Kaczyński mobilizuje swój elektorat. Bierze się także za Ziobrę i Gowina

Jarosław Gowin, Zbigniew Ziobro i Jarosław Kaczyński. Foto: PAP (kolaż)
Jarosław Gowin, Zbigniew Ziobro i Jarosław Kaczyński. Foto: PAP (kolaż)

Zwycięstwo Andrzeja Dudy jest na pierwszym miejscu. Natomiast Zbigniew Ziobro i Jarosław Gowin mają zapomnieć o nowych stanowiskach. Tak można skrócić przesłanie Jarosława Kaczyńskiego, które padło w rozmowie z „Gazetą Polską”. Najwyraźniej PiS nie jest pewien zwycięstwa w wyborach.

Jarosław Kaczyński udzielił wywiadu skrajnie propartyjnej „Gazecie Polskiej”. Zwrócił się w nim między innymi do swoich koalicjantów, Jarosława Gowina oraz Zbigniewa Ziobry. Przekaz do liderów Porozumienia i Solidarnej Polski jest jasny: Mają na razie zapomnieć o poszerzaniu swoich wpływów, ponieważ to zwycięstwo Andrzeja Dudy w wyborach jest najważniejsze.

Wszyscy politycy naszego obozu muszą mieć świadomość, że teraz mają zapomnieć o własnych ambicjach, karierach politycznych czy jakichś planach rozbudowy swoich formacji – powiedział Kaczyński „Gazecie Polskiej”.

Dodał również, że „prezydent Andrzej Duda wygra wybory tylko wówczas, gdy wszyscy będą ofiarnie pracowali na jego sukces, a nie rozglądali się za korzyściami dla siebie”.

Łączą nas idee, program, który obiecaliśmy naszym wyborcom zrealizować, i to jest absolutny priorytet. Zachęcam też naszych wyborców, by dawali to odczuć posłom i senatorom Zjednoczonej Prawicy. Każdy powinien czuć presję woli naszych zwolenników, a ona jest oczywista – zaznaczył lider PiS.

Czy jednak Gowin i Ziobro posłuchają? Jak niedawno informowaliśmy, rządząca partia znalazła się w dużym kryzysie wewnętrznym. Widać to było także, gdy NIK i CBA w ciągu jednego dnia przeprowadziły nawzajem sobie kontrole.

Źródła: „Gazeta Polska”/nczas.com

6 KOMENTARZE

  1. gówin to lewicowy pajaco-rejtan. Żeberko zaś to dość nie lubiany przez kolegów ze studiów matolek i nieuk, adrian przy nich to szczyt intelektu i pucaty piękniś.

    • A Kidawa przy nich to Królowa Nauk…
      Najsmutniejsze, że w tym całym cyrku tylko Bosak zachowuje się normalnie i nie ma szans na wygraną.

  2. Bądź patriotą i uwolnij Polskę spod władzy nikczemnych PostUBeków i Socjalistów! IV Kaczpospolita Ludowa musi zostać zniszczona!

  3. Czy 7 tys zeta DZIENNIE, które w znacjonalizowanym banku zarabia jakiś pisior, który nie dostał się do sejmu to jeszcze idea czy już kradzież?

Comments are closed.