Robert Winnicki wskazuje jak ojciec Rydzyk wspiera kampanię Dudy

Poseł Konfederacji Robert Winnicki przemawia w Sejmie fot. PAP/Mateusz Marek
Poseł Konfederacji Robert Winnicki przemawia w Sejmie fot. PAP/Mateusz Marek

Robert Winnicki, jeden z liderów Konfederacji, wskazał, że wbrew swej misji telewizja ojca Rydzyka unika zadawania trudnych pytań prezydentowi Dudzie.

Winnicki nawiązał tym samym do wywiadu jaki Andrzej Duda udzielił telewizji Trwam.

Małżeństwo to związek kobiety i mężczyzny. Tak jest napisane w naszej konstytucji i taką właśnie rodzinę powinno wspierać polskie państwo. Jestem tutaj absolutnie jednoznacznie nastawiony. (..) W związku z tym nic innego małżeństwem być nie może, ani niczym podobnym do małżeństwa. – powiedział w nim Duda.

Poseł Konfederacji przypomniał, że urzędujący prezydent udzielił niedawno wywiadu tygodnikowi „Wprost”, w którym sugerował, że może podpisać ustawę dotyczącą związków partnerskich. Jak zauważa Winnicki prowadzący wywiad nawet nie próbował wyjaśnić tej rozbieżności.

Który Andrzej Duda jest prawdziwy? – pyta Winnicki – Żaden.  – odpowiada i określa go mianem „człowieka z PR-u”.

Zwraca także uwagę, że fakty świadczą przeciwko prezydentowi Dudzie.

5 lat prezydentury pod kątem postulatów chrześcijańskich-wielkie nic, powtórka z Komorowskiego – czytamy we wpisie na Twitterze.

Powody braku trudnych pytań, takich jak te o związki partnerskie, czy faktyczne dokonania prezydenta i stojącej za nim formacji, są oczywiste. Wynikają z poparcia jakie ojciec Rydzyk, i kontrolowane przez niego media, udziela PiS oraz Andrzejowi Dudzie w trwającej kampanii wyborczej.

6 KOMENTARZE

  1. Wiem JEDNO NIGDY nie poprę Konfederacji ,a tym Bardziej tzw. Ruchu Narodowego ( to Typowi Karierowicze vel KORYTO). Sam chwale się ze Jestem Polakiem o poglądach Narodowo–Demokratycznych.Czyli Narodowcem jest KAŻDY kto stawia DOBRO NARODU ,ponad Dobrem Jednostki.Czyli nie ważne jaką Religie Wyznaje,jak się modli do Boga.Najważniejsze by Priorytetem było DOBRO Ojczyzny.Tak poglądy Narodowe promował B.Piasecki-PAX.

    • Czyli dalszy ciąg rabunku obywateli, wywalanie pieniędzy w błoto oraz migracja do obcego państwa bo w Polsce jeszcze trochę będzie jak za PRL gdzie każdy zarabia tyle samo, państwo decyduje o cenach co i ile ma kosztować, inwigilacja pełną parą, podatki+. Rozumiem że emeryci mają wyje…. bo im pasuje jeśli ktoś im daje więcej za samo bycie emerytem, nie obchodzi ich przyszły los następnego pokolenia, aby tylko inni płacili na niego tłumacząc „bo mi się należy”.

    • Roman Dmowski w grobie się przewraca! Nawet sobie nie zdajesz sprawy z głupot jakie wypisujesz. Nie, Ty nie jesteś żadnym narodowcem.

  2. Zobaczyła żaba, że konia podkuwają i sama łapę podstawia…. to z komedii o Kargulu i Pawlaku ale może ktoś zrozumie.

Comments are closed.