Morawiecki: Od jutra wprowadzamy nowe obostrzenia epidemiologiczne

Premier Mateusz Morawiecki. Foto: PAP
Premier Mateusz Morawiecki. Foto: PAP

Codziennie staramy się adaptować i wdrażać nowe rozwiązania i takie rozwiązania zamierzamy również jutro, dodatkowe rygory sanitarne, wdrożyć – poinformował w poniedziałek w Senacie premier Mateusz Morawiecki.

Morawiecki, który zabrał głos przed senacką debatą nad rządowymi ustawami o „tarczy antykryzysowej”, ocenił, że warunkiem przetrwania w dobie obecnego kryzysu jest elastyczność reakcji na każdym szczeblu i w każdej dziedzinie.

„Codziennie staramy się adaptować i wdrażać nowe rozwiązania i takie rozwiązania zamierzamy również jutro, dodatkowe obostrzenia, rygory sanitarne, epidemiologiczne wdrożyć” – mówił premier.

„Wszystko to po to, że teraz nasza, jeśli tak mogę powiedzieć, cała państwowa orkiestra, wszystkie instytucje legislacyjne związane z władzą wykonawczą, ale także samorządowe musimy grać do jednej bramki i starać się wypracować najlepsze możliwe rozwiązania w tych realiach, w których się poruszamy” – dodał szef rządu. (PAP)

Rząd wprowadzi nowe restrykcje w związku z epidemią

15 KOMENTARZE

 1. ▌▌„Morawiecki: Od jutra wprowadzamy nowe obostrzenia epidemiologiczne.”

  Już myślałem, że wprowadzili przymusowy udział w majowych Igrzyskach Śmierci — w podkręconej do potęgi biegunce legislacyjnej PiS wpuszczanej do sejmowego wentylatora wszystko jest możliwe, gdy chodzi o zagwarantowanie PiS-owi dalszego trwania koryta+.

  .

  • ▌▌Spośród licznych przykładów warto wspomnieć wzięte z kapelusza kary administracyjne 30 tysięcy złotych wzięte z kapelusza i nagle podwyższone kary do 8 lat więzienia — w sprawach, które nawet na jotę się od dawnych czasów nie zmieniły

   .

   ● „W związku z wydatkami potrzebnymi na zorganizowanie w Żywcu telewizyjnego Turnieju Miast milicja woj. bielskiego otrzymała polecenie uzyskania dodatkowych 2 mln zł przez nakładanie mandatów.” — „S Podbeskidzia” nr 77, 1985.

   .

 2. Polacy i część innych narodów europejskich są obiektem ćwiczeń ile mogą pozwolić sobie rządy, żeby przykryć gigantyczny kryzys którego są przyczyną. Przeziębienia są dopiero wstępem.

 3. TERROR się WZMAGA czy tak jak we Włoszech zabronią Polskim Rolnikom wychodzenia na POLE ? aby doprowadzić do klęski głodu ? bo klęska bankructw to dla syjonistów jak widać za mało !

 4. Proponuję zacząć zbierac podpisy pod ustawami, teraz ludzie siedzą i mają czas. Niech będzie ustawa zmuszająca do przyjęcia propozycji ustawy zgłoszonej w referendum. Zatem referendum nad konkretnym projektem i jeśli uzyska dużą ilośc głosów to przechodzi. Władziuchna nie ma nic do gadania

 5. Oczywiście MM musi jeszcze bardziej pogrążyc padajaca polska gospodarkę, zeby Polacy harowali za michę ryzu, jak mówił u Sowy ten doradca Tuska. Dyrektor szpiatal w Genui – Prezydent Wloskiego Stowarzyszenia ds. Infekcji powiedział: we Wloszech nikt nie zmarł na tego koronawirusa ! poszukajcie rozmowy w necie.

 6. Bez wprowadzenia któregoś ze stanów nadzwyczajnych ta banksterska gnida z WSI może sobie wsadzić te obostrzenia w te miejsce, które Rabiej masował Kaczyńskiemu.

 7. Całkiem niedawno chodzili urzedasy po domach i pytali o nieruchomosci, chwyciłem ku#e ręką za policzki i powiedziałem slodkim głosem że pomyliła adresy. Strzeżcie się bo wszyscy wyladujemy na bruku

 8. Morawiecki musi odejść, po internetowemu po przetłumaczeniu będzie tak: ” morawietzki mósi odejść!”>

 9. W miare postepow socjalizmu zaostrza sie walka klasowa… Z koronkowym świrusem im tez po drodze, jak widac po wydrukowanych pieniazkach, zakazach chodzenia po ulicy, acha no i te msze ich mierzią… tyle podobieństw, ciekawe. i jeszcze lud oglosi ich wybawcami, makbet, juliusz cezar i burza w jednym…

Comments are closed.