Mariusz Max Kolonko grozi „Najwyższemu Czasowi!”! „Antypolska gadzinówka. Obijemy wasz konfederacki, brudny r*j” [FOTO]

Mariusz Max Kolonko. Foto: Facebook
Mariusz Max Kolonko. Foto: Facebook

Czy ataki na środowiska prawicowe przechodzą już z fazy słów do gróźb i czynów? Mariusz Max Kolonko udostępnił jeden z tekstów portalu „Najwyższego Czasu!” krytycznego wobec niego z zapowiedzią „obicia naszego brudnego, konfederackiego, antypolskiego i głupiego RY*A” [cenz. red. nczas].

Mariusz Max Kolonko już od jakiegoś czasu umieszcza bardzo kontrowersyjne treści w sieci. Nie stroni też od wyzwisk. Zrówno wobec osób publicznych, o których opowiada jak również zwykłych użytkowników, którzy umieszczają krytyczne komentarze pod jego postami.

Groźba wobec „NCzas!”

Tym razem jednak wprost zagroził „Najwyższemu czasowi” fizycznym atakiem. Wszystko z powodu artykułu „Max Kolonko znowu bajdurzy. Narodowcy na pewno nie podniosą się po tym wpisie” Dominika Cwikły, który wczoraj pojawił się na naszym portalu. Dziennikarz odniósł się tam do posta Maxa Kolonko, w którym ten sam nazwał swoje słowa „proroctwem Kolonki”. Zwrócił też uwagę na przedstawiony „plan” vlogera z Ameryki. Rzekomo Robert Winnicki miał być kandydatem na prezydenta w tegorocznych wyborach. Tymczasem jest on za młody, by móc ubiegać się o urząd.

Groźba padła w trakcie kłótni z krytykami na profilu Kolonki.

„Mamy was w d***e, obijemy wasz brudny r*j”

– #R ma konfederacje w d***e, mamy w d***e ze oszukujecie Narod zbierajac podpisy na 447 po to tylko zeby je przepisac w waszych zasranych koleczkach na Bosaka w wyborach prezydeenckich bo 100 000 podpisow nie zbierzecie za Chiny ludowe tak samo jak tak samo jak PIS czy PO, mamy w dupie ze prawdziwy powod startu waszego ‚kandydata’ ktory ma ZERO szans na prezydenture lezy w checi wyprania/zarobienia pieniedzy na kampani wyborczej przez lokalnych biznesmenikow ktorzy po to tylko was stworzyil . – to tez mamy w d***e – napisał na Facebooku Mariusz Max Kolonko [pisownia oryg., cenz red. – nczas].

– ALE ZAPIAMIETAJCIE GLABY RAZ NA ZAWSZE: jakikolwiek atak na Braci i Siostry z #R Revolution ze strony waszej zasranej nieczytanej zydowskiej antypolskiej gadiznowki pt Najwyzszy Syf – spotka sie z obiciem wam waszego brudnego konfederackiego anbtypolskiego i glupiego R*JA. Wiec jesli chcesz zebysmy zostawili was trutnie w spokoju (wszak mamy was gleboooko w d***e) to piszcie do MIglanca Mycki zeby jego zydzi w NCZ nie pisali klamstw na Nasz temat – dodał Kolonko.

Dalej zarzucił nam także kłamstwo, choć żadne takowe nie padło.

23 KOMENTARZE

 1. Szkoda chłopa, bo ma potencjał, ale już jakieś sześć lat temu widziałem iskry jakie mu leciały z paszczy z powodu zgrzytania zębami, więc zacząłem go uważniej obserwować, by wreszcie stwierdzić, że gość został OPĘTANY i cierpi na SYNDROM BOGA. Wynikało to pewnie z faktu wyobrażenia sobie siebie jako tego, który przemawia do większych tłumów niż Pan Jezus, bo miał fantastyczną oglądalność i ponad 600K subskrypcji. No cóż choroba może trafić nawet najlepszych. Ja też zaliczam krztusiec

 2. Prawdę jaka jest to każdy widzi po zachowaniu tego typa. Do tego próbuje psa ogonem obrócić w sprawie 447. Jest to dowód na to, że to co robi to robota zlecona. A jak śle pogróżki to warto by mu wytoczyć pozew o groźby karalne. Polskie sądy lubią wydawać wyroki zaocznie bez informowania oskarżonego. To by się chłop zdziwił jakby przyjechał z wizytą do Polski.

 3. Panie Kolonko pan jest chory psychicznie. Czas na leczenie w zakładzie zamkniętym.

 4. Gosc wyglada jakby naprawde od dluzszego czasu bral narkotyki twarde.Zaczyna miec twarz patologiczna jak po alkoholu i narkotykach

 5. Już pomijając absurdalność oskarżeń i chamstwo… Przeniesienie podpisów ze stop447 na prezydenckie jest fizycznie niemożliwe – z racji tego jak wyglądała kartka z podpisami pod to pierwsze i to drugie (pesel razem vs rozdzielony na każdą cyfrę osobno). Kolonko zwyczajnie kłamie. Już pomijam to że nie wie kto te podpisy zbierał, bo nie robiła tego Konfederacja, oni się tylko w zbiórkę włączyli. W mojej opinii wygląda mi on na człowieka, który zagubił się w sieci własnych obietnic bez pokrycia, po czym podjął desperacką próbę wyjścia z tragicznej sytuacji z twarzą – co skończyło się tym czego obawiał się najbardziej, czyli utratą twarzy.

 6. Mariusz Max Oszalonko ;D
  P.s.”prawdziwy powod startu waszego ‚kandydata’ ktory ma ZERO szans na prezydenture lezy w checi wyprania/zarobienia pieniedzy na kampani wyborczej przez lokalnych biznesmenikow ktorzy po to tylko was stworzyil” Ten uczuć gdy matoł zdradza co knuje i nie zdaje sobie z tego sprawy ;D

 7. Oszalał?! może to zazdrość, szkoda Maxa, był ok, jest nadal?! Fakt, ma potencjał, a komuna się cieszy! I taki skutek!

 8. Towarzysz Kolonko robi, co mu każą. Przypomnijcie sobie jego wazeliniarskie zachowanie wobec Kwaśniewskich gdy pracował w „telewizjach”. Jak klękał przed Jolantą. Jest w internecie filmik dostępny.

 9. Kiedyś to jeszcze dało się słuchać bo w miarę porządnie gadał, teraz się spierniczył. Nie zdziwię się jak agenda PiSowska kazała mu takie teksty wypisywać bo przecież on popierał PiS pełną parą. Ten #R to niewypał.

 10. Golonko robi wszystko aby ludzie o nim mówili. Następny „wspaniały” cwelebryta i tyle w temacie.

 11. Szkoda mi Kolonki, ale w jednym ma rację.
  Konfederacja to ukryta opcja żydowska.
  Patrz głosowanie o kopalinach.

 12. To podwazanie zbiórki podpisów na 447 odkryło mocodawce tego ataku na KONFEDERACJE kolonko wydało się. Dla takiej kreatura każda kasa dobra zwłaszcza jak nikt go nie ogląda bo kto by chciał?

 13. Skad sie wzial w Polsce murzynek Bambo– max kolanko ?
  Uwaga to następny PoPis-owy zdrajca!!

  Rodacy Glosujmy KONFEDERACJA!!

 14. # R Je*Ć nieudaczniów z kanfederacji a ich 5 %. My chcemy wygrać a nie być w mediach

 15. Hmmm, swojemu Maksiowi ( psu) dałem komendę ,, do nogi,, – wykonał natychmiast.

Comments are closed.