Artur Dziambor skomentował wyniki najnowszego sondażu: „Cieszy, że poparcie rośnie”

Grzegorz braun, Artur Dziambor i Krzysztof Bosak na prawyborach prezydenckich Konfederacji. Foto: PAP
Grzegorz braun, Artur Dziambor i Krzysztof Bosak na prawyborach prezydenckich Konfederacji. Foto: PAP

Artur Dziambor skomentował wyniki najnowszego sondażu. Wie, że to zabawa ale cieszy się, że praca Konfederatów przynosi efekty.

Artur Dziambor skomentował wyniki najnowszego sondażu przeprowadzonego na zlecenie SuperExpressu przez pracownię Pollster.

Wynika z niej, że poparcie dla Konfederacji jest wyższe, a co ważniejsze przekłada się na zdecydowanie wyższą liczbę mandatów.

Sondażokracja spoko zabawa, szczególnie że do następnych wyborów parlamentarnych prawie cztery lata. Ale cieszy, że poparcie rośnie, nasza ciężka praca daje efekty. – napisał poseł Konfederacji na Twitterze.

Warto jednak podkreślić, że jest to kolejny sondaż, który pokazuje, że jeżeli wybory odbyłyby się teraz to bez poparcia Konfederacji nie byłoby możliwe stworzenie rządu, zarówno przez PiS, jak i partie tworzące tzw. fatalną opozycję.

2 KOMENTARZE

  1. Cały czas zakłamują wyniki Konfederacji , Bo się boją utraty władzy , boją się patriotów , z których robią oszołomów . Brawo PIS, tylko tak dalej , aż się qwa przejedziecie tak jak PO i zostaniecie z ręką w nocniku. JAK TO CIĘŻKO ROZSTAĆ SIĘ Z WŁADZĄ – PEOWCY JUŻ WIEDZĄ O TYM .

  2. I w takich warunkach koalicja na warunkach Konfederacji!!! Żadnych lewicowych odchyleń ! Ograniczanie wydatków państwa! Żadnych nowych podatków! Likwidacja pit…zagalopowalem się ale pomarzyć można 😂

Comments are closed.