwierdziła, że nie wie, ale na pewno trafiły w odpowiednie ręce.

Polityk Konfederacji w Sejmie wprost spytał o te dane kandydatkę na prezydenta.

– Tutaj opozycja chciałby już drugi budżet właściwie zrobić. Opozycja zarzuca rządowi, że przez cukier i małpki chce zrabować trzy miliardy, by potem zrabować dwa miliardy na telewizję reżimową – zaczął Korwin-Mikke.

– Ale ja mam takie pytanie do opozycji. Jak wyście z kolei zrabowali pieniądze z OFE na ZUS, to przy okazji gdzieś zniknęło 19 miliardów! I Panią Kidawę-Błońską zapytano gdzie są te pieniądze? To ona powiedział, że poszły na… jakieś takie rzeczy.

– To ja proponuje tak: niech Pani przyjdzie tutaj na mównicę i powie, gdzie zniknęło te 19 miliardów złotych?! Może Pani już teraz wie? – zapytał złośliwie lider Konfederacji.

1 KOMENTARZ

  1. Ok, ale dlaczego JKM, jakiego zawsze popieram, tak ulgowo traktuje do dziś np. Komorowskiego, PO, Tuska etc.?!

Comments are closed.