Zbrodnia w czasach zarazy. Lizał automaty biletowe by zainfekować ludzi [WIDEO]

Opustoszała stacja Marienplatz w centrum Monachium. Zdjęcie: EPA/LUKAS BARTH-TUTTAS Dostawca: PAP/EPA.
Opustoszała stacja Marienplatz w centrum Monachium. Zdjęcie: EPA/LUKAS BARTH-TUTTAS Dostawca: PAP/EPA.

Niemiecka policja aresztowała mężczyznę, który lizał maszyny biletowe. Twierdzi, że chciał zarazić koronawirusem jak najwięcej osób.

Do aresztowania doszło w Monachium. Mężczyzna zamieścił w sieci nagranie pokazujące jak liże automaty do sprzedaży biletów w metrze poręcze, także te od schodów ruchomych.

Jak podaje agencja AFP 33-letni mężczyzna powiedział policji, iż chciał zarazić koronawirusem jak najwięcej osób.

Rzecznik monachijskiej policji poinformowała, że ​​nie wiadomo, czy sprawca jest faktycznie zainfekowany COVID-19. Na razie wykonano mu test, ale nie ma jeszcze wyników.

W całych Niemczech tak jak i w innych państwach wprowadzono restrykcje dotyczące życia publicznego. Podobnie jak w Polsce obowiązuje zakaz spotykania się więcej niż 2 osób.

Odnotowano 34 tysiące przypadków zarażenia koronawirusem. 175 osób zmarło, w tym w ciągu ostatniej doby 16. Stan 23 chorych określany jest jako krytyczny.

Lizanie poręczy, czy automatów biletowych jest nie tylko obrzydliwe, ale w takich warunkach jest też zbrodnia. Mężczyzna powinien odpowiadać za usiłowanie spowodowania katastrofy na masowa skalę i próbę masowego zabójstwa.

Debili oczywiście nie brakuje. W mediach społecznościowych pojawiały się filmiki #CoronaVirusChallenge pokazujące osoby które, podejmują ryzykowne działania mogące spowodować zarażenie koronawirusem. Najbardziej znany był występ kompletnej kretynki, celebrytki z Instagrama Ava Louise. 21-latka postanowiła przebić wszystkich i polizać deskę klozetową w toalecie samolotu.

Tu jeden z przykładów na taką bezmyślną, debilna podłość.

2 KOMENTARZE

  1. Oj tam, oj tam! Facet był/jest bezrobotny. Chciał do psychiatryka, a nie do wiezienia.
    W psychiatryku przywiążą go do kaloryfera, żeby wytłuc w nim koronowirusa – względnie, by zająć go czymś.

Comments are closed.