Janusz Korwin-Mikke zaorał pseudoekologów: „Żadnego smogu nie ma. Dajecie się nabierać bandzie suk*****ów” [VIDEO]

Janusz Korwin-Mikke/Fot. Instagram @januszkorwinmikke
Janusz Korwin-Mikke/Fot. Instagram @januszkorwinmikke

Janusz Korwin-Mikke udostępnił na swoim Facebooku nagranie, w którym przekonuje, że smog to mit. Jak stwierdził jeden z liderów Konfederacji Wolność i Niepodległość, teraz w piecach pali znacznie mniej ludzi niż 50 lat temu.

Jadę sobie kolejką z Otwocka do Warszawy. Patrzę na okolicę i zdaję sobie sprawę z jednej rzeczy. Przecież 50 lat temu wszyscy palili w piecach i żadnego smogu nie było. Teraz w piecach pali może 10 proc. tych ludzi. W związku z tym też żadnego smogu nie ma – przekonywał Janusz Korwin-Mikke.

Dajecie się moi kochani nabierać tej bandzie suk*****ów, która ma tylko jeden cel. Wmawia wam, że jest smog – dodał.

Ja widziałem smog w Londynie. Wiem, jak on wygląda – skwitował jeden z liderów Konfederacji.

Źródło: Facebook

12 KOMENTARZE

 1. Przyjdą takie czasy, w których ludzie obłąkani widząc zdrowego na umyśle powstaną przeciw niemu mówiąc: „jesteś obłąkany, bo nie jesteś taki jak my!”

 2. Ten wasz Korwin to czubek przekonany o swojej nieomylności – taki syndrom Boga. Wiem wszystko i na wszystkim się znam. Komisja smoleńska też składa się ze specjalistów, którzy swoją wiedzę dziś z eksperymentów na parówkach…

 3. Nie da się ukryć,a zwłaszcza walczyć z faktami.Wystarczy tylko porównać stan sprzed np 1975 roku do dzisiaj i naturalnie obesrać przy okazji śp komunę,za to iż to przez nią większość Polaków mieszka w domach z c.o..A nie w familokach.Może więc znalazłby się ktoś mądrzejszy od ekologicznych propagandzistów i wyjaśnił spójnie i logicznie o co biega . Wiadomo już od wieków,że chodzi o pieniądze.Ale to wcale nie prowadzi do rozwiązania problemu.Powtarzanie w kółko tych samych haseł bez podania choćby cienia pomysłu (rozsądnego) nie prowadzi do niczego.Wide elektryczne samochody.Całość przypomina zawoalowane propozycje rowerów na rozwiązanie problemów przeludnienia z którym to „walczą” arcykatole na swój sposób.Nic dziwnego,że do tego potrzeba ideologii i martrologii
  (w „naszym” wydaniu)

  • To musieliby wałkować na TVP/TVN o co biega z tym smogiem ale tego nie zrobią, bo manipulacja ludźmi musi być w telewizjach rządowych jak i zagranicznych.

 4. Gorliach po II WŚ. wszyscy palili węglem.Łemki wozili z górek smolówki na rozpałkę. Rafineria , Fabryka maszyn wirtniczych., zakład Forest a także Buciarnia kurzyły z kominów aż miło. Jedyny oprócz furmanek środek lkomocji czyli pociąg ciągnęła lokomotywa węglowa.Ścieki z miasta wpadały do Ropy a ponad miastem Bacutil robił swoje też do rzeki. Pod mostem pływały pstrągi, brzany półmetrowe i łososie.. Szpital wyrzucał swoje śmieci (krwawe) na śmietnik przy Ropie. Ten śmietnik czyściły powodzie. Co roku!!Zrobiły durnie zaporę w Klimkówce i Ropa sucha. Smogu nie było a wszystkie dzieci pływały w buniorkach, które pokażdej powodzi zmieniały lokalizację. Nikt się nie topił.Niestety władzę objęły bolszewiki i zrobiły burdel. Najbardziej cuchnie z magistratów, sejmu i pałacu prezydenckiego. To są prawdziwe kopciuchy.

 5. „musimy siać, choć grunta nasze marne”. ale przedtem trzeba to wszystko zaorać. Grunta ciężkie , a oraczy mało!

 6. Smog jest np. na Dolnym Śląsku i to w miejscowościach uzdrowiskowych, te wszystkie Zdroje… Teraz go chyba bardziej widać, zwraca się na niego uwagę; mimo to JKM ma rację i jak zwykle cha cha. Pozdrowienia z Liegnitz!

 7. Panie Korwinie… po pierwsze to słownictwo do wymiany. Po drugie szuka Pan poklasku oddychając zanieczyszonym powietrzem. Daj Boże Panu zdrowie!
  Po któreś tam chce Panu powiedzieć, że czas i pora na zmianę myślenia u naszych obywateli. Smog nas truje nie od dziś. Powodów tego jest wiele. Najgorsze są jednak przestarzałe kotły i słabej jakości paliwo. Zdecydowanie poprawimy stan powietrza, a tym samym nasza zdrowie Ogrzewając ekologicznie. Nie jest to zadne widzimisię. Czysta, brudna, prawda. Osobiście polecam swój kocioł EEI PELLETS – polskiego producenta. Można patriotycznie i w ten sposób ? Można! :)

Comments are closed.